NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ELON MUSK ZAPREZENTOWAŁ MÓZG POŁĄCZONY Z KOMPUTEREM IMPLANTEM GRACZ STERUJE KOMPUTEREM

Elon Musk pokazał małpę z chipem w mózgu i grającą w Ponga. Nowe wieści od Neuralink

Miliarder opublikował bardzo ciekawy film. Możemy zobaczyć na nim w akcji Neuralink N1, czyli urządzenie wszczepione w mózg małpy, które pozwala jej na obsługę komputera bez użycia rąk.

Musk nie ukrywa, że tworzy podwaliny do budowy interfejsu mózg-komputer z prawdziwego zdarzenia, dzięki któremu będzie można połączyć na stałe mózgi ludzi z komputerami, globalną siecią i chmurami obliczeniowymi, by uczynić z nas nadludzi, dysponującymi możliwościami nieosiągalnymi dotąd dla żadnego człowieka. Transhumanizm to dla niego jedyny słuszny rozwój ludzkości.

Małpa grająca w popularną grę bez użycia rąk i tylko za pomocą swojego umysłu? Mogliśmy to zobaczyć w filmach sci-fi. Teraz to stało się rzeczywistością. 9-letni makak o imieniu Pager stał się fanem gier wideo. Miliarder powiedział, że zwierzę za każdym razem, gdy włącza Ponga, natychmiast staje się szczęśliwe.

Nie musimy mu wierzyć na słowo, teraz możemy zobaczyć to na materiale filmowym. Pager na początku grał w Ponga za pomocą joysticka, ale później zaczął to robić tylko za pomocą umysłu. Małpie wszczepiono chip, z którym inżynierowie połączyli się w sposób bezprzewodowy. Następnie badano z jego pośrednictwem aktywność mózgową. Na jej podstawie opracowano algorytm, który zaczął rozpoznawać konkretne komendy i niedługo później przystąpiono do docelowego testu, czyli gry w Ponga bez pomocy rąk. Małpa, na zachętę i dobre wybory, cały czas otrzymywała smoothie bananowe przez specjalną rurkę.

Musk ujawnił, że najnowszy chip N1 posiada 1024 elektrody wszczepiane w mózg. Następnie poprzez transmisję bezprzewodową może połączyć się z komputerem i kontrolować grę za pomocą siły umysłu użytkownika, czyli w tym przypadku makaka. Cały test wygląda dość dziwnie, ale inżynierowie tłumaczą, że nie ma możliwości organizować go w bardziej humanitarny i profesjonalny sposób.

Na razie Musk chce zbudować urządzenie, które pozwoli osobom sparaliżowanym powrócić do pełni sprawności, a następnie skupi się na stworzeniu interfejsu zwiększającego możliwości intelektualne ludzi. Ta wizja ma stać się rzeczywistością jeszcze w latach 20. XXI wieku.

Elon Musk powiedział, że prace nad rozwojem interfejsu, który połączy ludzkie mózgi z superkomputerami, sztuczną inteligencją i globalną siecią, postępują w zadziwiająco dobrym tempie. Obecnie naukowcy wykonują eksperymenty z urządzeniem Neuralink na świniach i małpach w dwóch ośrodkach firmy, a mianowicie w San Francisco i Austin. Najbogatszy człowiek świata zapowiedział w sierpniu ubiegłego roku, że niebawem rozpoczną się również testy na ludziach.

Teraz okazuje się, że Neuralink czeka na ostateczną decyzję Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA). Jej przedstawiciele bacznie przyglądają się całemu projektowi. Musk uważa, że akceptacja rozpoczęcia eksperymentów na ludzkich ochotnikach nastąpi w drugiej połowie bieżącego roku. Niewątpliwie, będzie to przełomowy moment dla rozwoju tego typu technologii.

Źródło: GeekWeek.pl/Neuralink / Fot. Nauralink

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “ELON MUSK ZAPREZENTOWAŁ MÓZG POŁĄCZONY Z KOMPUTEREM IMPLANTEM GRACZ STERUJE KOMPUTEREM

  1. Elon Musk nastepny psychol. Niech sobie wstrzyknie nawet 1000 czipow i zacznie od siebie ! Biedna malpka

  2. Transhumanizm to dla niego jedyny słuszny rozwój ludzkości.
    i tu, jak zwykle człowiek podchodzi do sprawy myląco. gdy otrzymacie „zastrzyk wiedzy” do dalszego rozwoju, „w pewnym czasie, dojdzie to do was że sposób od którego zaczęliście nie był słuszny i źle postąpiliście”. Dlaczego tak postąpicie?, dlatego że nie zaprzeczycie „już temu” w żaden sposób.

    1. i tutaj, jedynym słusznym rozwojem dla ludzkości była by „poprawa, naprawa tego, co się źle zrobiło”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: