NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TVP nie ujawni, ile Jacek Kurski zarabiał jako doradca zarządu. „Nie wykonywał funkcji publicznych, ma prawo do prywatności”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Article

Telewizja Polska nie ujawni, ile zarabiał Jacek Kurski w okresie, gdy był doradcą jej zarządu. Podanie takich informacji nie ma podstaw, gdyż Kurski w tym czasie nie wykonywał funkcji publicznych – argumentuje nadawca. O ujawnienie tych danych wnioskował poseł Nowoczesnej Adam Szłapka, który teraz zapowiada, że skieruje sprawę do sądu. Podziel siękomentarze 5 Jacek Kurski, fot. AKPA Parlamentarzysta złożył w TVP wniosek o ujawnienie pensji Jacka Kurskiego na początku marca br. Powołując się przy tym na ustawę o dostępie do informacji publicznej. Interesował go okres pomiędzy marcem a sierpniem 2020 roku: w marcu Kurski został powołany na doradcę zarządu, a w sierpniu ponownie został prezesem Telewizji Polskiej. Szłapka chciał także upublicznienia informacji o wysokości odprawy dla Jacka Kurskiego po odejściu z zarządu, a także ile zarabiają i zarabiali pozostali (obecni i byli) członkowie zarządu nadawcy: Marzena Paczuska, Piotr Pałka, Maciej Łopiński oraz Mateusz Matyszkowicz. Chciał poznać również wysokość odprawy Macieja Staneckiego, który rozstał się z publicznym nadawcą w marcu 2019 r. TVP odmawia informacji o zarobkach Kurskiego Telewizja Polska odmówiła podania tych danych, skupiając się w swojej odpowiedzi wyłącznie na Jacku Kurskim. W piśmie, do którego dotarł portal Wirtualnemedia.pl, czytamy, że Kurski w okresie, gdy pełnił funkcję doradcy w zarządzie, nie wykonywał funkcji publicznych, nie miał też żadnego wpływu na decyzje, podejmowane w spółce. Jego zarobki natomiast były porównywalne do zarobków innych doradców zarządu. – Nie przysługiwał mu żaden, nawet bardzo wąski, zakres kompetencji decyzyjnej czy reprezentacyjnej w ramach działalności TVP SA, co wyłącza go spod zakresu funkcji publicznej. Jacek Kurski nie zrezygnował ponadto z przysługującego mu prawa do prywatności – napisano w odpowiedzi. Adam Szłapka zamieścił na Twitterze w środę fragment odpowiedzi, jakiej udzieliła mu Telewizja Polska i skomentował: „Jacek Kurski chce ukryć swoje zarobki z okresu marzec- lipiec 2020 kiedy był doradcą zarządu TVP. No to idziemy do sądu”.
Obraz

Kurski jest prezesem Telewizji Polskiej od stycznia 2016 roku (jesienią 2016 roku został powołany na 5-letnią kadencję po wygraniu konkursu przeprowadzonego przez RMN) do początku marca 2020 roku. Decyzję o odwołaniu go przez RMN ogłoszono na konferencji, podczas której prezydent Andrzej Duda poinformował, że podpisze nowelizację ustawy, dającą TVP i Polskiemu Radiu 1,95 mld zł kolejnej rekompensaty.  Na przełomie maja i czerwca ub. roku Jacek Kurski ponownie został powołany przez Radę Mediów Narodowych do zarządu TVP, w sierpniu wrócił na fotel prezesa. Adam Szłapka w lutym br. złożył w Sejmie interpelację, w której pytało zarobki prezesa Jacka Kurskiego w TVP. Z wyliczeń posła, wykonanych na podstawie odpowiedzi, wynikało, że Kurski jako szef publicznej telewizji zarobił przez pięć lat swojej prezesury ponad 2,7 mln zł. Te dane mocno jednak różnią się od opisywanych przez nas danych ze sprawozdań finansowych Telewizji Polskiej (Szłapka wylicza, że Kurski zarobił znacznie więcej, niż wykazują sprawozdania). Poseł Nowoczesnej domaga się też (obecnie na drodze sądowej) ujawnienia przez TVP zarobków czołowych jej dziennikarzy oraz kwot, jakie nadawca wykładał corocznie na organizację Sylwestra Marzeń. TVP z kolejną rekompensatą abonamentową W 2019 r. Telewizja Polska osiągnęła wzrost przychodów o 16,7 proc. do 2,56 mld zł oraz 89 mln zł zysku netto. Na koniec roku nadawca miał 2 790 etatowych pracowników zarabiających średnio 9 572 zł. Wynagrodzenie zarządu wyniosło 2,18 mln zł, prawie trzy razy więcej niż rok wcześniej – na nagrody dla pracowników zostanie przeznaczone 18 mln zł. W drugiej połowie kwietnia ub.r. zgodnie z nowelizacją ustawy abonamentowej, która weszła w życie w marcu, minister finansów przekazał Telewizji Polskiej i Polskiemu Radiu obligacje skarbowe o wartości 1,95 mld zł. 5 maja zostały one zasymilowane z inną serią obligacji, tak żeby minister finansów mógł je wykupić. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że w ramach tegorocznej rekompensaty TVP dostała 1,71 mld zł, Polskie Radio – 119,2 mln zł, a regionalne ośrodki radiowe – 119,3 mln zł. Głównie dzięki tej rekompensacie w pierwszej połowie ub.r. Telewizja Polska zanotowała 936,5 mln zł zysku netto. Przychody spółki wyniosły 2,27 mld zł, z czego 1,8 mld zł pochodziło z abonamentu i rekompensaty abonamentowej, natomiast wpływy z reklamy spadły rok do roku o 21 proc. Pod koniec stycznia prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę budżetową na 2021 rok. Zapisano w niej, że Telewizja Polska i Polskie Radio otrzymają z budżetu państwa do 1,95 mld zł rekompensaty za utracone wpływy z abonamentu rtv. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że z rekompensaty Telewizja Polska otrzyma skarbowe papiery wartościowe o wartości 1,71 mld zł, Polskie Radio – o wartości 125,91 mln zł, a spółki radiofonii regionalnej – o wartości 112,66 mln zł.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ile-zarabia-jacek-kurski?

 

Bariball on TOUR - Photos | Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: