NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Egipt: Ławrow ostrzega Turcję, inne kraje przed wspieraniem „militarystycznych nastrojów” Kijowa

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow poradził w poniedziałek Turcji i innym krajom, by nie podsycały „militarystycznych nastrojów” na Ukrainie, występując w Kairze na wspólnej konferencji prasowej ze swoim egipskim odpowiednikiem Samehem Shoukryrem.

„Zalecamy, by wszystkie odpowiedzialne kraje, z którymi się komunikujemy – wśród nich Turcja – przeanalizowały sytuację, wiecznie wojownicze oświadczenia kijowskiego reżimu i ostrzegły je przed podsycaniem tych militarystycznych nastrojów” – powiedział rosyjski dyplomata.

W sobotę prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan spotkał się w Stambule ze swoim ukraińskim odpowiednikiem Wołodymyrem Zelenskim, obiecując, że Turcja nadal nie będzie uznawać „aneksji” Krymu przez Rosję.

Ławrow powiedział, że w 2014 roku podobne zachęty z zagranicy doprowadziły do „antykonstytucyjnego zamachu stanu”, w wyniku którego były prezydent Wiktor Janukowycz został odsunięty od władzy.

„Po tej samej 'rewolucji godności', która w rzeczywistości była niekonstytucyjnym zamachem stanu, Kijów zaatakował własny naród i od tego czasu prowadzi wojnę przeciwko własnemu narodowi, uznając go za terrorystę” – dodał Ławrow.


SOT, Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji (rosyjski): „Zalecamy, aby wszystkie odpowiedzialne kraje, z którymi się komunikujemy – wśród nich Turcja – przeanalizowały sytuację, wiecznie wojownicze oświadczenia kijowskiego reżimu i ostrzegły je przed podsycaniem tych militarystycznych nastrojów. Nie jest tajemnicą, że już w 2014 roku władze kijowskie, właśnie pod wpływem tego rodzaju zachęty, po zorganizowaniu antykonstytucyjnego zamachu stanu, nowe władze Kijowa – puczyści – dokonały agresji przeciwko własnemu narodowi. Dlatego, gdy teraz przedstawiciele administracji [prezydenta Ukrainy Władimira] Żeleńskiego mówią, że Kijów niczego nie planuje w Donbasie, bo Kijów nie może walczyć z własnym narodem, to nie jest to prawda. Po tej samej „rewolucji godności”, która w rzeczywistości była niekonstytucyjnym zamachem stanu, Kijów zaatakował własny naród i od tego czasu prowadzi wojnę przeciwko własnemu narodowi, uznając go za terrorystę. Chociaż mieszkańcy Donbasu nie zaatakowali nikogo w pozostałej części Ukrainy, po prostu poprosili, aby zostawić ich w spokoju i pozwolić im zrozumieć, co się dzieje, kiedy władzę w Kijowie przejęli neonaziści, którzy natychmiast wystąpili przeciwko prawom rosyjskojęzycznej ludności ich własnego kraju. Naprawdę mam nadzieję, że ta historia zostanie zapamiętana, także w tych krajach, które omawiają z Ukrainą możliwość dostarczenia tego czy innego sprzętu wojskowego.”

SOT, Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji (rosyjski): „Prawdopodobnie najważniejsze jest to, że obie strony, zarówno Liga Arabska, jak i Syryjska Republika Arabska, zdają sobie sprawę z fundamentalnych korzyści płynących z przywrócenia członkostwa Syrii w tej panarabskiej organizacji. Reszta to kwestia techniki dyplomatycznej. Dyplomacja arabska jest bardzo, bardzo dobrze znana ze swojej skuteczności, dlatego wydaje mi się, że tutaj możemy liczyć na to, że sprawa zostanie rozwiązana i, mam nadzieję, dość szybko. ”

SOT, Sameh Shoukry, minister spraw zagranicznych Egiptu (Arabski): „Wybory w Syrii to czysto wewnętrzna sprawa Syryjczyków. Mamy nadzieję, że odbędą się one zgodnie z prawem międzynarodowym i będą odzwierciedlały wolę Syryjczyków w wyborze swojej przyszłości w celu utworzenia najbardziej odpowiedniego modelu rządu, który będzie chronił ich interesy. Syryjczycy zdecydują, jaki rząd będzie ich reprezentował. Chcemy, aby Syria była w stanie powrócić do swojej pierwotnej pozycji wśród wszystkich państw arabskich, mając silną pozycję w ochronie bezpieczeństwa regionu arabskiego”. LUŹNE TŁUMACZENIE

rt.com

 

Putin's Infinite Rule Sparks Infinite Memes - The Moscow Times

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: