NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny ćwiczą na spornym Morzu Południowochińskim, a patrole amerykańskiej marynarki wojennej nasilają się

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Chińscy naukowcy na morskim statku badawczym przeprowadzają ćwiczenia w nienazwanym miejscu, podczas gdy amerykańskie okręty szturmowe zmierzają w ten rejon.

The US has reportedly deployed the amphibious assault ship USS Makin Island to the South China Sea entering the busy sea lane through the Strait of Malacca [File: US Navy via AFP]

Chiny dokonały głębokich odwiertów na Morzu Południowochińskim, aby pobrać rdzeń osadowy z dna morskiego, podały media państwowe, w obliczu napięć na spornych wodach z rywalizującymi Tajwanem i Filipinami, gdy Stany Zjednoczone zwiększają swoją obecność marynarki wojennej w regionie.

Chińscy naukowcy na morskim statku badawczym wykorzystali chiński domowej roboty system wiertniczy Sea Bull II, aby uzyskać rdzeń osadowy o długości 231 metrów na głębokości 2,060m, jak podała w czwartek oficjalna agencja prasowa Xinhua.

System może pomóc w badaniu zasobów naturalnych hydratów gazowych na dnie morza, dodała Xinhua, odnosząc się do stałych kryształów lodopodobnych utworzonych z mieszaniny metanu i wody, które są okrzyknięte obiecującym źródłem energii.

Nie było jasne, gdzie dokładnie wiercenie miało miejsce w Morzu Południowochińskim, z którego około 90 procent jest twierdził Pekin jako jego wód terytorialnych. Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy w Hadze uznał to roszczenie za pozbawione podstaw prawnych.

Malezja, Filipiny, Tajwan, Wietnam i Brunei również roszczą sobie prawa do części morza, które ma ogromny potencjał ropy i gazu.

Napięcia w regionie wzrosły w ostatnich tygodniach po ujawnieniu, że 200 chińskich statków milicji morskiej zgromadziło się na rafie Whitsun, około 320 kilometrów (200 mil) na zachód od wyspy Palawan i w wyłącznej strefie ekonomicznej Filipin.

Od tego czasu USA rozmieściły grupę uderzeniową marynarki wojennej pod dowództwem USS Theodore Roosevelt, która w niedzielę wpłynęła na Morze Południowochińskie.

Według piątkowego raportu gazety South China Morning Post, USA rozmieściły również okręt szturmowy USS Makin Island, aby wejść na ruchliwy pas morski przez Cieśninę Malakka.

W skład grupy podobno wchodził również amfibijny dok transportowy USS San Diego, podała publikacja, powołując się na informacje z pekińskiej Inicjatywy Badającej Sytuację Strategiczną na Morzu Południowochińskim.

USA broniły swoich ostatnich działań morskich, nazywając je „rutynowym” tranzytem i zgodnym z zasadą „wolności żeglugi”.

W piątek poinformowano również, że chińskie okręty wojskowe podjęły w czwartek pościg za filipińską jednostką z cywilami i dziennikarzami na pokładzie w WSE Filipin, jak podała stacja telewizyjna ABS-CBN z Manili.

Wszystkie opcje otwarte

Filipiny, sojusznik USA, które od czasu administracji prezydenta Rodrigo Duterte nawiązały bliższe stosunki z Pekinem, wyraziły w ostatnich dniach zaniepokojenie obecnością chińskich okrętów w swojej wyłącznej strefie ekonomicznej.

W czwartek filipiński resort obrony powiedział, że utrzymuje „wszystkie nasze opcje otwarte” w miarę narastania sporu dyplomatycznego Manili z Pekinem.

„W miarę rozwoju sytuacji (na Morzu Południowochińskim), zachowujemy wszystkie nasze opcje otwarte w zarządzaniu sytuacją, w tym wykorzystując nasze partnerstwo z innymi narodami, takimi jak Stany Zjednoczone” – powiedział w czwartek rzecznik filipińskiego departamentu obrony Arsenio Andolong.

Departament Spraw Zagranicznych zobowiązał się również do codziennego składania protestów dyplomatycznych do czasu opuszczenia rafy Whitsun przez chińskie statki.

Zdjęcia satelitarne wykonane 23 marca pokazują chińskie statki zakotwiczone przy rafie Whitsun w wyłącznej strefie ekonomicznej Filipin [Handout Photo/Maxar Technologies via AFP].
Samorządny Tajwan, który Chiny uważają za swoje terytorium, zagroził również zestrzeleniem chińskich dronów, które zauważyły, że krążą one wokół kontrolowanych przez Tajpej Wysp Pratas na Morzu Południowochińskim.
W ostatnich dniach wzrosło również napięcie w Cieśninie Tajwańskiej – w środę samorządna demokratyczna wyspa poinformowała, że 15 kolejnych samolotów z kontynentu przekroczyło tajwańską strefę obrony powietrznej.

Tajpej ostrzegło, że w razie potrzeby będzie się bronić „do ostatniego dnia”.

W poniedziałek chiński lotniskowiec Liaoning przeprowadził również ćwiczenia morskie w pobliżu Tajwanu, a Pekin zapowiedział, że takie ćwiczenia będą się odbywały regularnie.

Chińskie działania związane z poszukiwaniem ropy i gazu na Morzu Południowochińskim już wcześniej podsycały napięcia, zwłaszcza gdy państwowy koncern China National Offshore Oil Corp (CNOOC) w 2014 roku rozmieścił platformę wiertniczą na wodach należących do Wietnamu.

Przez Morze Południowochińskie przechodzi rocznie jedna trzecia światowego handlu, którego wartość szacuje się na ponad 3 biliony dolarów.

https://www.aljazeera.com/

 

Top Navy Memes | Funny Meme Maker | Funny Meme on ME.ME

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: