NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ukraina nie planuje ofensywy w Donbasie, powiedziała na antenie stacji Dom rzeczniczka prasowa prezydenta

Ukraina nie planuje ofensywy w Donbasie, powiedziała na antenie stacji Dom rzeczniczka prasowa prezydenta kraju Wołodymyra Zełenskiego Julia Mendel.

– Chodzi o to, że Ukraina po prostu nie może najeżdżać swojego terytorium i nie może walczyć ze swoimi ludźmi – oświadczyła.

Według Mendel Kijów jest „stanowczo przekonany”, że do pokoju powinny prowadzić tylko negocjacje.

Właśnie dlatego dążymy do negocjacji „formatu normandzkiego” i będziemy dążyć do pokoju z wykorzystaniem wszystkich możliwych sposobów dyplomatycznych – dodała rzeczniczka prasowa.

Wcześniej Zełenski po odwiedzeniu linii kontaktowej ogłosił konieczność nowego rozejmu w Donbasie. Jednocześnie wyraził opinię, że wejście Ukrainy do NATO jest jedyną drogą, prowadzącą do pokoju w regionie. Jak mówił dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy Rusłan Chomczak, wariant siłowy „wyzwolenia” Donbasu jest dla Kijowa nie do przyjęcia, ponieważ istnieje ryzyko ofiar wśród ludności cywilnej i wojskowych.

Lider proklamowanej w trybie jednostronnym Donieckiej Republiki Ludowej Denis Puszylin wyraził wcześniej przekonanie, że Ukraina jest gotowa do zakrojonych na szeroką skalę działań bojowych w Donbasie. Jak zaznaczył, obecnie nastąpił najostrzejszy okres na linii styku w Donbasie od ostatnich lat.

 

Z kolei rzecznik prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow nazwał sytuację na wschodzie Ukrainy niebezpieczną, ponieważ „lada chwila może tam zostać wznowiona wojna domowa”. Podkreślił ponadto, że nikt nie zamierza dążyć do wojny z Uktainą i nikt nie poprze możliwości takiego konfliktu.

Konflikt w Donbasie

W kwietniu 2014 roku władze ukraińskie rozpoczęły operację wojskową przeciwko samozwańczym ŁRL i DRL, które ogłosiły niezależność po zamachu stanu na Ukrainie w lutym 2014 roku. Według ostatnich danych ONZ ofiarami konfliktu padło ok. 13 tysięcy osób.

Kwestia rozwiązania sytuacji w Donbasie jest omawiana na spotkaniach w różnych formatach, głównie normandzkim. Warszawa zaproponowała przeniesienie negocjacji do formatu genewskiego, czyli z udziałem Stanów Zjednoczonych i Polski jako państwa sąsiadującego z Federacją Rosyjską i Ukrainą. Jednak dopiero w Mińsku – podczas spotkań grupy kontaktowej, w której pośredniczą Rosja i OBWE – udało się osiągnąć porozumienie w sprawie zawieszenia broni.

W lipcu 2020 roku w Donbasie weszły w życie dodatkowe środki zapewniające zawieszenie broni. Środki te oznaczają całkowity zakaz wymiany ognia, umieszczania broni w miejscowościach i w ich pobliżu, działań ofensywnych i rozpoznawczych oraz sabotażowych. Ponadto przewidują odpowiedzialność dyscyplinarną za naruszenie zawieszenia broni. Rozporządzenia zawieszenia broni zawierające środki mające na celu jego utrzymanie muszą obowiązywać do całkowitego rozwiązania konfliktu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: