NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pentagon wzywa Rosję do wyjaśnienia intencji przemieszczania oddziałów na granicy z Ukrainą

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Uniknął bezpośredniej odpowiedzi na pytanie, czy zdaniem Waszyngtonu rosyjskie wojska mogą zostać rozmieszczone na wschodzie Ukrainy.

WASZYNGTON, 7 kwietnia. /TASS/. Intencje Rosji w związku z jej ruchem wojsk na granicy z Ukrainą pozostają dla Stanów Zjednoczonych niejasne, a Waszyngton wzywa Moskwę do ich wyraźniejszego sprecyzowania – powiedział we wtorek dziennikarzom rzecznik Departamentu Obrony John Kirby.

„Intencje nie są całkowicie jasne i wierzę, że nasi koledzy z Departamentu Stanu wczoraj wezwali Rosję do ujawnienia swoich intencji” – powiedział.

„Nadal widzimy rosyjskie siły ustawione wzdłuż granicy z Ukrainą, konkretnie na Krymie” – dodał Kirby. „Trudno jest nam też teraz mówić o zamiarach. Jest to niepokojące i nadal to monitorujemy”.

Uchylił się od bezpośredniej odpowiedzi na pytanie, czy zdaniem Waszyngtonu rosyjskie wojska mogłyby zostać rozmieszczone na wschodzie Ukrainy.

„Staram się unikać, jeśli mogę, mówienia o konkretnych operacjach w tym miejscu, zwłaszcza operacjach innego wojska” – powiedział rzecznik.

W poniedziałek rzecznik Departamentu Stanu USA powiedział, że jego kraj jest gotowy do współpracy z Moskwą w sprawie sytuacji na wschodzie Ukrainy. Jednocześnie, jego zdaniem, Stany Zjednoczone uważają, że doniesienia o przemieszczaniu się rosyjskich wojsk na granicy z Ukrainą i na Krymie są wiarygodne. Rzecznik wezwał Rosję do powstrzymania się od jakichkolwiek działań, które mogłyby doprowadzić do eskalacji.

W ciągu ostatnich kilku dni państwa zachodnie wielokrotnie wyrażały zaniepokojenie doniesieniami Ukrainy o rzekomym gromadzeniu się rosyjskich wojsk u jej granic. Rzecznik Kremla Dmitrij Peskow powiedział, że inne kraje nie powinny niepokoić się ruchami jednostek wojskowych na terytorium Rosji, ponieważ Rosja nie stanowi zagrożenia dla innych państw, w tym Ukrainy. Podkreślił również, że wydarzenia w Donbasie są wewnętrznym konfliktem Ukrainy, a rosyjskie wojska nigdy nie brały w nim udziału.

Sytuacja w Donbasie pogorszyła się pod koniec lutego, codziennie odnotowywano wymianę ognia z użyciem moździerzy i granatników. Strony konfliktu wzajemnie obwiniały się o zaostrzenie sytuacji. Prezydent Rosji Władimir Putin 30 marca przeprowadził wideokonferencję ze swoim francuskim odpowiednikiem Emmanuelem Macronem i kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Putin wyraził m.in. zaniepokojenie eskalacją napięcia w Donbasie przez Ukrainę.

 

Pentagon - Najlepsze memy, zdjęcia, gify i obrazki - KWEJK.pl

 

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: