NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Dexit”: AfD chce wyprowadzić Niemcy z Unii Europejskiej

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W nowym programie wyborczym Alternatywa dla Niemiec (AfD) po raz pierwszy jasno zobowiązała się do wyprowadzenia Niemiec z UE.

  
Deutschland AfD-Bundesparteitag | Präsidium

Podczas weekendowego zjazdu partii w Dreźnie 550 delegowanych AfD debatowało o programie wyborczym partii przed zbliżającymi się we wrześniu wyborami do Bundestagu. Najwięcej kontrowersji wzbudziła kwestia członkostwa w Unii Europejskiej. Po dyskusji większość delegatów opowiedziała się za wpisaniem do programu: „Uważamy za potrzebne wyjście Niemiec z Unii Europejskiej i założenie nowej europejskiej wspólnoty gospodarczej i interesów”.

To przegrana szefa partii Joega Meuthena i skupionego wokół niego tzw. „umiarkowanego skrzydła” partii. Meuthen był przeciwko tej propozycji. – Polityka to sztuka możliwego – mówił Meuthen, który zasiada też w Parlamencie Europejskim i mocno krytykował plany „Dexitu”. Apelował zamiast tego o współpracę ze zbliżonymi ideowo partiami europejskimi, wymieniając przy tym węgierski Fidesz Viktora Orbana.

Zjazd AfD w DreźnieJoerg Meuthen na zjeździe AfD w Dreźnie

Plany partii skrytykował wiceprzewodniczący liberalnej FDP Alexander Graf Lambsdorff. „To byłby koniec UE i wspólnego rynku, naszego największego rynku eksportowego”, napisał na Twitterze. Zarzucił AfD „tępy nacjonalizm”. Zarówno AfD jak i FPD są w opozycji do rządu CDU/CSU i SPD.

Radykalne żądania

Także w kwestii polityki migracyjnej na zjeździe przeważyła skrajna część partii, której nieformalnym liderem jest szef AfD w Turyngii Bjoern Hoecke. Z sukcesem apelował on o deklarację w programie o „odrzuceniu jakiegokolwiek łączenia rodzin przez uchodźców” (obecnie osoby z przyznanym statusem uchodźcy mogą w niektórych wypadkach sprowadzić do Niemiec swoją rodzinę).

Zjazd AfD w DreźnieBjoern Hoecke udziela wywiadu mediom na zjeździe AfD w Dreźnie

Partia domaga się też ogólnego ograniczenia imigracji do Niemiec, za wzór stawiając Japonię. AfD chce więcej kontroli i „fizycznych barier” w formie płotu na granicach.

Przeciwko lockdownowi i maskom

Delegaci nazwali swój program na wybory „Niemcy. Ale normalne”. Są w nim także przeciwko noszeniu masek w celu walki z koronawiruem (w osobnej rezolucji zażądali też zakończenia lockdownu). Poza tym program zawiera znane już postulaty narodowych referendów, wyjścia ze strefy euro i zakazu budowy minaretów. Delegaci nie zdecydowali jednak jeszcze o tym, kto będzie kandydatem partii na kanclerza, a w praktyce liderem podczas kampanii wyborczej.

Przed budynkiem targów w Dreźnie, gdzie odbywał się zjazd partii, przeciwko AfD protestowało w sobotę około 150 osób. Nawiązując do nazwy nowego programu wyborczego AfD, rzeczniczka protestujących Rosa von Striesen oceniła, że program partii to „próba dalszej normalizacji nienawiści i nagonki”

Obecnie AfD jest największą opozycyjną partią w Bundestagu. W wyborach w 2017 roku partia zdobyła 12,6 procent głosów. Obecnie sondaże dają jej szansę na 11 proc. poparcia.

(dpa,afp/gsz)

Data 11.04.2021
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: