NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

IZRAELSCY NAUKOWCY TWIERDZĄ, ŻE SZCZEPIONKA PFIZERA JEST MNIEJ SKUTECZNA PRZECIWKO POŁUDNIOWOAFRYKAŃSKIEJ ODMIANIE KORONAWIRUSA

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Według izraelskich naukowców, południowoafrykański wariant koronawirusa może „przebić się” przez szczepionkę Pfizer-BioNTech – poinformował w sobotę portal Times of Israel.

Jak poinformował w sobotę portal Times of Israel, według izraelskich naukowców południowoafrykański wariant koronawirusa może „przebić się” przez szczepionkę Pfizer-BioNTech.

Izrael do zaszczepienia milionów obywateli użył głównie szczepioni Pfizer-BioNTech.

Zespół z Uniwersytetu w Tel Awiwie i organizacji opieki zdrowotnej Clalit przeprowadził sekwencjonowanie wymazów 150 Izraelczyków, którzy pomimo szczepienia uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19.

W ich badaniu częstość występowania południowoafrykańskiego szczepu wśród zaszczepionych osób, które zostały zakażone pomimo ich zaszczepienia, była ośmiokrotnie wyższa niż w niezaszczepionej populacji zakażonych. Chociaż liczba takich infekcji wśród zaszczepionych była stosunkowo niewielka, odkrycia wskazywały, że ten wariant był znacznie skuteczniejszy w przedostaniu się przez obronę zaszczepionych osób niż inne szczepy.

„Opierając się na wzorcach w populacji ogólnej, spodziewalibyśmy się tylko jednego przypadku wariantu południowoafrykańskiego, ale widzieliśmy osiem” – powiedziała prof. Adi Stern, która kierowała badaniami, w wywiadzie dla The Times of Israel. „Oczywiście ten wynik mnie nie uszczęśliwił”.

Profesor twierdzi, że ​​wyniki pokazują, że wariant południowoafrykański, w porównaniu z oryginalnym szczepem i wariantem brytyjskim, „jest w stanie przebić się przez ochronę szczepionki”. Powiedziała jednak, że wielkość próby jest zbyt mała, aby ocenić jej zwiększone możliwości. „Możemy powiedzieć, że jest mniej skuteczny, ale potrzeba więcej badań, aby dokładnie to określić”.

Prof. Ran Balicer, dyrektor ds. Badań w Clalit, powiedział, że badanie było „bardzo ważne”.

„Jest to pierwsza na świecie metoda oparta na rzeczywistych danych, które pokazują, że szczepionka jest mniej skuteczna przeciwko wariantowi południowoafrykańskiemu w porównaniu zarówno z oryginalnym wirusem, jak i wariantem brytyjskim” – stwierdził.

„Te wstępne odkrycia wymagają nieustannej uwagi na rozpowszechnianie tego szczepu w Izraelu, z podkreśleniem potrzeby monitorowania epidemiologicznego i systematycznego sekwencjonowania w celu powstrzymania dalszego rozprzestrzeniania się odmiany południowoafrykańskiej w Izraelu” – powiedział.

W badaniu zbadano również zdolność tak zwanego wariantu brytyjskiego do przebijania się przez obronę szczepionki w porównaniu z oryginalnym szczepem. Nie stwierdzono różnicy w zdolności wariantu brytyjskiego do zakażania w pełni zaszczepionych osób (po dwóch dawkach). Jednak był bardziej zdolny do zakażenia osób zaszczepionych częściowo niż oryginał.

Kresy.pl/Times of Israel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: