NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Alarm dla Polski. Gen. Polko przejrzał plany Putina. Biada nam, jeśli Kremlowi się to uda
MARCIN BUSTOWSKI ZAKŁADA PARTIĘ POLITYCZNĄ - DZIŚ ZŁOŻONE DOKUMENTY REJESTRACYJNE - JAKA PARTIA O CO CHODZI ?
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Suma złowisz nie tylko w nocy

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Z natury samotnik. Mimo dużych rozmiarów – płochliwy i ostrożny. A gdy już uda nam się go złowić, nie należy gwałtowanie ruszać wędką, ciągnąć go na siłę. Sum, który się zdenerwuje, zacznie się wyrywać. Najlepiej łowić go na żywca albo martwą rybkę, z gruntu lub na spławik oraz na spinning.

Sum pospolity żyje w średnich i dużych rzekach nizinnych, rzekach wielkich nizinnych oraz zbiornikach zaporowych. Rzadziej występuje w jeziorach. Nie żeruje od grudnia do lutego. Ma charakterystyczny wygląd, dzięki któremu łatwo go poznać – nad górną szczęką znajdują się dwa długie wąsy, natomiast pod dolną cztery krótkie.


Waga 740g;
Długość 300cm;
Waga 462g;
Długość 315cm;
Waga 460g;
Długość 270cm;

Waga 652g;
Długość 305cm;
Waga 515g;
Długość 280cm;

Okres najlepszych połowów dla suma to czas od lipca do końca października. Latem ryba przebywa blisko głębokich dołków z zaczepami, które są jej kryjówkami. Jeśli łowicie w czasie upałów, szukajcie sumów w głębokich dołach w nurcie na środku rzeki albo przy głębokiej skarpie. Bliżej jesieni sumy znajdują się przy spiętrzeniach wody.

Nocne polowanie

Żeby złowić pokaźnego suma, należy unikać miejsc, gdzie jest hałas i wielu wędkarzy. Ryba prowadzi osiadły tryb życia. W ciągu dnia przebywa w dolnych partiach zbiornika, przy dnie, w miejscach o spokojnym przepływie. Natomiast najbardziej aktywna jest po zachodzie słońca. Sum z natury ma świetną technikę nocnego polowania – doskonale radzi sobie z szybką rybą. Podczas polowania śledzi zawirowania wody, jakie zostawia jego ofiara. Sum ma także zdolność wykrywania różnic w polu elektrycznym.

Sprzęt na suma musi być mocny i wytrzymały. Ciężar wyrzutu wędziska to 100-200 g. Wędka nie może być zbyt sztywna, bo sum się z niej wypnie. Kij powinien być dłuższy (do 4,2 m), o akcji parabolicznej. Sumy łowię z dużym kołowrotkiem, najczęściej żyłką o średnicy 0,35 mm. Najlepiej łowić suma na spławik albo grunt. Gdy poluję na suma z dna, ciężarek powinien być możliwie jak najlżejszy (nawet poniżej 10 g), natomiast w nurcie sprawdzą się ciężarki znacznie cięższe, 100-gramowe.

Pod osłoną nocy sum pojawia się na płyciznach, zdarza mu się także odpoczywać w znieruchomieniu pod powierzchnią wody. Wędkarze, który polują na sumą nocą, powinni zwrócić uwagę przede wszystkim na ruch przynęty. Sum atakuje najczęściej od tyłu, dobrze byłoby więc przyjrzeć się również wytrzymałości ostatniej kotwiczki. Nocne brania są bardzo dynamiczne. W nocy sprawdzą się przynęty większe, które pozostawiają trwalszy ślad hydrodynamiczny.

Pogoda, przynęta, miejsce

Na suma można zapolować również za dnia, ważne jednak, aby rzeka przybrała. Woda powinna być lekko zmącona. Najlepsze efekty połowów uzyskamy przy zachmurzeniu oraz przy przelotnych burzach (sumy wychodzą na żer, zanim pojawią się grzmoty). W ciągu dnia sum chowa się głębiej pod powierzchnię – robi tak, ponieważ nie przepada za słońcem. Warto jednak mieć świadomość, że sumy nie lubią gwałtownego załamania pogody.


Waga 755g;
Wielkość 10000;
Waga 525g;
Wielkość 3000;
Waga 697g;
Wielkość 8000;

Brania za dnia są delikatne, zdecydowanie mniej dynamiczne niż w nocy. Najlepszą przynętą są wtedy rosówki – powinny być ruchliwe, świeże; ich ilość nie ma już większego znaczenia. Zdarza się, że sum podpływa do przynęty i zanim ją połknie, przez kilka-kilkanaście minut próbuje ją i się cofa. W ten sposób sum bawi się z przynętą. Zauważyłem, że w niewielkich rzekach dobrą przynętą jest żywiec (zwłaszcza ukleja). Ważny jest sposób podania: ryba powinna pozostawiać smugę na powierzchni wody. Natomiast w dużych rzekach na suma warto zapolować przy głębszych, gęsto porośniętych burtach.

Ważne, aby w ciągu dnia suma łowić aktywnie; moim zdaniem sprawdza się metoda łowienia na zestaw spławikowy dryfujący z prądem. Jeśli chcecie złowić suma za dnia, nie możecie znajdować się ciągle przy tym samym łowisku. Po złowieniu suma holujemy powoli, ale w ruchu, nie dając mu odpocząć.

https://wedkarz.pro/

Mem karpiarzy - Najlepszy portal karpiarski

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: