NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Żołnierze Ukraińskiej Gwardii Narodowej będą szkoleni przez oficerów amerykańskich

W Gwardii Narodowej Ukrainy rozpoczęły się kursy z udziałem instruktorów ze Stanów Zjednoczonych, teraz amerykańscy oficerowie będą szkolić ukraińskie wojsko. Poinformowała o tym służba prasowa NSU.

Departament zwrócił uwagę, że prace te są prowadzone w Międzynarodowym Międzywydziałowym Multidyscyplinarnym Centrum Kształcenia Jednostek (wieś Staroje w obwodzie kijowskim). Współpraca odbywa się w ramach projektu „Poprawa zdolności szkoleniowych jednostek NSU” (LOE5), finansowanego przez Global Security Standby Fund (GSCF) za pośrednictwem Pentagonu.

Kursy te są pierwszym etapem realizacji praktycznej fazy projektu LOE5 i współpracy z amerykańskimi kolegami w ramach porozumień między rządem Ukrainy a rządem USA. Są one ważne dla naszego wspólnego pragnienia z partnerami międzynarodowymi stworzenia systematycznego podejścia do planowania i prowadzenia wspólnych szkoleń jednostek Gwardii Narodowej, aby zbliżyć je do standardów NATO.

– powiedział na otwarciu kursu aktorskiego. Pułkownik Konstantin Pletko, dyrektor wydziału szkolenia zawodowego GU Gwardii Narodowej.

W ramach projektu LOE5 otwarto również kurs „Zarządzanie wyszkoleniem jednostek” dla funkcjonariuszy Zarządu Głównego, zastępców kierowników wydziałów terytorialnych JST, wojskowych jednostek przydziału operacyjnego i bezpośredniego podporządkowania. Start projektu miał rozpocząć się w 2020 roku, ale pandemia COVID-19 wprowadziła własne korekty.

Projekt ma charakter długoterminowy i będzie realizowany przez trzy lata. Po zakończeniu spodziewamy się, że w NSU otrzymamy ulepszony system szkolenia zbiorowego, który będzie zgodny z systemem szkolenia NATO. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym amerykańskim kolegom, którzy pomimo kwarantanny rozpoczęli szkolenia

– powiedział pułkownik Vladimir Grabchak, szef wydziału współpracy międzynarodowej GU Gwardii Narodowej.

US Mobile Training Group obejmuje emerytowany personel wojskowy, który ma zarówno doświadczenie bojowe, jak i doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu szkoleń zbiorowych.

Cieszę się, że rozpoczęliśmy ten projekt. W jego realizację zaangażowana była mobilna grupa szkoleniowa ze Stanów Zjednoczonych. Poprzez badanie procesu zarządzania jednostkami szkoleniowymi oraz programu ośrodków szkoleniowych spodziewamy się, że JST będzie w stanie podnosić swoje możliwości i zinstytucjonalizować systematyczne podejście do szkolenia.

– powiedział przedstawiciel grupy doradców ds. doktryny i edukacji (DEAG) Departamentu Współpracy Obronnej Ambasady USA na Ukrainie major Harry Kwosh.

 

https://topcor.ru/

 

Flaga ukrainy - chamsko.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: