NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy Twoje dane są zagrożone po ostatnim wycieku z Facebooka! SPRAWDŹ !

Sprawdź, czy Twoje dane są zagrożone po ostatnim wycieku z Facebooka!

Ostatni wyciek danych z popularnego serwisu społecznościowego był ogromny, bo obejmował 530 mln użytkowników, w tym 2 mln z naszego kraju, istnieje więc spore ryzyko, że mogliśmy paść jego ofiarą.

O tym ogromnym wycieku danych dowiedzieliśmy się po raz pierwszy na początku tego roku, gdy poinformował o nim Alon Gal, specjalista ds. cyberbezpieczeństw, który zauważył niepokojące dane w sieci. Hakerzy usiłowali od tego czasu sprzedać cenną kolekcję zawierającą wykradzione z Facebooka numery telefonów, numery PESEL, imiona, nazwiska, lokalizacje, daty urodzenia, maile i tym podobne, ale najwyraźniej coś poszło nie tak albo zmienili zdanie. Kilka dni temu wszystko trafiło bowiem do sieci i to zupełnie za darmo, co oznacza, że każdy może zajrzeć w dane, a inni cyberprzestępcy mogą je wykorzystać do zastraszania użytkowników, spamowania, wyłudzeń, a nawet zaciągania kredytów.

Co ciekawe, tym razem przed kradzieżą danych nie ustrzegł się nawet sam założyciel Facebooka, czyli Mark Zuckerberg i jego numer telefonu również trafił do sieci. I nie tylko on, bo z przechwyconych wiadomości mogliśmy też dowiedzieć się, że CEO w koncernu w obawie przed podsłuchiwaniem prywatnych rozmów głosowych czy tekstowych nie korzysta ze swojego Messengera, tylko szyfrującego dane Signala – może to powinna być cenna wskazówka również dla wszystkich użytkowników Facebooka?

Niezależnie jednak od tego, czy zdecydujemy się usunąć konto z serwisu, żeby uniknąć podobnych niespodzianek w przyszłości (bo systemy bezpieczeństwa Facebooka jak widać nie są najlepsze i pomimo kolejnych afer firma niewiele z nimi robi), czy też nie, warto sprawdzić, czy przypadkiem nie padliśmy ofiarą tej (lub jakiejkolwiek innej) kradzieży danych. W jaki sposób to zrobić?

Skorzystać z serwisu HaveIBeenPwned.com, w którym Troy Hunt, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa, zebrał informacje o wyciekach z 521 stron internetowych, w ramach których ucierpiało w sumie ponad 11 mld kont. Wystarczy wejść na podaną stronę i w odpowiednim polu wpisać e-mail lub numer telefonu, a system przeskanuje dostępne bazy danych w ich poszukiwaniu – jeśli jakieś znajdzie, dowiemy się skąd wyciekły nasze dane, jakie dokładnie i kiedy to się stało. To również dobra okazja, żeby sprawdzić, czy nasze hasła faktycznie chronią nasze konta i zmienić je na silniejsze.

Źródło: GeekWeek.pl/HaveIBeenPwned

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: