NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

WOJNA NA WSCHODZIE WISI NA WŁOSKU. ROSJA I UKRAINA ZGROMADZIŁY PRAWIE 200 TYS. WOJSK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

czw., 04/08/2021 – 06:26 — zzz

Rozpoczęło się odliczanie do wybuchu konfliktu we wschodniej Ukrainie, gdyż według wysokiej rangi rosyjskich źródeł Kijów zakończył transfer sił i podpisał dokument, który jest równoznaczny z przystąpieniem do ataku.

Natychmiast w Doniecku i Ługańsku przygotowano i otwarto schroniska dla ludności cywilnej. Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia z nowymi oznaczeniami.

Szaleją starcia i drugi dzień z rzędu na lotnisku w Doniecku znajduje się martwy ukraiński żołnierz.

Mówi się, że skrajne siły paramilitarne „Prawego Sektora” i „Rgt Azov” zostały wysłane na front.

Ukraina ogłosiła ćwiczenia wojskowe na Morzu Czarnym z użyciem ognia w pobliżu obszaru ISU Alibey w dniach 24-26 marca.

Zobacz tutaj nowe znaki dla schronisk

Media rosyjskie: Kijów przygotowuje dekret o ataku na Donbas

Według doniesień największej rosyjskiej gazety  Kommiersant  Ukraina przygotowała dokument zezwalający na atak na Donbas.

Ujawniło to źródło wojskowe, które w rozmowie z rosyjską gazetą podkreśliło, że  „dokument został przygotowany przez władze ukraińskie i upoważnia ukraińskich żołnierzy do otwarcia ognia do sił Doniecka i Ługańska w dowolnym momencie, gdy uznają to za konieczne”.

Rosjanie twierdzą, że ukraiński dekret zezwala Siłom Zbrojnym Ukrainy na rozpoczęcie działań przeciwko Donbasowi, oczywiście pod warunkiem, że rozmowy na poziomie mechanizmu koordynacyjnego nie powiodły się.

Rosyjskie media podkreślają, że „  Zgodnie z liczbą 4 Normandii, wojska Doniecka i Ługańska są zobowiązane do przestrzegania postanowień rozejmu. „Jednocześnie daje to Ukraińcom przewagę w przeprowadzeniu ataku na Donbas”.

Dodatkowe siły są przenoszone do granicy z Ukrainą.

Obejrzyj wideo tutaj

 

4 statki NATO zmierzają do południowo-zachodniej granicy Krymu

Dwa kolejne amerykańskie okręty dodano do dwóch hiszpańskich fregat na Morzu Czarnym. USS Monterey dołączył do USNS Watson i USS Thomas Hudner.

Statki kierują się na południowo-zachodnie wybrzeże Krymu, ponieważ   zaplanowano „specjalne ćwiczenia wojskowe” – zauważają Rosjanie.

W okolicy znajdują się hiszpańskie fregaty Méndez Núñez (F104) i Cristobal Colon (F-105), USS Thomas Hudner (DDG-116), USNS Watson i USS Monterey (CG-61).

Rosja przenosi siły do ​​granicy z Ukrainą

Rosyjski ED rozmieścił czołgi i siły specjalne spadochroniarzy WDW na granicy z Ukrainą do Krymu i Niżnego Nowogrodu.

„Rosja ogłosiła pełne poparcie dla Donbasu” –  podały rosyjskie media.

Na Krymie odbywają się zakrojone na szeroką skalę ćwiczenia sił powietrznych i piechoty morskiej. To samo dotyczy regionu Niżnego Nowogrodu.

„W ten sposób Rosja dała do zrozumienia, że ​​będzie aktywnie zaangażowana militarnie” –  podkreśliły rosyjskie media.

Obejrzyj tutaj nowe filmy z ćwiczeń w języku rosyjskim

Rosja: 3 regiony, które Ukraina straci

Byli wojskowi twierdzą, że jeśli Ukraina rozpocznie wojnę, straci 3 terytoria.

Są to Charków, Zaporoże i Odessa.

Poinformowały o tym źródła w Doniecku i Ługańsku, które brały udział w poprzednich działaniach wojennych.

Rostislav Zhuravlev podaje, że w Charkowie 80% stanowią Rosjanie.

Alexander Grigorenko mówi, że w innych miastach wschodniej Ukrainy panują nastroje prorosyjskie.

To cały region południowo-wschodniej Ukrainy z wyjątkiem Dniepropietrowska.

Były premier Ukrainy: Jakie siły przekazała Ukraina?

Były premier Ukrainy Mykoła Azarow, który rządził za Janukowycza, opublikował mapę Donbasu.

Na mapie, którą widzisz poniżej, wymienia siły, które zostały przeniesione za sugestią Amerykanów, jak mówi.

Dokument jest datowany na wrzesień 2020 r. Oznacza to, że siły Ukraińców są jeszcze większe.

Według mapy Ukraińcy przetransportowali 90 000 żołnierzy, 450 czołgów, 230 MLRS RPG, 800 różnych typów przeciwlotniczych zestawów bojowych, 300 amfibii TOMA.

Donieck i Donbas mają razem 34 000 żołnierzy, trzy razy mniej niż siły ukraińskie. Mają również 650 czołgów, 500 dział artyleryjskich, 260 MLRS RPG i 100 systemów przeciwlotniczych.

Mapa pokazuje również siły rosyjskie na granicy z Ukrainą

Tak więc w Bogucharov w regionie Woroneża jest 5000 żołnierzy ze 136 TOMA, 130 pojazdami opancerzonymi, 26 taktycznymi wyrzutniami rakiet, 33 ruchomymi systemami przeciwpancernymi, dziesiątkami moździerzy i dział artyleryjskich.

Ponadto wojska rosyjskie są obecne w rejonie Valuyki koło Ługańska. Liczy około 3500 żołnierzy.

W Rostowie są też siły rosyjskie. We wsi Kadamovskaya znajduje się 215 czołgów, 157 TOMA, dziesiątki dział artyleryjskich, moździerzy i dział przeciwlotniczych.

Zobacz mapę.

vulms.org
video:
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: