Dr. Mike Yeadon Zdjęcie: Arshad Ebrahim / YouTube

Już w czasie, gdy firma farmaceutyczna Pfizer trafiła na pierwsze strony gazet, ogłaszając zbliżającą się premierę swojej szczepionki COVID-19, były wiceprezes firmy i główny naukowiec dr. Michael Yeadon zdecydowanie odrzucił potrzebę szczepionki, aby zakończyć pandemię COVID-19. Artykuł o analizie i przepowiedni naukowca z UNSER-MITTELEUROPA był wówczas celem działań cenzury „niezależnego weryfikatora faktów” na Facebooku, które od tego czasu zostały wycofane. Przeprosili za „błąd”.

Tym razem zastanówmy się, w jakim stopniu proroctwa Yeadon zostały zastąpione lub obalone przez rzeczywistość. Niech czytelnik wpadnie na pomysł:

W amerykańskim internetowym magazynie life-si-tenews potępił rządową propagandę na temat COVID-19, w tym „kłamstwo” niebezpiecznych wariantów totalitarnego aspektu „Impfpässen” i duże prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z „spiskiem” może to doprowadzić do czegoś znacznie gorszego niż wojny i masakry XX wieku.

Czołowy naukowiec, który przez ponad 30 lat prowadził badania nad nowymi lekami na alergie i drogi oddechowe w niektórych z największych światowych firm farmaceutycznych i przeszedł na emeryturę w firmie Pfizer, zajmując najwyższe stanowisko badawcze w tej dziedzinie, zwrócił uwagę ludzi, kiedy słusznie ostrzegł, że it, cytujemy dosłownie:

„Absolutnie nie ma potrzeby stosowania szczepionek, aby unicestwić pandemię […] Nigdy nie słyszałem takich bzdur o szczepionkach. Nie należy też planować szczepienia milionów sprawnych i zdrowych ludzi szczepionką, która nie była szeroko testowana na ludziach ”.

Wypowiedzi Brytyjczyków kończą się obszerną krytyką przeprowadzoną przez Scientific Advisor Group for Emergencies (SAGE), agencję rządu brytyjskiego, której zadaniem jest doradzanie rządowi centralnemu w sytuacjach kryzysowych. SAGE odegrała kluczową rolę w ustalaniu publicznych środków blokujących w Wielkiej Brytanii.

Po wskazaniu, że SAGE nie posiada niezbędnej wiedzy w dziedzinie, w której jest zaangażowana, ponieważ nie ma „immunologów klinicznych” jako członków, Yeadon zwraca uwagę na dwa fundamentalne błędy, które popełniła w swoich przesłankach, a ten dotyczący nich doprowadził do radykalnego wypaczenia ogólnych wniosków , co prowadzi do „torturowania ludności przez ostatnie kilka miesięcy”.

Główne argumenty Yeadona:

  • Media i wielkie platformy technologiczne robią tę samą propagandę i cenzurę prawdy.
  • Firmy farmaceutyczne już zaczęły opracowywać bezużyteczne szczepionki „przypominające” dla nadchodzących „wariantów”. Firmy planują wyprodukować miliardy fiolek w ramach obecnej eksperymentalnej kampanii „szczepionki” COVID-19.
  • Agencje regulacyjne, takie jak Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków oraz Europejska Agencja Leków, ogłosiły, że skoro te „przypominające” szczepionki będą czymś podobnym do poprzednich zastrzyków zatwierdzonych do natychmiastowego zatwierdzenia, firmy farmaceutyczne nie będą musiały przeprowadzać „klinicznych badań bezpieczeństwa”.
  • Zatem w praktyce projektowanie i wdrażanie powtarzanych, wymuszonych szczepionek mRNA spowoduje wstrzyknięcie niepotrzebnej sekwencji genetycznej bez uzasadnienia.
  • Dlaczego oni to robią? Używanie kart szczepień i „reset banku” może doprowadzić do bezprecedensowego totalitaryzmu. Logicznym rezultatem byłoby „masowe wyludnianie”.

Zwalczaj totalitaryzm

Każdy musi walczyć z totalitaryzmem – mówi Yeandon, który chętnie określa siebie jako „nudnego faceta”, który „chciał pracować dla dużej firmy farmaceutycznej…”. A Brytyjczyk surowo ocenia swój rząd:

„Ale w zeszłym roku zdałem sobie sprawę, że mój rząd i jego doradcy okłamali Brytyjczyków we wszystkim, co dotyczyło tego koronawirusa. Zdecydowanie wszystko. To nieprawda, idea bezobjawowej transmisji i że nie masz żadnych objawów, ale jesteś źródłem wirusa. A także, że ochrona działa, że maski mają wartość ochronną dla ciebie lub kogoś innego, i że warianty są przerażające, a nawet musimy zamknąć międzynarodowe granice, aby nie dopuścić do tych paskudnych obcych wariantów. „

Yeadon przepowiedział ostre jak brzytwa to, co już jest „ostrożnie” ogłaszane w mediach:

„Albo że oprócz obecnej listy szczepionek genetycznych, które w cudowny sposób stworzyliśmy, potrzebujemy szczepionek„ komplementarnych ”, aby poradzić sobie z wariantami”.

 Były zastępca szefa Pfizera widzi politykę korony jako opartą na kłamstwach, kiedy mówi:

„Każda z tych rzeczy jest rażąco błędna. Ale cała nasza polityka narodowa opiera się na fakcie, że wszystkie te rzeczy są w zasadzie słuszne, nawet jeśli wszystkie są złe. „

 Yeadon również miał rację: „Zderzają się konspiracje, a nie tylko oportunizm”.

„Ale chciałbym porozmawiać o tym, co uważam za prawdopodobny spisek. W zeszłym roku pomyślałem, że jest to coś, co nazwałem „konwergentnym oportunizmem”, to znaczy grupie różnych grup interesu udało się wskoczyć w świat pogrążony w chaosie, aby popchnąć nas w określonym kierunku. Więc wydawało się, że ma z tym coś wspólnego, ale byłem gotów powiedzieć, że to tylko zbieżność. „

Yeadon powiedział, co martwiło wielu obywateli, a teraz robi jeszcze więcej:

„Teraz myślę, że to naiwne. Nie mam już wątpliwości, że bardzo duże organizacje na świecie albo planowały wykorzystać następną pandemię, albo ją stworzyły. Dowody są takie, że dziesiątki rządów opowiadają te same kłamstwa i robią te same nieefektywne rzeczy, które oczywiście kosztują życie ”.

Widoczna jest obecnie rosnąca liczba zgonów, na przykład zawałów serca lub zgonów z powodu raka, w wyniku fiksacji na koronach w szpitalach. Wszystko to pozostawia obojętne rządy. Program „Wielkiego resetu” dzięki „Pandemii” będzie kontynuowany. Bez względu na cenę – ale nie dla każdego, kto stał się bogaty i wciąż się wzbogaca.

Aktuell