NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Stany Zjednoczone powinny trzymać się z dala od Krymu i Morza Czarnego „ dla własnego dobra ”, mówi zastępca FM Moskwy, gdy amerykańskie okręty wojenne zbliżają się do Rosji

Stany Zjednoczone powinny trzymać się z dala od Krymu i Morza Czarnego `` dla własnego dobra '', mówi zastępca FM Moskwy, gdy amerykańskie okręty wojenne zbliżają się do Rosji
Każda obecność USA na Morzu Czarnym jest prowokacją i Waszyngton powinien trzymać się z dala od tego obszaru. Tak twierdzi rosyjski dyplomata, który przemawiał po tym, jak Turcja ujawniła, że ​​wkrótce w regionie pojawią się dwa amerykańskie okręty wojenne.

Wiceminister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ryabkow powiedział dziennikarzom, że „absolutnie nic” nie wymaga obecności Amerykanów w pobliżu wybrzeża Morza Czarnego w jego kraju, oskarżając Biały Dom o sprowokowanie Moskwy.

„Prowokacyjne w dosłownym tego słowa znaczeniu: sprawdzają nasze siły, grając na nerwach. Nie odniesie sukcesu ” , powiedział, zauważając, że Waszyngton również będzie lepiej trzymał się z daleka.

„To będzie dla ich własnego dobra” – dodał Ryabkow, nazywając także Waszyngton „przeciwnikiem Moskwy ”. Użycie tego terminu oznacza odejście od zwyczajowego traktowania Amerykanów przez Moskwę jako „partnerów”. Zarzucił także Waszyngtonowi, że „robi wszystko, by podważyć pozycję Rosji na arenie międzynarodowej”.

Słowa urzędnika pojawiły się po tym, jak Stany Zjednoczone poinformowały Turcję, że dwa amerykańskie okręty wojenne przepłyną w przyszłym tygodniu przez Cieśninę Bosfor do Morza Czarnego. Ankara z kolei ostrzegła Moskwę. Zgodnie z konwencją z Montreux z 1936 r. Dotyczącą cieśnin Morza Czarnego, Turcja sprawuje całkowitą kontrolę nad cieśniną Bosfor.

W odpowiedzi rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow zastanawiał się, dlaczego Stany Zjednoczone są tak chętne do obecności na strategicznie ważnym akwenie wodnym, z dala od amerykańskich wybrzeży.

„Padają pytania, co robi Rosja na granicy z Ukrainą. Odpowiedź jest prosta, tam mieszkamy. To nasz kraj – powiedział. „Ale to, co Stany Zjednoczone robią ze swoimi statkami i żołnierzami, nieustannie organizując działania NATO na Ukrainie, tysiące kilometrów od własnego terytorium – to pytanie wciąż pozostaje bez odpowiedzi”.

https://www.rt.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: