NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
„Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Łukaszenka o zarzutach ws. prześladowań Polaków: Przypominają sobie, że są Polakami jak złamią prawo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka odrzucił oskarżenia o rzekome prześladowanie Polaków w republice, przypominając polskim władzom, że etniczni Polacy mieszkający w kraju są obywatelami Białorusi.

Dziś na spotkaniu poświęconym sprawom polityki zagranicznej prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka mówił o stosunkach z Polską, informuje BelTA. – Gloryfikacja przez Polskę zbrodniarzy wojennych przelała czarę goryczy – stwierdził białoruski przywódca. Odniósł się również do oskarżeń o prześladowania polskiej mniejszości.

Łukaszenka: Nikt nas nie popchnie do konfrontacji

Wiele osób podnosi kwestię polską: «Polacy, szykany…». Jeszcze raz chciałbym powtórzyć polskim władzom: tak, żyje u nas wielu Polaków. Ale to są nasi Polacy. Ich ojczyzną jest Białoruś. Żyją tutaj, żyją ich dzieci i będą żyć. Kto chce wyjechać, nikogo nie zatrzymywaliśmy i nie zamierzamy zatrzymywać. Ale ci, którzy żyją u nas, są obywatelami Białorusi, to są nasi Polacy – powiedział we wtorek Łukaszenka, cytowany przez agencję Belta.

Prezydent Białorusi podkreślił, że podobne podejście stosuje się również do obywateli innych narodowości.
Łukaszenka powiedział też, że zgodna z prawem reakcja organów ścigania na nielegalne działania niektórych obywateli Białorusi, nazywających siebie Polakami, została w Warszawie uznawana za szykanowanie polskiej mniejszości narodowej. „Ale z jakiegoś powodu w naszym kraju niektórzy ludzie pamiętają o swoich narodowych korzeniach tylko wtedy, gdy łamią prawo, a nie wtedy, gdy trzeba zrobić coś pożytecznego dla państwa, którego są obywatelami. Nie ma znaczenia, kim są – Polacy, Białorusini, Rosjanie, Żydzi czy Ukraińcy” – ocenił. 

Prezydent podkreślił, że Białoruś zawsze odpowiedzialnie podchodziła do przestrzegania praw wszystkich mniejszości narodowych i jest dumna z międzyetnicznego pokoju w kraju. „Tak będzie zawsze. Zarówno religijny, jak i międzyetniczny pokój na Białorusi zostanie zachowany za wszelką cenę. Nikt nas nie popchnie do konfrontacji między Polakami a Białorusinami czy Rosjanami” – zapewnił Łukaszenka.

„Ponadto Białorusinów łączy z Polakami wielowiekowa historia. Nie mamy wobec siebie nierozstrzygniętych roszczeń terytorialnych i majątkowych. Nigdy nie wspominaliśmy o zajęciu znacznej części terytorium Białorusi przez Polskę w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Ale najwyraźniej nadszedł czas, by wrócić do tego tematu i szczegółowo go przestudiować z udziałem historyków i politologów, co zresztą już zaczęliśmy robić” – zaznaczył białoruski lider.

„Gloryfikacja zbrodniarzy wojennych przelała czarę goryczy”

Temat gloryfikacji zbrodniarzy wojennych został omówiony w drugiej części spotkania po rozważeniu optymalizacji sieci białoruskich misji zagranicznych. „Druga kwestia to stosunki z naszymi sąsiadami, a przede wszystkim z Polską. Prawdę mówiąc, nasze kontakty polityczne z tym krajem nigdy nie były idealne. Ale ze względu na naszą naturę i mentalność od dawna znosiliśmy indywidualne ataki i oskarżenia pod naszym adresem, staraliśmy się znaleźć kompromis, wykazywaliśmy się elastycznością, zrozumieniem. Wychodziliśmy z założenia, że sąsiadów się nie wybiera. A oni są dla nas naprawdę ważni” – powiedział prezydent.

Okazało się jednak, że te konstruktywne podejścia są w Warszawie postrzegane jako słabość. Deklarowaną w czerwcu ubiegłego roku gotowość strony polskiej do wyjścia nam naprzeciw zastąpiły oskarżenia o fałszerstwa wyborcze, wsparcie dla naszych uciekinierów i ich firm i zapewnianie schronienia zbiegłym zdrajcom i ekstremistom, ekstremistycznym zasobom internetowym. A potem nastąpiły sankcje – zauważył Alaksandr Łukaszenka.

„Wyobraźcie sobie: w czerwcu śpiewali nam przyjemne dla uszu pieśni. A jednocześnie, teraz to wiemy, prowadzili inną grę poprzez służby specjalne i inne struktury (i politykę) – podwójną grę” – powiedział szef państwa. 

„Ostatnią kroplą, która przelała czarę goryczy, były jawne próby gloryfikacji bandytów i zbrodniarzy wojennych, organizowanie w tym celu imprez dla białoruskiej młodzieży w Brześciu. A w Grodnie udział destrukcyjnej grupy etnicznych Polaków pod przywództwem niektórych działaczy tzw. polskiej emigracji w nielegalnej akcji” – powiedział białoruski przywódca.

Zwrócił uwagę, że „cały ten sabat” przypada na 80. rocznicę wybuchu Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. „W kraju, który stracił jedną trzecią ludności. Co więcej, szczególnie gorliwie bandytów Armii Krajowej gloryfikuje konserwatywna partia polityków, która szybko traci poparcie społeczne. To jest problem wewnętrzny już w Polsce” – zaznaczył Alaksandr Łukaszenka.

pl.sputniknews.com/
Lepiej być dyktatorem niż pedałem – Demotywatory.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: