NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII
OD DZIŚ NA GRANICY PL - DE NIE MUSISZ OKAZYWAĆ TESTU NA COVID
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prostytutki, narkotyki, luksusowe auta. Syn prezydenta USA Józia Bidena obnażony [VIDEO]

Nieprzytomny, będący pod wpływem narkotyków Hunter Biden - syn prezydenta Joe Bidena. Zdjęcie pochodzi z komputera Huntera Bidena.
Nieprzytomny, będący pod wpływem narkotyków Hunter Biden – syn prezydenta Joe Bidena. Zdjęcie pochodzi z komputera Huntera Bidena.

„Daily Mail” odpaliło prawdziwą bombę z udziałem syna prezydenta USA. Hunter Biden wydał fortunę na prostytutki, narkotyki i inne „uciechy”, unikając przy tym podatków.

Afera wokół syna Józia Bidena miała zmienić kampanię prezydencką. Tak się jednak nie stało, a materiały dopiero teraz ujrzały światło dzienne.

Okazuje się, że ukraiński wątek to „pikuś” przy tym, co wyczyniał Hunter Biden w USA.

Portal „Daily Mail” opublikował zdjęcia z pornozabaw Bidena oraz maile, w których syn prezydenta stara się uniknąć więzienia za niezapłacone podatki federalne.

Łącznie „Daily Mail” zdobyło 103 tys. wiadomości tekstowych, 154 tys. e-maili, ponad 2 tys. zdjęć i dziesiątki filmów z laptopa Huntera.

Z ustaleń dziennikarzy wynika, że chociaż Hunter zgłosił ponad 6 mln dolarów dochodu w latach 2013- 2016, to nadal miał ogromne długi na kartach kredytowych.

Biden junior wydał fortunę na striptizerki, prostytutki, narkotyki i drogie samochody. Posiada m.in. Porsche, Audi, Forda Raptora z 2018 roku, Range Rovera, Land Rovera, BMW i Chevroleta.

Wśród SMS-ów znalazły się i te, które Hunter wysyłał do kobiety o imieniu „Vicky” w kwietniu 2018 roku. Nazywał ją „ukochaną”, oferował zapłatę czynszu jej matki w Doniecku na Ukrainie, zakup biletów lotniczych i wypłatę pensji.

Z innych sms-ów wynika, że w lutym 2019 roku Hunter romansował już z kobietą o imieniu Dianna Pagano. Para umawia się w jego pokoju hotelowym w New Haven w stanie Connecticut.

Miesiąc później kobieta wysłała Hunterowi SMS-a, oferując mu „noc za 100 lub 200” oraz narkotyki. Pagano została oskarżona o złamanie warunków wyroku zawieszenia przez rzekome prowadzenie grupy narkotykowej w East Haven.

Syn prezydenta korespondował także „Oxaną Russki”. Wiadomości dotyczyły wypłaty 2 tys. dolarów dla niej i innej kobiety, z którą spędził noc.

Dwie inne Rosjanki „Kristina Matveeva i Rimma Elmeeva” również wysłały mu wiadomości z prośbą o pieniądze. Jakby tego było mało, Hunter miał pisać do menedżera klubu ze striptizem w maju 2018 roku i oskarżać striptizerkę o kradzież jego kurtki Gucci za 8,5 tys. dolarów.

Poza tym w lutym 2019 roku Biden otrzymał wiadomość od użytkowniczki strony z seks kamerami, która dziękuje mu za „rozpieszczanie i sprawienie, by wczorajsze urodziny były wyjątkowe”.

Zdjęcia w sieci

W efekcie śledztwa dziennikarzy „Daily Mail” sieć zalały zdjęcia Hunter, który uprawia seks przy małym piesku, duże ilości narkotyków, jak również syna prezydenta Bidena paradującego z przyrodzeniem na wierzchu.

Warto przypomnieć, że w 2019 roku Hunter został postawiony przed sądem w Arkansas za niepłacenie alimentów na swoją córkę, którą miał ze striptizerką Lunden Roberts.

Syn prezydenta twierdził, że nie ma pieniędzy… mimo, iż wynajmował dom za 12 tys. dolarów miesięcznie i posiadał Porsche Panamera.

Gdy sędzia nakazał mu przedstawienie dokumentacji finansowej, Hunter załatwił sprawę z Roberts poza sądem.

Źródło: Daily Mail / o2

 

30 memes about the US President's son - Hunter Biden

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: