NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7290 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przywódcy Irlandii Północnej odkładają na bok spory, by wezwać do zaprzestania przemocy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BELFAST (Reuters) – Rząd Irlandii Północnej odłożył na bok różnice frakcyjne w czwartek, aby zaapelować o spokój po ponad tygodniu nocnych aktów przemocy, częściowo podsycanych frustracją wśród pro-brytyjskich unionistów w związku z barierami handlowymi po Brexicie.

Northern Irish leaders set aside bickering to urge end to violence | Reuters
Setki młodych ludzi w stolicy brytyjskiej prowincji, Belfaście, podpaliły porwany autobus i zaatakowały policję kamieniami w środę, w scenach ożywiających wspomnienia dziesięcioleci sekciarskich i politycznych walk, które pochłonęły około 3.600 ofiar przed zawarciem porozumienia pokojowego w 1998 roku.

W wyniku ostatniej przemocy 55 policjantów zostało rannych, a 13 i 14-letni chłopcy zostali aresztowani pod zarzutem udziału w zamieszkach.

„Jesteśmy poważnie zaniepokojeni scenami, których wszyscy byliśmy świadkami na naszych ulicach”, powiedziała obowiązkowa koalicja, prowadzona przez rywalizujących pro-irlandzkich katolickich nacjonalistów i pro-brytyjskich protestanckich unionistów.

„Chociaż nasze stanowiska polityczne różnią się w wielu kwestiach, wszyscy jesteśmy zjednoczeni w naszym poparciu dla prawa i porządku i wspólnie deklarujemy nasze poparcie dla policji” – dodano w oświadczeniu.

Brytyjski minister ds. Irlandii Północnej, Brandon Lewis, powiedział, że spotka się w czwartek z północnoirlandzkimi liderami politycznymi i społecznymi. Na południu, rząd Irlandii wezwał przywódców prowincji do zjednoczenia się po dniach wzajemnego obwiniania się.

Irlandzcy nacjonaliści Sinn Fein i inni oskarżyli Partię Demokratycznych Unionistów pierwszej minister Arlene Foster o rozpalanie wrogości poprzez sprzeciw wobec nowych barier handlowych, które w odczuciu ich zwolenników wymazują część brytyjskiej tożsamości.

Po tym, jak Londyn opuścił orbitę Unii Europejskiej (UE) na początku tego roku, wprowadzono kontrole i taryfy na niektóre towary przemieszczające się z kontynentalnej części Wielkiej Brytanii do Irlandii Północnej, ponieważ prowincja ta graniczy teraz z blokiem przez należącą do UE Irlandię.

Premier Boris Johnson obiecał, że w wyniku Brexitu nie będzie twardej granicy między Irlandią a Irlandią Północną, a handel między prowincją a resztą Wielkiej Brytanii będzie nieskrępowany. Ale krytycy umowy o wyjściu twierdzą, że granica jest teraz w mocy na Morzu Irlandzkim, pozostawiając unionistów czujących się zdradzonymi przez Londyn.

ZNISZCZENIE I ROZPACZ

DUP wskazała również na decyzję policji w zeszłym tygodniu, aby nie ścigać Sinn Fein za duży pogrzeb w zeszłym roku, który złamał przepisy COVID-19. Wezwała szefa policji Irlandii Północnej do ustąpienia w tej sprawie.

Irlandzki minister spraw zagranicznych Simon Coveney powiedział, że wiele czynników było odpowiedzialnych za gniew, a ustalenia handlowe po Brexicie były wyraźnie jednym z nich.

Foster powiedziała w czwartek, że kiedy polityka wydaje się zawodzić ludzi, niektórzy oferują „zniszczenie i rozpacz”.

Northern Irish leaders set aside arguing to urge end to violence„Nie możemy pozwolić, aby nowe pokolenie naszych młodych ludzi padło ofiarą tej ścieżki lub było żerowane przez niektórych, którzy wolą cienie od światła” – powiedziała zgromadzeniu regionalnemu, które zostało odwołane, aby omówić starcia.

Policja powiedziała w czwartek, że w niektórych przypadkach dorośli stali klaszcząc, podczas gdy młodzież popełniała przestępstwa przemocy.

Zastępca pierwszego ministra Michelle O’Neill z Sinn Fein powiedziała, że rozprzestrzenianie się problemów do konfrontacji między społecznościami unionistów i irlandzkich nacjonalistów było niebezpieczną eskalacją i że to cud, że nikt nie zginął.

Northern Irish leaders set aside arguing to urge end to violence | Reuters
Duże grupy rzucały w siebie fajerwerkami, cegłami i bombami benzynowymi późno w środę z obu stron tak zwanego „muru pokoju” w Belfaście, który dzieli obie społeczności w części miasta od początku tak zwanych „kłopotów”.

23 lata po zawarciu porozumienia pokojowego w Wielki Piątek część regionu jest nadal głęboko podzielona. Wielu nacjonalistów dąży do zjednoczenia z Irlandią, podczas gdy unioniści chcą pozostać w Zjednoczonym Królestwie.

Komisja Europejska, która prowadzi rozmowy z brytyjskim rządem, aby spróbować złagodzić niektóre z barier handlowych, potępiła przemoc.

„To musi się skończyć, zanim ktoś zostanie zabity lub poważnie ranny” – dodał irlandzki Coveney na antenie narodowego nadawcy RTE. „Są to sceny, których nie widzieliśmy w Irlandii Północnej od bardzo dawna, są to sceny, o których wielu ludzi myślało, że przeszły do historii”.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: