NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

5 podstawowych zasad korzystania z TOR’A

Powszechnie stosowane terminy użytkowników sieci cebulowej:

clearnet – publicznie dostępny internet,

PGP/GPG – szyfrowanie wiadomości i procesu rejestracji przy wykorzystaniu klucza publicznego,

open source – wolne oprogramowanie, które każdy może ulepszać i rozpowszechniać,

backdoor – umyślnie stworzona luka w zabezpieczeniach systemu operacyjnego,

stylometria – metoda analizująca sposób pisania autora,

wyjebkowicz – osoba wykorzystująca innych w handlu przez darknet,

deanonimizacja – dojście do tożsamości pod, którą ukrywał się anonimowy użytkownik

honeypot – węzeł służb, czyli pułapka stworzona do deanomizacji użytkowników TOR,a

 

1)

Przed zabawą w eksplorowanie sieci cebulowej, warto pierw zadbać o system operacyjny pozbawiony backdoorów, zazwyczaj tworzony na zasadzie wolnego oprogramowania (open source). Wśród takich systemów można znaleźć Tails – z, którego korzystał sam Snowden, albo Whonix, Qubes OS lub inną maszynę wirtualną. System operacyjny najlepiej zapisać na dysku flashUSB za pomocą Rufusa. Możne wtedy korzystać z niego w każdym miejscu – wystarczy wlożyć poprostu USB.

 

2)

Następna kwestia – każde połączenie z TOR,em powinno być przemyślane i poprzedzone odpowiednimi działaniami. Praktycznie każdy dostawca ISP pomaga w deanonimizacji. Sporo osób powołuję się na to, że usługodawcy nie zbierają logów – to nieprawda. Dlatego najlepiej zaopatrzyć się w VPN nie podając własnych danych adresowych – np kupując za pośrednictwem bitcoina. Niedoceniona jest jednak konfiguracja mostków obsf4 – w kolejnych artykułach opiszę jak taki mostek skonfigurować.

 

3)

Na początku korzystaj z sieci cebulowej między innymi do poszerzania własnej wiedzy o anonimowości i bezpiecznym poruszaniu po niej. Darknet jest olbrzymią kopalnią wiedzy, dobrze to wykorzystaj.

 

4)

Korzystając z TOR’a posiadaj dwie osobowości. Jedną do korzystania z clearneta a drugą do eksplorowania sieci głębokiej. Staraj się popełniać literówki, zmieniać szyk zdania, jak najbardziej zniekształcać swój styl pisania aby nie zostać zdeanonimizowanym. Także ważnym aspektem jest tworzenie przyjaznej społeczności ostrzegającej przed zagrożeniami i dawającej pożyteczne rady. Wysyłając wiadomości prywatne, szyfruj je przy wykorzystaniu PGP,

 

5)

W sieci cebulowej grasuje dużo trolli i dezinformatorów. Zachowaj ostrożność w pouchlawaniu się z użytkownikami – odznaczaj się małą ufnością. Dążą oni zazwyczaj do dezintegracji pożytecznej grupy. Zaczną określać ją mianem „honeypotu”, aby ją zdyskredytować.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: