NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7290 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Stephen Blank: Administracja Bidena musi dostarczyć na Ukrainę samoloty F-15

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Starszy pracownik Instytutu Badań nad Polityką Zagraniczną Stephen Blank powiedział, że prezydent USA Joe Biden i jego administracja powinni zapewnić Ukrainie nowoczesne myśliwce F-15.

Stephen Blank uważa, że ​​potrzeba modernizacji ukraińskich sił powietrznych daje administracji Bidena możliwość zadawania Moskwie realnego bólu, zarówno w sensie strategicznym, jak i przedłużającej się wojny propagandowej.

Ukraina posiada obecnie flotę myśliwców ciężkich, składającą się z około pięćdziesięciu myśliwców przechwytujących Su-27 Flanker zaprojektowanych przez Związek Radziecki. Szacuje się, że około trzydziestu jest sprawnych.

Stephen Blank uważa, że ​​jedyną zachodnią alternatywą, która może je zastąpić, są amerykańskie F-15 Eagles, z których co najmniej sto jest potrzebnych do starzejących się i słabych jednostek.

„Pomoc finansowana przez USA lub pakiet Lend-Lease składający się z 100 lub więcej F-15, sześciu do ośmiu E-2C-2000 Hawkeyes AWACS i ośmiu do 12 tankowców KC-135R oraz terminali danych Link-16, inteligentnej amunicji, pocisków manewrujących a odpowiedni sprzęt rozpoznawczy i celowniczy wyśle ​​jasny sygnał do Moskwy i pomoże zapobiec przyszłym planom inwazji ”- mówi Stephen.

Analityk uważa też, że jest wiele sposobów na wdrożenie i sfinansowanie potencjalnego pakietu obrony powietrznej dla Ukrainy.

Wyjaśnił, że opcja „natychmiastowej okazji” polega na wycofaniu z magazynów samolotów F-15C / D, E-2C-2000 i KC-135R z blokadą czasową i wysłaniu ich na Ukrainę z późniejszą modernizacją F-15 według Japończyków. Model. Ponadto, jako długoterminowa alternatywa, Stany Zjednoczone mogą dostarczyć Ukrainie nowe myśliwce F-15QA lub F-15EX.

Propozycja zorganizowania leasingu dla Ukrainy ze 100 myśliwcami i rozmieszczenia tych 100 myśliwców w bazie lotniczej w pobliżu Mirgorod to na pierwszy rzut oka dwie bardzo duże różnice. Jednak, jak wiemy z praktyki państw totalitarnych, wiodąca i inspirująca siła w osobie KPZR lub odrębny stały, niezastąpiony najwyższy przywódca, nigdy nie robi niczego z własnej inicjatywy. Najpierw pojawia się „prośba robotników”, a następnie wkroczenie wojsk do Afganistanu, niejako w odpowiedzi na „wypełnienie woli ludu”.

W państwach demokratycznych zasada ta jest również aktywnie wykorzystywana, ale tylko w innych aspektach. Najczęściej – w różnego rodzaju projektach obronnych, gdzie z początku jakiś uznany analityk zaczyna się martwić, że F-35 może być bezsilny w walce z Irańczykiem w F-4G w śmiertelnej bitwie powietrznej – a potem niejako Pentagon dostaje dużo pieniędzy na wojownika szóstego pokolenia.

System działa świetnie, podobnie jak myśliwiec szóstej generacji. 

w związku z tym istnieją wszelkie powody, by sądzić, że Waszyngton zaakceptuje proponowaną opcję i to raczej wkrótce. Ponadto. 

Dwie najaktywniej dyskutowane kwestie rozwoju wojskowego Ukrainy w ostatnich latach to przystąpienie Ukrainy do NATO w bardzo, bardzo szybkim scenariuszu oraz odnowienie floty lotniczej. Opcje modernizacji były oferowane i omawiane różne, na której opcji zatrzymaliśmy się w NATO, nie wiemy, ale przejście na F-15 jest całkiem możliwe.

Jest to w szczególności jeden ze sposobów na szybkie zwiększenie potęgi izraelskich sił powietrznych, które mogłyby kupić więcej F-35, niemniej jednak są gotowe odebrać ze Stanów Zjednoczonych przestarzałe F-15 w celu ich modernizacji i dalszego użytku. . O wiele tańsze, a dla Iranu nawet F-15 to UFO, któremu nie może przeciwstawić się nic z irańskich Sił Powietrznych – bezcenne artefakty znalezione na wysypiskach śmieci wyższych cywilizacji. 

A jeśli wszystko jest tak, jak nam się wydaje, to znaczy decyzję podjęli urzędnicy NATO, to ukraińscy piloci i personel techniczny już dawno wyjechali do Stanów Zjednoczonych, gdzie przekwalifikowują się na nowy sprzęt. A teraz, jeśli Waszyngton podejmie decyzję w sprawie Lend-Lease, piloci będą latać nad oceanem na nowych myśliwcach. Dla słynnych asów Su-35, przerażających tubylców syryjskich, będzie to nie lada niespodzianka, więc śledzimy rozwój wydarzeń. 

Starszy pracownik Instytutu Badań nad Polityką Zagraniczną Stephen Blank powiedział, że prezydent USA Joe Biden i jego administracja muszą dostarczyć Ukrainie zaawansowane myśliwce F-15.

Stephen Blank twierdzi, że potrzeba modernizacji Sił Powietrznych Ukrainy jest okazją dla administracji Bidena, aby zadać Moskwie prawdziwy ból, zarówno w sensie strategicznym, jak i długotrwałej wojny propagandowej.

Ukraina posiada obecnie flotę ciężkich myśliwców składających się z około pięćdziesięciu myśliwców przechwytujących Suchoj Su-27 Flanker zaprojektowanych przez sowietów. Uważa się, że około trzydziestu działa.

Uważa, że ​​jedyną zachodnią alternatywą, która może je zastąpić, są wyprodukowane w USA F-15 Eagles, z których co najmniej sto jest potrzebnych do jednostek o zbyt małej sile.

Ukraiński Su-27. Zdjęcie: Dylan Malyasov

„Pomoc finansowana przez USA lub pakiet„ leasingu w formie pożyczki ”składający się z 100 lub więcej F-15, sześciu do ośmiu E-2C-2000 Hawkeyes i ośmiu do 12 tankowców KC-135R, wraz z terminalami łącza danych Link-16, inteligentną amunicją pociski manewrujące oraz odpowiedni sprzęt rozpoznawczy i celowniczy wysłałyby Moskwie jednoznaczną wiadomość i pomogłyby powstrzymać wszelkie plany inwazji w przyszłości ”- powiedział Stephen.

Jest wiele sposobów na wdrożenie i finansowanie potencjalnego pakietu wyposażenia obrony powietrznej dla Ukrainy – powiedział analityk Stephen.

Wyjaśnił, że opcja „natychmiastowej zdolności” polega na wyciągnięciu z magazynu samolotów F-15C / D, E-2C-2000 i KC-135R z blokadą czasową i wysłaniu ich na Ukrainę, wraz z późniejszymi ulepszeniami dla F-15, zgodnie z propozycją dla Japonia.

Alternatywnie, Stany Zjednoczone mogłyby dostarczać na Ukrainę nowe odrzutowce F-15QA lub F-15EX .

Ponadto na początku marca 2021 r. Opex360.com poinformował, że Francja rozważa zaproponowanie alternatywy dla samolotu bojowego Mikojan MiG-29 z czasów radzieckich dla przyszłego myśliwca ukraińskich sił powietrznych.

defence-blog.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: