NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wyjaśnienie: Co to jest globalny podatek minimalny?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sekretarz Skarbu USA Janet Yellen powiedziała:] „Pracujemy z krajami G20, aby uzgodnić globalną minimalną stawkę podatku od osób prawnych”.

Pieniądze od dawna były tracone na rzecz schronów podatkowych i rajów – ale to może się zmienić.

„Inną konsekwencją wzajemnych powiązań był 30-letni wyścig do dna w zakresie stawek podatku od osób prawnych”.

Sekretarz Skarbu USA Janet Yellen powiedziała, że pracuje z krajami G20 nad stworzeniem globalnego minimalnego podatku korporacyjnego.

„Razem możemy wykorzystać globalny podatek minimalny, aby upewnić się, że globalna gospodarka rozwija się w oparciu o bardziej wyrównane warunki gry”.

Międzynarodowe firmy często przenoszą zyski do krajów o niskich podatkach niezależnie od tego, gdzie odbywa się ich sprzedaż.

To dlatego takie firmy jak Apple mają swoje centrale w Irlandii.

Pozwala to firmom uniknąć płacenia wyższych podatków niż w ich rodzimych krajach i oznacza, że rządy często muszą obniżać swoje podatki, aby przyciągnąć zagraniczne inwestycje.

Dzięki nowym przepisom, administracja Bidena ma nadzieję ograniczyć erozję bazy podatkowej bez stawiania amerykańskich firm w niekorzystnej sytuacji finansowej.

„Propozycje prezydenta Bidena ogłoszone w zeszłym tygodniu wzywają do odważnych działań krajowych, w tym do podniesienia minimalnej stawki podatkowej w USA i odnowionego zaangażowania międzynarodowego, uznając, że ważne jest, aby współpracować z innymi krajami, aby zakończyć presję konkurencji podatkowej i erozji bazy podatkowej przedsiębiorstw.”

Zgodnie z propozycją, rządy mogłyby nadal ustalać własne lokalne stawki podatku od osób prawnych.

Ale jeśli firmy płacą niższe stawki za granicą, ich rządy krajowe mogłyby „uzupełnić” ich podatki, dostosowując je do globalnej stawki minimalnej.

Negocjacje toczą się od lat wśród 140 krajów w Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju z siedzibą w Paryżu.

OECD twierdzi, że rządy zgadzają się co do zasady, ale najbardziej drażliwą kwestią jest sama stawka, która nie została jeszcze ustalona.

Nawet w samej Unii Europejskiej, stawki podatku od osób prawnych różnią się pomiędzy 27 członkami, od 9% na Węgrzech do 32% we Francji.

Unijne próby ujednolicenia stawek podatkowych dla przedsiębiorstw utknęły w martwym punkcie od 2011 roku.

Opodatkowanie jest zazdrośnie strzeżoną prerogatywą parlamentów narodowych i często stanowi kluczową część modelu gospodarczego danego kraju.

Administracja Bidena zaproponowała globalne minimum na poziomie 21%.

To o wiele więcej niż poprzednie dyskusje, które krążyły wokół 12,5%, czyli poziomu, który pokrywa się z irlandzkim.

W ostatnich latach irlandzka gospodarka przeżywała rozkwit, napędzany napływem miliardów dolarów z inwestycji zagranicznych przedsiębiorstw międzynarodowych.

Oznacza to, że Dublin raczej nie zgodzi się na wyższą stawkę bez walki.

Transkrypt wideo
JANET YELEN: Pracujemy z krajami G20 nad uzgodnieniem globalnej minimalnej stawki podatku od osób prawnych.

  • Pieniądze od dawna przepadają w rajach podatkowych, ale to się może zmienić.

JANET YELEN: Inną konsekwencją wzajemnych powiązań jest trwający od 30 lat wyścig do dna w zakresie stawek podatku od osób prawnych.

  • Sekretarz skarbu USA Janet Yellen powiedziała, że pracuje z krajami G20 nad stworzeniem globalnego minimalnego podatku korporacyjnego.

JANET YELEN: Razem możemy użyć globalnego podatku minimalnego, aby upewnić się, że globalna gospodarka rozwija się w oparciu o bardziej równe reguły gry.

  • Międzynarodowe firmy często przenoszą zyski do krajów o niskich podatkach, niezależnie od tego, gdzie realizują sprzedaż. Dlatego właśnie takie firmy jak Apple mają swoje centrale w Irlandii. Pozwala to firmom uniknąć płacenia wyższych podatków niż w ich rodzimych krajach i oznacza, że rządy często muszą obniżać swoje podatki, aby przyciągnąć zagraniczne inwestycje. Dzięki nowym zasadom administracja Bidena ma nadzieję ograniczyć erozję bazy podatkowej bez stawiania amerykańskich firm w niekorzystnej sytuacji finansowej.

JANET YELEN: Propozycje prezydenta Bidena, ogłoszone w zeszłym tygodniu, wzywają do odważnych działań krajowych, w tym do podniesienia minimalnej stawki podatkowej w USA i odnowionego zaangażowania międzynarodowego, uznając, że ważna jest współpraca z innymi krajami w celu zakończenia presji konkurencji podatkowej i erozji bazy podatkowej przedsiębiorstw.

  • Zgodnie z propozycją, rządy nadal mogłyby ustalać własne lokalne stawki podatku od osób prawnych. Ale jeśli firmy płacą niższe stawki za granicą, rządy ich krajów mogłyby uzupełnić ich podatki, dostosowując je do minimalnej stawki globalnej. Negocjacje toczą się od lat wśród 140 krajów w Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju z siedzibą w Paryżu.

  • O posiadaniu nowego międzynarodowego systemu podatkowego.

  • OECD powiedziała, że rządy są w szerokim porozumieniu z zasadą, ale najbardziej drażliwą kwestią jest sama stawka, która musi jeszcze zostać ustalona. Nawet w samej Unii Europejskiej, stawki podatku od osób prawnych różnią się pomiędzy 27 członkami, od 9% na Węgrzech do 32% we Francji. Unijne próby ujednolicenia stawek podatkowych dla przedsiębiorstw utknęły w martwym punkcie od 2011 roku.

Opodatkowanie jest zazdrośnie strzeżoną prerogatywą parlamentów narodowych i często stanowi kluczową część modelu gospodarczego danego kraju. Administracja Bidena zaproponowała globalne minimum na poziomie 21%. To znacznie więcej niż poprzednie dyskusje, które krążyły wokół 12,5%, czyli poziomu, który pokrywa się z irlandzkim. W ostatnich latach irlandzka gospodarka przeżywała rozkwit, napędzany napływem miliardów dolarów z inwestycji zagranicznych przedsiębiorstw wielonarodowych. Oznacza to, że Dublin raczej nie zgodzi się na wyższą stawkę bez walki.

*** Przetłumacz z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: