NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ratusz zapowiada pierwsze w tym roku ozonowanie ulic

W nocy z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek warszawski ratusz chce pierwszy raz w tym roku przeprowadzić ozonowanie przestrzeni miejskich. – Jeśli pogoda dopisze, zdezynfekujemy około 200 kilometrów dróg i prawie 108 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni – zapowiedzieli urzędnicy.

Powrót do dezynfekcji związanej z pandemią COVID-19 jest możliwy dzięki poprawie pogody. Ponownie używana będzie do tego polska technologia, wykorzystująca wodę wysoko ozonowaną jako czynnik odkażający. Ratusz poinformował, że początek prac planowany jest około północy z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek. „W ramach prac zostanie zdezynfekowanych ok. 200 km dróg oraz blisko 108 tys. mkw. powierzchni, w tym: 77 430 mkw. placów, 15 107 mkw. powierzchni metra, 14 680 mkw. przystanków komunikacji miejskiej” – podkreślono w komunikacie jego wydziału prasowego.

Pierwsze w tym roku ozonowanie będzie mieć miejsce mięy innymi w alei Jana Pawła II, na ulicy Świętokrzyskiej, alei „Solidarności”, Alejach Jerozolimskich, placu Unii Lubelskiej, placu Zbawiciela, Marszałkowskiej, placu Bankowym, placu Konstytucji, placu Zamkowym. „Zdezynfekujemy najbliższe okolice szpitali m.in. Szpitala Solec, Warszawskiego Szpitala dla Dzieci przy ul. Kopernika, Szpitala Karowa. Prace obejmą również pętle autobusowe m.in. przy Dworcu Centralnym, Metrze Marymont, Metrze Młociny, Metrze Trocka. Dezynfekowane będą również główne węzły przesiadkowe, przystanki, otoczenie dworców kolejowych, przestrzenie w metrze warszawskim” – zapewniły władze stolicy.

Ratusz wyjaśnił, że wodę pobierze z ozonatora Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Jak zadeklarował, dezynfekcji poddane będą kluczowe, uczęszczane przez dużą liczbę mieszkańców miejsca w obrębie każdej z warszawskich dzielnic. „Prace mogą odbywać się wtedy, gdy w miejscach publicznych nie będzie ludzi, w związku z tym przeprowadzimy je w godzinach nocnych. Przy planowaniu działań będziemy uwzględniać dalszy przebieg epidemii oraz warunki atmosferyczne – prace nie są prowadzone, gdy występują opady” – wskazały władze Warszawy.

Źródło: PAP

dz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: