NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ambasadorzy dystansu społecznego, aby zapewnić ..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ambasadorzy dystansu społecznego, aby zapewnić ponowne otwarcie londyńskiego West Endu

W ramach unikalnego programu wspierania bezpiecznego ponownego otwarcia londyńskiego West Endu zostanie wprowadzonych 15 ambasadorów dystansu społecznego (SDA), aby pomóc odwiedzającym w bezpiecznym przejściu z blokady.

Inicjatywa SDA, zainicjowana między Veolia , wiodącą brytyjską firmą zarządzającą zasobami, Heart of London Business Alliance (HOLBA) i New West End Company (NWEC), zapewni trzy miesiące ukierunkowanych wskazówek dotyczących higieny i dystansu społecznego dla osób powracających do najbardziej zapracowanych w Wielkiej Brytanii dzielnica handlowo-rozrywkowa. 

Od 15 czerwca między Bond Street a Piccadilly zostaną zainstalowane 34 stacje do dezynfekcji rąk, z punktami SDA działającymi siedem dni w tygodniu, w godzinach od 8:00 do 19:00 do: 

  • Obsługuj i uzupełniaj stacje do dezynfekcji rąk, aby odwiedzający mogli zachować standardy higieny na zewnątrz
  • Monitoruj protokoły dystansowania się kolejek sklepowych i najbardziej ruchliwych ulic
  • Rozdaj maski ochronne i rękawiczki
  • Udziel porad, jak bezpiecznie pozbyć się masek i rękawic, upewniając się, że nie są one wyrzucane do kosza na śmieci.

Role SDA zostały obsadzone przez mieszkańców Westminster za pośrednictwem biura rekrutacyjnego Rady Miasta Westminster, które pomaga młodzieży, długotrwale bezrobotnym i osobom ze środowisk słabszych w znalezieniu trwałych możliwości zatrudnienia. Veolia zapewniła również SDA specjalistyczne szkolenie w zakresie bezpieczeństwa, aby ich chronić, ponieważ pomagają chronić bezpieczeństwo innych osób.  

Veolia jest partnerem Rady Miasta Westminster w zakresie recyklingu i odpadów, dostarczającym gminie zrównoważone zarządzanie odpadami i oczyszczanie ulic. W ciągu ostatnich kilku miesięcy jej kluczowi pracownicy zapewniali mieszkańcom świadczenie podstawowych usług, a także przeprowadzali głębokie czyszczenie mebli miejskich i chodników publicznych, aby zachować najwyższe standardy higieny dla ludności.

Helder Branco, starszy kierownik kontraktu Veolia w Westminster, powiedział:

„Inicjatywa ambasadorów dystansu społecznego jest zgodna z bieżącymi zobowiązaniami naszych zespołów zajmujących się sprzątaniem ulic i zbiórkami, aby zapewnić, że ulice Westminster są zawsze czyste i bezpieczne”. 

„Współpracując z Heart of London Business Alliance i New West End Company, zdaliśmy sobie sprawę, że zapewnienie bezpiecznego ponownego otwarcia West Endu – jednej z najczęściej odwiedzanych lokalizacji w Wielkiej Brytanii – wymagało unikalnego planu, który stawia zdrowie publiczne na pierwszym miejscu. Mam nadzieję, że dobrze widoczni pracownicy i stacje SDA przypomną ludziom o potrzebie zachowania czujności w miejscach publicznych i utrzymania rąk w czystości. ”

Ros Morgan, dyrektor naczelny Heart of London Business Alliance, powiedział :

„Heart of London Business Alliance ma przyjemność współpracować z New West End Company & Veolia w ramach tej inicjatywy, aby pomóc w ponownym otwarciu i odbudowie londyńskiego West Endu w bezpośredniej odpowiedzi na kryzys COVID-19. Jako dzielnica doskonalenia biznesowego naszym jedynym celem jest wspieranie naszych biznesów oraz dążenie do ponownego otwarcia i przywrócenia dzielnicy biznesowej Heart of London ”. 

Dee Corsi, dyrektor operacyjny w New West End Company, powiedział :

„Bezpieczeństwo osób powracających na West End ma dla nas ogromne znaczenie, a przez ostatnie kilka miesięcy ściśle współpracowaliśmy z naszymi partnerami w Veolia, Westminster City Council i Transport for London, aby zapewnić, że dzielnica znajduje się w najlepsze możliwe miejsce na bezpieczne powitanie współpracowników i klientów. Ambasadorzy dystansu społecznego zapewnią społeczeństwu bardzo potrzebne wsparcie, ponieważ w nadchodzących miesiącach na West End powróci coraz więcej osób ”.

veolia.co.uk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: