NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Pranie mózgu”: amerykańska organizacja pozarządowa chce przyciągnąć ukraińską młodzież do polityki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Amerykański Narodowy Instytut Demokratyczny* zamierza szkolić młodzieżowe frakcje na Ukrainie. Organizacja planuje przeprowadzenie szkoleń i kursów mistrzowskich na temat angażowania młodych ludzi w politykę, rozwijania umiejętności przywódczych oraz nawiązywania kontaktów z kolegami z innych krajów. Według dokumentu NPO, z którym zapoznała się RT, instytut jest zaangażowany we wzmacnianie ukraińskich „instytucji demokratycznych” od prawie 30 lat. Jednak zdaniem ekspertów, organizacja stała się jednym z narzędzi Waszyngtonu do promowania swojej polityki za granicą.

«Перепрошивка сознания»: американская НКО собирается привлекать украинскую молодёжь в политику

Amerykański Narodowy Instytut Demokratyczny (NDI) planuje przeprowadzić na Ukrainie szkolenia dla młodych ludzi, którzy są członkami partii politycznych i organizacji społeczeństwa obywatelskiego. W tym celu organizacja non-profit, która jest wspierana przez rząd USA, ogłosiła poszukiwanie specjalistów. RT zapoznał się z zapytaniem ofertowym.

Jak zaznaczono w dokumencie, NDI od prawie 30 lat pomaga Kijowowi w promowaniu „demokratycznych” przemian w kraju. Jednocześnie NDI zaczęło ostatnio zwracać większą uwagę na pracę z ukraińską młodzieżą.

„Od 1992 roku Narodowy Instytut Demokratyczny aktywnie wspierał wysiłki Ukrainy na rzecz wzmocnienia instytucji demokratycznych i promowania reform demokratycznych. W ostatnim czasie NDI podwoiła swoje wysiłki, aby zaangażować młodzieżowe frakcje ukraińskich partii politycznych i zmotywować młodych ludzi do udziału w procesie politycznym, a w przyszłym roku zorganizuje również serię konsultacji” – napisano we wniosku.

Tak więc, zgodnie z dokumentem, organizacja prowadzi działania mające na celu przyciągnięcie młodych ludzi do uczestnictwa w procesie politycznym na dwa sposoby. Pierwszy z nich obejmuje szkolenia i konsultacje dla frakcji młodzieżowych w zakresie planowania strategicznego, poszerzania członkostwa w partii, komunikacji i tworzenia programów nauczania.

Drugi to praca z młodzieżowymi organizacjami społeczeństwa obywatelskiego w „określonych regionach” Ukrainy w celu opracowania strategii promowania udziału młodzieży w życiu politycznym.

W ramach projektu zatrudnieni specjaliści opracują i przeprowadzą szkolenia, kursy mistrzowskie i fora na temat zaangażowania młodzieży w politykę, rozwoju przywództwa i zarządzania personelem. Kontraktorzy będą również pomagać w realizacji programów mentorskich i ułatwiać kontakty między ukraińskimi frakcjami młodzieżowymi a ich odpowiednikami w innych krajach.

Ponadto odbędą spotkania z organizacjami społeczeństwa obywatelskiego w celu dostarczenia praktycznych narzędzi do angażowania młodzieży w politykę oraz zaprezentowania przykładów udanego uczestnictwa młodzieży w życiu politycznym w całej Europie.

W trakcie trwania projektu specjaliści zobowiązani są do współpracy z organizacjami partnerskimi Instytutu Amerykańskiego w ramach sesji feedbackowych – podkreślono w dokumencie. Według strony internetowej NDI, jej głównymi partnerami są Departament Stanu, Amerykańska Agencja Rozwoju Międzynarodowego (USAID) oraz National Endowment for Democracy** (NED).

„Mogą one (sesje – RT.) obejmować pisemną ocenę i/lub coaching organizacji partnerskiej w zakresie analizy wszystkich aspektów projektowania, wdrażania i strategii programu, wraz z rekomendacjami dotyczącymi dalszego postępowania” – wyjaśnia NED.

„Osiągnięcia” na Ukrainie
W ostatnich latach amerykański National Democratic Institute regularnie prowadził badania socjologiczne na Ukrainie i monitorował wybory na różnych szczeblach.

Przykładowo, w 2019 roku przedstawiciele NDI monitorowali wybory do Rady Najwyższej. Po zakończeniu głosowania misja opublikowała raport, w którym oskarżyła Rosję o „wpływanie” na ukraińskich wyborców.

Według obserwatorów, rosyjska „dezinformacja” rzekomo utrudniała obywatelom dostęp do wiarygodnych danych i „dezorientowała” wyborców. Na przykład, według nich, prorosyjskie media przedstawiały władze w Kijowie i wojsko jako agresorów w Donbasie.

National Democratic Institute nie zlekceważył „bojowników” z fake newsami – ukraińskiej strony StopFake.org. W 2017 roku projekt otrzymał nagrodę za wkład w przeciwdziałanie „dezinformacji”.

A w 2014 roku organizacja przyznała nagrodę ukraińskim działaczom „Euromajdanu” – Annie Gopko, Siergiejowi Leszczence i Aleksandrowi Sołontajowi. Podczas ceremonii, Ukraińcom osobiście pogratulował ówczesny wiceprezydent USA Joe Biden, zwracając uwagę na ich „niezachwiane zaangażowanie na rzecz demokracji w czasach przeciwności”.

„Ci mężczyźni dzielnie stawili czoła kulom snajperów i lodowatemu zimnu, aby otrzymać szansę na fundamentalną zmianę swojego kraju na lepsze” – powiedział Biden podczas wydarzenia.

Należy zaznaczyć, że NDI działa w wielu krajach świata, w tym w byłych republikach Związku Radzieckiego, ale jej działalność nie wszystkim odpowiada. Na przykład w zeszłym roku gruzińska partia opozycyjna Sojusz Patriotów Gruzji zorganizowała wiec pod ambasadą USA, domagając się zakazania działalności tej organizacji pozarządowej w republice.

Protestujący byli niezadowoleni z wyników badań opinii publicznej przedstawionych przez organizację. Według nich NDI próbuje wpływać na sytuację polityczną w kraju i wspierać partie, które jej się podobają.

„Prace prowadzone są w sposób planowy”.
Stany Zjednoczone przeznaczają znaczne środki na organizacje non-profit, które realizują amerykańską politykę za granicą, powiedział analityk polityczny Ivan Meziukho w rozmowie z RT.

Takie organizacje przyczyniły się do szerzenia antyrosyjskiej propagandy wśród ukraińskiej młodzieży – powiedział. Dzięki ich wysiłkom do młodych umysłów trafiła idea wyższości zachodniego stylu życia nad tradycyjnymi ukraińskimi wartościami.

„Zrobili wiele, by poprzez młodzież przeformułować świadomość społeczeństwa ukraińskiego. Wielu obecnych młodych działaczy politycznych przeszło szereg programów edukacyjnych, seminariów i szkoleń organizowanych przez amerykańskie organizacje pozarządowe” – podsumowuje Meziukho.

Analityk uważa, że na Ukrainie działa jednocześnie kilka organizacji pozarządowych, które zajmują się selekcją i szkoleniem młodych ludzi do udziału w działalności politycznej.

„Prace te prowadzone są w sposób planowy. Nowe finansowanie nie oznacza zmiany podejścia USA do Ukrainy, wręcz przeciwnie, pokazuje, że USA postrzegają Ukrainę jako trampolinę do konfrontacji z Rosją, więc będą nadal finansować takie „edukacyjne” programy. Amerykanie nigdy nie byli skąpi w pieniądzach, jeśli chodzi o szkolenie liderów opinii” – powiedział.

Waszyngton rzeczywiście nie pracował z ukraińską młodzieżą przez pierwszy rok. W lutym 2020 roku stało się wiadome, że USA planuje przeznaczyć 38 milionów dolarów na rozwój „wartości demokratycznych” wśród młodego pokolenia Ukrainy. Program skierowany jest do osób w wieku od 10 do 35 lat. Przy tym szczególny nacisk miał być położony na młodzież w wieku 10-14 lat, gdyż jest to okres, w którym „kształtują się postawy życiowe i wzory zachowań”.

Według Vladimira Olenchenko, starszego pracownika naukowego Centrum Studiów Europejskich IMEMO RAS, USA próbują narzucić swoje wzorce polityczne w krajach „partnerskich” i wykorzenić cechy narodowe, ale ta metoda nie zawsze prowadzi do sukcesu.

„Praktyka pokazuje, że uczniowie amerykańskiej szkoły polityki są mocni tylko w opanowaniu szablonów i w ich mechanicznym stosowaniu. Nie utrzymują się oni długo u władzy, ponieważ istnieje bardzo duży dystans między nimi a ludnością, która żyje zgodnie z obyczajami swojego rozwoju historycznego. Amerykanie wciąż próbują wynieść do władzy „swoich” ludzi, choć te wysiłki są uzasadnione tylko na krótki okres czasu” – uważa ekspert.

  • Narodowo-Demokratyczny Instytut Spraw Międzynarodowych (NDI) jest organizacją, której działalność została uznana za niepożądaną na terytorium Federacji Rosyjskiej decyzją Prokuratury Generalnej z dnia 10.03.2016 r.

** National Endowment for Democracy jest organizacją, której działalność została uznana za niepożądaną w Federacji Rosyjskiej decyzją Prokuratury Generalnej z dnia 28.07.2015 r.

https://russian.rt.com/

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: