NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII
OD DZIŚ NA GRANICY PL - DE NIE MUSISZ OKAZYWAĆ TESTU NA COVID
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szef ONZ wzywa do opodatkowania majątku tych, którzy skorzystali podczas COVID

FILE - In this April 7, 2021, file photo, people attend the burial of a relative who died from complications related to COVID-19 at the Vila Formosa cemetery in Sao Paulo, Brazil. Nations around the world set new records Thursday, April 8, for COVID-19 deaths and new coronavirus infections, and the disease surged even in some countries that have kept the virus in check. Brazil became just the second country, after the U.S., to report a 24-hour tally of COVID-19 deaths exceeding 4,000. (AP Photo/Andre Penner, File)

NARODY ZJEDNOCZONE (AP) – Sekretarz Generalny Antonio Guterres oświadczył w poniedziałek, że niepowodzenie świata w zjednoczeniu się w walce z wirusem COVID-19 stworzyło szerokie nierówności i wezwał do pilnych działań, w tym podatku majątkowego, aby pomóc sfinansować globalną naprawę po koronawirusie.

Szef U.N. powiedział, że ostatnie raporty wskazują, że „w ciągu ostatniego roku pandemii nastąpił wzrost bogactwa najbogatszych na świecie o 5 bilionów dolarów”. Wezwał rządy „do rozważenia podatku solidarnościowego lub podatku od bogactwa tych, którzy skorzystali w czasie pandemii, aby zmniejszyć skrajne nierówności”.

Wezwanie Guterresa nastąpiło po apelu w październiku dyrektora wykonawczego Światowego Programu Żywnościowego ONZ Davida Beasleya do ponad 2000 miliarderów na świecie, o łącznej wartości netto 8 bilionów dolarów, aby otworzyli swoje konta bankowe. W listopadzie ostrzegał, że rok 2021 będzie gorszy niż 2020, a bez miliardów dolarów „będziemy mieli głód o biblijnych proporcjach w 2021 roku.”

Guterres powiedział na forum Rady Gospodarczej i Społecznej ONZ w sprawie finansowania rozwoju, że od początku pandemii „żaden element naszej wielostronnej odpowiedzi nie poszedł tak, jak powinien.”

Wskazał na ponad 3 miliony zgonów, rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem, najgorszą recesję od 90 lat, około 120 milionów ludzi popadających ponownie w skrajne ubóstwo i równowartość 255 milionów utraconych pełnoetatowych miejsc pracy.

„Wspieranie sprawiedliwej globalnej reakcji i odbudowy po pandemii wystawia multilateralizm na próbę” – powiedział. „Jak dotąd, jest to test, który oblaliśmy”.

„Wysiłek szczepień jest tylko jednym z przykładów”, powiedział Guterres, podkreślając, że tylko 10 krajów odpowiada za około 75% globalnych szczepień, a wiele krajów nawet nie zaczęło szczepić swoich pracowników służby zdrowia i najbardziej narażonych obywateli.

„Niektóre szacunki mówią, że globalny koszt nierównego dostępu i gromadzenia szczepionek wynosi ponad 9 bilionów dolarów” – powiedział.

Brak globalnej solidarności oznacza również, że podczas gdy niektóre kraje zmobilizowały biliony dolarów na pomoc dla swoich obywateli w związku z wirusem COVID-19, „wiele krajów rozwijających się stoi w obliczu niemożliwego do pokonania zadłużenia” i stoi przed niemożliwym wyborem obsługi długu lub ratowania życia, powiedział sekretarz generalny.

Guterres wezwał do podjęcia pilnych działań, aby szczepionki stały się dostępne dla wszystkich i wszędzie; aby pomóc nie tylko krajom rozwijającym się, ale także krajom o średnim dochodzie znajdującym się w trudnej sytuacji. Powiedział, że płatności z tytułu zadłużenia powinny zostać zawieszone po zakończeniu tego roku do 2022 roku, a społeczność międzynarodowa musi zająć się przyczynami globalnego kryzysu zadłużenia. Powiedział, że należy również inwestować „w edukację, godne i ekologiczne miejsca pracy, ochronę socjalną i systemy opieki zdrowotnej”.

Podczas gdy pandemia pozostaje bezpośrednim wyzwaniem, zmiany klimatyczne nie mogą być ignorowane, powiedział Guterres.

Ponownie zaapelował do krajów o wywiązanie się z podjętego dekadę temu zobowiązania do przekazania 100 miliardów dolarów rocznie na pomoc krajom rozwijającym się w redukcji emisji i radzeniu sobie z nieuniknionymi skutkami globalnego ocieplenia, takimi jak podnoszenie się poziomu mórz i susze.

Pakistański premier Imran Khan otworzył forum, wzywając do mobilizacji pieniędzy dla krajów rozwijających się, aby „wyjść z recesji wywołanej przez COVID” i wprowadzić je na drogę do osiągnięcia celów rozwojowych ONZ na rok 2030, w tym wyeliminowania skrajnego ubóstwa.

Ostrzegł, że jeśli szczepionki nie zostaną udostępnione ludziom wszędzie tak szybko, jak to możliwe, „wirus będzie się włóczył i powracał”.

„Produkcja szczepionki musi zostać zwiększona”, powiedział Khan. „Ograniczenia patentowe i dotyczące transferu technologii powinny zostać zniesione, aby to umożliwić”.

Prezydent Malawi Lazarus McCarthy, przewodniczący grupy 46 najmniej rozwiniętych krajów, wezwał do zapewnienia dostępu do szczepionek i odpowiedniego finansowania obiektu COVAX Światowej Organizacji Zdrowia, który ma kupować i dostarczać szczepionki do krajów rozwijających się. WHO twierdzi, że COVAX potrzebuje 5 miliardów dolarów w 2021 roku.

McCarthy powiedział na forum, że kraje najsłabiej rozwinięte, znane jako LDC, chcą również zapewnić, „że szczepionki COVID-19 wykraczają poza obecne zapewnienie 20 procent” dla całej populacji w ramach COVAX.

Wezwał również do „pełnego anulowania długu wszystkich dwustronnych, wielostronnych i handlowych długów należnych LDCs i zastoju zadłużenia ze skutkiem natychmiastowym” i zwiększonej pomocy rozwojowej, w tym finansowania w celu wprowadzenia najuboższych narodów świata do świata cyfrowego.
*** Przetłumacz z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: