NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

To miało pozostać tajemnicą! Ludzi kroili żywcem i wyjmowali narządy, to nie było najgorsze… (wideo) +18

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

To miało pozostać tajemnicą! Ludzi kroili żywcem i wyjmowali narządy, to nie było najgorsze… (wideo)

05.04.2021r

Jednostka 731, to tam prowadzone były makabryczne japońskie eksperymenty na ludziach. Jest to jedna z najczarniejszych kart historii ludzkości.

Od 1925 roku Japonia dołączyła do sygnatariuszy protokołu genewskiego, który zakładał całkowity zakaz używania w warunkach bojowych broni biologicznej i chemicznej. Niemal od początku jednak Japończycy nie mieli zamiaru przestrzegać tego postanowienia. Wielu wpływowych członków rządu uważało, że taka broń mogłaby dać Japonii kluczową przewagę w przyszłych konfliktach zbrojnych. W 1931 roku Imperium Słońca najechało i anektowało, pod pretekstem ochrony swoich interesów, Mandżurię. Prawda była taka, że Japonii brakowało surowców naturalnych, których pod dostatkiem było na kontynencie. Tym samym Cesarz dostał swoje złoża tak niezbędnego węgla.

Jednostka 731, to tam prowadzone były makabryczne, japońskie eksperymenty na ludziach

Już rok później w Tokio założono „Laboratorium Badań Profilaktycznych”, na którego czele stanął Shirō Ishii, człowiek zafascynowany bronią chemiczną i biologiczną używaną w czasie I wojny światowej. Profilaktyka w nazwie laboratorium miała tylko tworzyć fasadę. Prawdziwym zadaniem placówki były nieludzkie, makabryczne eksperymenty na ludziach, których Ishii miał pod dostatkiem właśnie z okupowanej Mandżurii.

Już w 1933 roku Laboratorium przeniesiono bliżej źródła królików doświadczalnych do Harbinu w Mandżurii. Po krótkim czasie uznano jednak, że do strasznych praktyk jakie stosowano w placówce potrzebne jest bardziej ustronne miejsce. Zdecydowano się na pobliską wieś, z której wysiedlono najpierw mieszkańców. Zabudowania zburzono, a na ich miejscu zbudowano dobrze chroniony zamknięty ośrodek badawczy. Po zakończeniu budowy zamordowano wszystkich chińskich pracowników budowlanych, żeby utrzymać miejsce w tajemnicy.

Jednym z pierwszych „naukowych” eksperymentów, było ciągłe pobieranie krwi. Japończycy regularnie, co 48 lub 72 godziny pobierali pół litra krwi, aby sprawdzić jak długo obiekt przeżyje taką praktykę. Średnia życia więźnia ośrodka nie przekraczała tam miesiąca.

W 1936 roku utworzono w armii cesarskiej specjalną jednostkę o kryptonimie 731, która miała odpowiadać za ośrodek. Personel badawczy pracujący w ośrodku nazywali go „Tartakiem” i całkowicie odczłowieczali znajdujących się w nim więźniów nazywając ich „Kłodami”.

Jednostka 731 przez lata była tajemnicą

Przez lata sekrety ośrodka były nieznane, gdyż wszyscy więźniowie, którzy tam trafili zginęli, dopiero wiele lat po zakończeniu II wojny światowej o potwornościach do jakich tam dochodziło zdecydowali się mówić członkowie załogi, którym sumienie nie pozwalało dłużej milczeć.

Zarażano więźniów najróżniejszymi chorobami i obserwowano ich powolne konanie. Tuż przed śmiercią obiekt zazwyczaj prowadzony był na badanie, taką osobę czekała wiwisekcja. Więzień był najczęściej obezwładniany i umieszczany na stole sekcyjnym, zatykano usta i bez jakiegokolwiek znieczulenia zaczynano krojenie unieruchomionego człowieka. Po kolei wyjmowano mu narządy wewnętrzne, a pacjent umierał dopiero, gdy dochodzono do tych niezbędnych do przeżycia. Pusty korpus oddawano do spalarni, a narządy badano dalej.

Inne makabryczne historie z Jednostki 731 mówią o matkach ciętych na żywca i błagających by oszczędzono ich dzieci. O ludziach zamykanych w komorach gazowych, by testować na nich broń chemiczną. Dokonywano przymusowych aborcji, sprawdzano działanie na ludzkim organizmie ładunków wybuchowych i granatów. Zakażano cholerą, dżumą, a także wąglikiem.

Jednostka 731: Jedna z najczarniejszych kart historii ludzkości, jaki był jej koniec?

Według szacunków w męczarniach mogło zginąć tam nawet 20 tysięcy ludzi. Nigdy nie ukarano winnych tych zbrodni, a japońskie eksperymenty nie zostały rozliczone przez społeczność międzynarodową. Po wojnie USA dogadała się z dowództwem Jednostki 731, że za wyniki badań sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Japonia przyznała się oficjalnie do istnienia jednostki dopiero w 2018 roku, kiedy odtajniono część dokumentów na jej temat.

 

Źródło: Interia

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

One thought on “To miało pozostać tajemnicą! Ludzi kroili żywcem i wyjmowali narządy, to nie było najgorsze… (wideo) +18

  1. 0:32-0:43 i jak tu nie mieć „teorii spiskowych” na dzisiejsze czasy. a wcale to nie tak odległe czasy. „kovid” „szczepienia”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: