NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy widzisz analogię ??

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wsiadłem na rower, odpadło koło…
Przesiadam się do auta, silnik nie odpala…
Zmieniam buty by iść na pieszo, po chwili są dziurawe…
usiadłem na kamieniu, zmarzł mi tyłek…
Poszedłem na zakupy, nie wpuścili mnie do sklepu…
Nagle niesamowity zbieg okoliczności…
zachciało mi się srać, ściągam majty, tyłek na wierzchu, zaczyna wychodzić najwspanialszy produkt jaki człowiek przez całe swoje życie wyprodukować potrafi, a tu nagle szok!
Krzyk! Wrzask! I dźwięk syren zbliżających się do miejsca w którym się znajduję…
Wyskakuje z samochodu oznakowanego dwóch młodych i rześkich typów i chcą mi przerwać produkcję. Zastanawiam się nad tym, jak mam w takiej sytuacji zareagować i pomyślałem, że poproszę ich o papier.
Obaj stanęli wryci i skamienieli…
Poprosiłem więc jeszcze raz. Czy mogę was prosić o papier?
Odpowiedź jaka padła, niestety nie zachwyciła mnie.
Powiedzieli mi, że mam mandat za załatwianie się w publicznym miejscu i że papieru nie dostanę.
Nie bacząc dłużej na to co zrobią powiedziałem do nich, że obecnie psy mają więcej swobody niż człowiek. Chciałem uprzątnąć po sobie to gówno, ale oni zamiast mi w tym pomóc, to wolą wypisać mandat.
W związku z tym uznałem, że stosownym w takim przypadku będzie ten mandat przyjąć, wyczyścić tyłek, zebrać resztką papieru to co narobiłem, wyrzucić do kosza, a resztę w sądzie wyjaśnić.
Sprawa została umorzona… sędzia nie przyjął materiału dowodowego!😃😃😃
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Czy widzisz analogię ??

  1. Mam wrażenie , że od początku jak sięgnę pamięcią nic się nie zmieniło tylko to pierwsze miało ciemne okulary i pagony generalskie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: