NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy Ukraina może zmiażdżyć Rosję?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

POLITYKA

„Od 2015 roku nie było takiej koncentracji wojsk rosyjskich w pobliżu granic Ukrainy” – Zespół ds. Wywiadu Konfliktu

Rosja nadal ciągnie swoje wojska do granic Ukrainy, w obu krajach mówi się o możliwości nowej wojny. Na prośbę The Insider analitycy z Conflict Intelligence Team przeanalizowali otwarte dane i wyjaśnili skalę zaangażowanych sił, jakie wojska pojawiły się na granicy i dlaczego tych przygotowań nie można wytłumaczyć „ćwiczeniami”.

(O tym, jak Ukraina reaguje na przyciąganie wojsk, przeczytasz w artykule „Nie czekają, tylko się przygotowują” ).

Pod koniec marca w sieci zaczęły pojawiać się filmy przedstawiające konwoje i szeregi pociągów rosyjskiego sprzętu. Według autorów nagrań udawali się na Krym i do granicy z Ukrainą kontynentalną. Na przykład w szczególnie sensacyjnym wideo na moście krymskim sfilmowano pociąg z samobieżnymi haubicami Msta-S.

W ostatnich dniach my i inni badacze przyglądaliśmy się tym filmom. Można było wiarygodnie ustalić, że karabin zmotoryzowany , artyleria , desant powietrzny , a także najprawdopodobniej jednostki czołgów zbliżają się do granicy ukraińskiej . Słynne miejsca docelowe – okolice Krymu i Woroneża. Dowiedzieliśmy się z pomocą usługi gdevagon, która umożliwia śledzenie tras wagonów i peronów po unikalnych numerach, które są widoczne na filmie. Wśród przerzuconych jednostek są już znane z wojny na Ukrainie – na przykład 76 Dywizja Szturmowa Gwardii Powietrznodesantowej, której myśliwce zwane „spadochroniarzami pskowskimi” poniosły straty w Donbasie w 2014 roku.

Na Ukrainę przeniósł się także sprzęt 74. brygady zmotoryzowanych, w tym czołgi T-72B3 znane z konfliktu w Donbasie.

Sądząc po filmach, które trafiły do ​​sieci, zmotoryzowani strzelcy i artylerzyści z regionu Kemerowo jadą na zachód.

Rosyjskie wojsko próbowało wyjaśnić transfer sprzętu ćwiczeniami Południowego Okręgu Wojskowego (w tym Krymu). Jednak na przykład ekspert wojskowy z amerykańskiej organizacji badawczej CNA Michael Kofman nazywa to wyjaśnienie nieprzekonującym, zauważając, że po pierwsze wypowiedzi o ćwiczeniach pojawiły się po doniesieniach mediów o transferze wojsk, a po drugie nie wyjaśniają geografii. przesunięcia (znane jednostki są przenoszone do nas ze wszystkich części Rosji, od Pskowa po Dagestan i region Kemerowo). To samo dotyczy inspekcji na dużą skalę, zapowiedzianych przez ministra obrony Siergieja Szojgu.

Kolumna wielu rakiet startowych „Uragan” w pobliżu Woroneża

Taką skalę przeniesienia sił można tłumaczyć ćwiczeniami strategicznymi (a nie lokalnymi), ale kolejne takie manewry („Zachód-2021”) planowane są dopiero na wrzesień . Co roku odbywają się manewry na dużą skalę w zachodniej Rosji i na Białorusi, ale ta koncentracja sił w pobliżu granic Ukrainy jest bezprecedensowa od 2014–2015 r., Kiedy rosyjskie siły regularne prowadziły operacje na Krymie i Donbasie.

Oświadczenia prokremlowskich źródeł, że rozbudowa rosyjskiego ugrupowania jest odpowiedzią na przerzut sił ukraińskich na Krym i do Donbasu, nie wytrzymują krytyki. Po pierwsze, ukraiński wywiad poinformował na początku marca o akumulacji sił rosyjskich (jednocześnie zaczęły pojawiać się pierwsze filmy z ruchu ukraińskich szczebli). Warto w tym miejscu zaznaczyć, że pierwsze znane nam filmy z transferu rosyjskiego sprzętu na Krym pochodzą z lutego . Po drugie, znane nam rozmieszczenie sił rosyjskich ma charakter bardziej ofensywny niż defensywny – np. Region Woroneża nie graniczy z republikami Donbasu, ale z częścią granicy kontrolowanej przez Kijów, ale trudno sobie wyobrazić, że Ukraina rozpoczęła ofensywę bezpośrednio na terytorium Rosji.

Ukraina ciągnie też czołgi do granicy

Wciąż brakuje danych z otwartych źródeł, aby jednoznacznie ocenić, ile sił rosyjskich zostało rozmieszczonych na granicach Ukrainy (oprócz tych, które są tam stale stacjonujące). Pod koniec marca ukraińskie dowództwo podało liczbę 28 batalionowo-taktycznych grup (ok. 20 tys. Żołnierzy), a amerykańskie źródła wojskowe „The New York Times” oszacowały liczbę przybywających wojsk rosyjskich na ok. 4 tys. Osób. Spodziewamy się, że wkrótce poznamy ostateczne punkty przybycia rosyjskiego sprzętu (po rozładowaniu są one transportowanena autotransporterach w kierunku granicy). Następnie będzie można bardziej wiarygodnie oszacować rozmiar konstelacji za pomocą danych satelitarnych. Jednak już teraz możemy powiedzieć, że nie widzieliśmy takiej koncentracji wojsk od gorącej fazy wojny na Ukrainie w latach 2014-2015.

W tej chwili nie widzimy wyraźnych oznak przygotowań do bezpośredniej inwazji na Ukrainę (np. Rosyjskie kolumny przy granicy, takie jak ta, którą zobaczył brytyjski dziennikarz Sean Walker w sierpniu 2014 r.). Posiadane przez nas informacje pozwalają wstępnie zgodzić się z wnioskami różnych politologów, że celem transferu jest zastraszenie ukraińskiego kierownictwa (które w ostatnim czasie podjęło szereg kroków przeciwko osobom i organizacjom uważanym za „agentów wpływu”) Rosja na Ukrainie), a także „przetestować siłę” nowej amerykańskiej administracji.

Należy jednak zauważyć, że koncentracja sił rosyjskich jest procesem ciągłym. Niemal każdego dnia znajdujemy informacje o nowych częściach i kierunkach. Dlatego nasza ocena ilościowa i jakościowa może się zmienić w najbliższej przyszłości pod wpływem nowych danych. W każdym razie będziemy nadal uważnie monitorować sytuację i chcielibyśmy prosić czytelników o udostępnienie nam informacji przez e-mail info@citeam.org lub Telegram @leviev.

theins.ru/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: