NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Alarm dla Polski. Gen. Polko przejrzał plany Putina. Biada nam, jeśli Kremlowi się to uda
MARCIN BUSTOWSKI ZAKŁADA PARTIĘ POLITYCZNĄ - DZIŚ ZŁOŻONE DOKUMENTY REJESTRACYJNE - JAKA PARTIA O CO CHODZI ?
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Potencjalnie toksyczne maski rozprowadzane w szkołach i żłobkach w Quebecu

8.00 avg. rating (81% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Szare i niebieskie maski SNN200642 nie powinny już być używane, ostrzegają Quebec i Ottawa

Władze prowincji wycofują szare i niebieskie maski SNN200642. (Radio-Kanada)

Jeden model maski rozprowadzany do szkół i przedszkoli w Quebecu może być niebezpieczny dla płuc, ponieważ może zawierać potencjalnie toksyczny materiał, zgodnie z dyrektywą wysłaną w piątek przez rząd prowincji.

Radio-Canada uzyskało dokumenty pokazujące, że Health Canada ostrzega przed potencjalną „wczesną toksycznością płucną” z masek SNN200642, które są produkowane w Chinach oraz sprzedawane i rozprowadzane przez Métallifer, producenta z Quebecu.

„Jeśli macie tego typu maski na stanie, prosimy o zaprzestanie ich dystrybucji i przechowywanie ich teraz w bezpiecznym miejscu” – mówi rząd prowincji w dyrektywie, która została przesłana przez trzy ministerstwa: edukacji, rodzin i szkolnictwa wyższego.

Niektórzy wychowawcy w przedszkolu przez jakiś czas byli podejrzliwi wobec tych szaro-niebieskich masek, ponieważ mieli wrażenie, że podczas ich noszenia połykają sierść kota, dowiedział się Radio-Kanada.

Organizacja Health Canada przeprowadziła wstępną ocenę ryzyka, która ujawniła możliwość wczesnego uszkodzenia płuc związanego z wdychaniem mikroskopijnych cząstek grafenu. Grafen jest mocnym, bardzo cienkim materiałem używanym w produkcji, ale wdychany może być szkodliwy dla płuc i powodować długotrwałe problemy zdrowotne.

Patrick Baillargeon, odpowiedzialny za zakup materiałów laboratoryjnych w Quebecu, ostrzega w liście, że organizacja Health Canada nie otrzymała żadnych danych potwierdzających bezpieczeństwo i skuteczność masek na twarz zawierających cząsteczki grafenu i dlatego uważa, że ​​ryzyko związane z tymi urządzeniami medycznymi jest niedopuszczalne.

Radio-Kanada dowiedziało się, że te maski były również rozprowadzane do Revenu Québec w ostatnich miesiącach.

„Dlatego prosimy wszystkich naszych klientów, aby sprawdzili, czy mają jakieś w swoim posiadaniu” – pisze Baillargeon.

Mówi, że w momencie zakupu i dystrybucji maski spełniały wszystkie obowiązujące przepisy.

W liście wysłanym do rodziców rada szkolna Lestera B. Pearsona potwierdziła otrzymanie przesyłek SNN200642 i rozprowadziła je w obrębie szkoły na początku roku. 

„Obecnie sprawdzamy, czy którakolwiek z tych masek pozostała w naszych szkołach i ośrodkach. Wszelkie niewykorzystane maski zostaną zwrócone do naszego magazynu w oczekiwaniu na dalsze dyrektywy rządu” – czytamy w liście.

„Proszę zauważyć, że rozumiemy, że to wycofanie nie dotyczy ostatnich przesyłek, które otrzymaliśmy i nie ma wpływu na maski pediatryczne (dziecięce) rozprowadzane do naszych szkół podstawowych”.

W oświadczeniu English Montreal School Board stwierdziła, że ​​potencjalnie niebezpieczne maski nigdy nie zostały rozdane w jej szkołach lub ośrodkach.

Ministerstwo Rodzin twierdzi, że modele T1001 i HSC-HB-DMM, dostarczane od grudnia 2020 r., Są zgodne i mogą być używane.

To nie pierwszy raz, kiedy przywracane są maski rozprowadzane do żłobków.

W grudniu rząd Quebecu ujawnił, że maski, które rozprowadzał od miesięcy do ponad 15 000 przedszkoli w całej prowincji, nie spełniały norm bezpieczeństwa, a personel przedszkola został zmuszony do zaprzestania ich używania.  

Od maja do listopada ministerstwo rozprowadziło w całej sieci 31,1 miliona masek MC9501, aby chronić pracowników przed COVID-19, ale uznano, że nie nadają się do użytku.

Korekty

  • We wcześniejszej wersji tej historii podano, że maski zostały wykonane przez Métallifer, producenta z Quebecu. W rzeczywistości maski były sprzedawane i dystrybuowane przez Métallifer, ale zostały wyprodukowane przez jednego z jej dostawców w Chinach.
    29 marca 2021 14:49 ET

Z plikami Thomasa Gerbeta

8.00 avg. rating (81% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: