NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Korzystają z utrzymywania niestabilnej sytuacji”: jak obecność USA wpływa na sytuację w Syrii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Obecność USA w Syrii, okupacja jej terytoriów i brak skutecznych działań na rzecz rozwiązania problemów obozów dla uchodźców tylko pogarsza sytuację w arabskiej republice i przyczynia się do wznowienia działalności terrorystycznej na Bliskim Wschodzie. Mówi o tym wspólne oświadczenie międzyagencyjnych sztabów koordynacyjnych Rosji i Syrii. Określa się, że „nastąpiło gwałtowne pogorszenie sytuacji w obozie dla uchodźców „El-Hol” na terytorium kontrolowanym przez Amerykanów w północno-wschodniej części SAR. Zdaniem ekspertów, USA są zainteresowane utrzymaniem niestabilności w Syrii, a od czasu dojścia do władzy Joe Bidena sytuacja w republice tylko się pogorszyła.

«Им выгодно поддерживать нестабильную ситуацию»: как присутствие США влияет на обстановку в Сирии
Wojsko USA w Syrii AFP © DELIL SOULEIMAN

 

 

Obecność Stanów Zjednoczonych w Syrii, okupacja jej terytoriów i brak skutecznych kroków w celu rozwiązania problemów obozów dla uchodźców „tylko pogarsza sytuację kryminogenną” w arabskiej republice i „przyczynia się do wznowienia działalności terrorystycznej w całym regionie Bliskiego Wschodu”. Mówi o tym wspólne oświadczenie sztabu koordynacji międzyagencyjnej Rosji i SAR, opublikowane na stronie internetowej rosyjskiego Ministerstwa Obrony.

„To właśnie na terytorium kontrolowanym przez USA w północno-wschodniej Syrii doszło do sytuacji w obozie dla uchodźców El-Hol, gdzie członkowie organizacji terrorystycznej Państwo Islamskie kontynuują swój terror. Przy współudziale strony amerykańskiej bojownicy zorganizowali kanał przerzutu broni, amunicji i sprzętu komunikacyjnego na teren obozu. W El-Hol działają sądy dżihadystów” – czytamy w raporcie.

Podano również, że wzrosła liczba przypadków zabójstw i zamachów na życie mieszkańców obozów, którzy „nie popierają radykalnego ekstremizmu”.

„Znaczną uwagę przywiązuje się do ideologicznego „szkolenia” nieletnich w celu ich radykalizacji i uzupełnienia szeregów bojowników” – zauważa sztab koordynacji międzyagencyjnej Federacji Rosyjskiej i SAR.

Jak wyjaśniono, strona amerykańska „czerpie korzyści z utrzymywania niestabilnej sytuacji w Syrii, aby nadal usprawiedliwiać swoją nielegalną obecność i kontynuować grabież bogactw naturalnych należących do narodu syryjskiego.”

Ponadto, amerykańska „nielegalna polityka sankcji wobec Syrii utrudnia realizację projektów gospodarczych na dużą skalę, które zapewniają Syryjczykom miejsca pracy i zwiększają ich dochody” – czytamy w oświadczeniu.

W ubiegłym tygodniu rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Wierszynin powiedział, że załamanie społeczno-gospodarcze w Syrii może mieć nieodwracalne skutki, w szczególności nową falę uchodźców na dużą skalę do Unii Europejskiej.

„Wśród pandemii koronawirusa i bezprecedensowego zaostrzenia nielegalnych jednostronnych sankcji, Syria stoi w obliczu, według słów jej kolegów z ONZ, „najbardziej masywnego kryzysu humanitarnego”. Ponad 13,5 mln Syryjczyków pilnie potrzebuje pomocy humanitarnej (wzrost o 20% w stosunku do ubiegłego roku), 60% ludności głoduje w warunkach rekordowej inflacji i dewaluacji syryjskiego funta” – powiedział na brukselskiej konferencji darczyńców „Wspieranie przyszłości Syrii i regionu”.

Obóz dla uchodźców Al-Hol w Syrii Reuters © Ali Hashisho

Vershinin powiedział, że nie ma wątpliwości, że sytuacja „zostanie wykorzystana przez terrorystów, którzy chcą rozszerzyć swoje wpływy daleko poza Bliski Wschód”.

„Tak więc, z czysto politycznych powodów, nie tylko „przyszłość Syrii”, jak stwierdzono w tytule obecnej konferencji, jest „zagrożona” dla milionów Syryjczyków wewnątrz i na zewnątrz kraju, ale także ogólne bezpieczeństwo i stabilność” – powiedział rosyjski wiceminister spraw zagranicznych.

Sytuacja wojskowa

Dla przypomnienia, rzecznik Pentagonu John Kirby powiedział podczas briefingu 23 marca, że Stany Zjednoczone zamierzają przedłużyć pobyt swojego kontyngentu na terytorium Syrii.

„Utrzymujemy obecność w Syrii, aby kontynuować działania przeciwko ISIS jako część sił koalicyjnych. Ale ISIS zostało znacznie osłabione, jego poziom zagrożenia znacznie się obniżył. Chodzi mi o to, że ma do dyspozycji o wiele mniej terytorium i zasobów niż kiedyś. Ale wciąż tam jest. To nadal jest zagrożenie i nadal uważamy, że po dwóch latach ta misja jest nadal aktualna” – powiedział Kirby.

Wcześniej, 1 marca, rosyjski i syryjski sztab koordynacji międzyagencyjnej stwierdził, że Stany Zjednoczone „wykorzystują obecną sytuację do wywierania presji na kierownictwo ONZ, regularnie podnosząc kwestię konieczności dostarczenia pomocy humanitarnej mieszkańcom” obozu dla uchodźców Al-Rukban w Syrii.

„Jednocześnie Amerykanie faktycznie oczekują, że wykorzystają wspomniany ładunek do zaopatrzenia bojowników działających na kontrolowanym przez nich obszarze, co już nie raz miało miejsce” – czytamy w oświadczeniu dowództwa, opublikowanym przez rosyjskie ministerstwo obrony.

Przypominamy, że pod koniec lutego prezydent USA Joe Biden wydał rozkaz przeprowadzenia nalotów na terytorium arabskiej republiki. Pentagon powiedział, że amerykańskie wojska były wymierzone w infrastrukturę grup zbrojnych, które są wspierane przez Iran. Departament Obrony USA podał, że w wyniku ataku stronie amerykańskiej udało się zniszczyć obiekty organizacji Qataib Hezbollah i Qataib Sayyid al-Shuhada.

Rzecznik Pentagonu powiedział, że naloty miały „charakter defensywny”, ponieważ zniszczona infrastruktura była wykorzystywana do ataków, w tym przeciwko wojskom USA.

„Operacja wysyła jednoznaczną wiadomość: prezydent Biden będzie chronił wojska amerykańskie i koalicyjne” – powiedział Kirby.

„Nie po to, by przywrócić pokój.”

Jak powiedział w komentarzu dla RT amerykański analityk polityczny Malek Dudakov, zaraz po inauguracji Bidena nastąpił wzrost aktywności wojskowej USA w Syrii.

„Obecna administracja ma inne podejście do tego, co dzieje się w Syrii. Ostatnie miesiące swojej prezydentury Trump spędził na próbach jak najszybszego wycofania wojsk z Syrii. Z kolei Biden zdecydował się na eskalację sytuacji, w tym poprzez ataki lotnicze na terytorium Syrii” – powiedział.

Jednocześnie, wojska amerykańskie stacjonujące w Syrii „znajdują się tam nielegalnie z punktu widzenia prawa międzynarodowego” – podkreślił Dudakow.

„Chociaż teraz jest jasne, że Biden nie ma konkretnego planu, nadal USA ostatecznie chce zrealizować maksymalny program – obalić Assada i zainstalować tam reżim polityków, który byłby niezwykle lojalny wobec Stanów Zjednoczonych. Takie plany nie są jednak możliwe do zrealizowania. Amerykanie korzystają więc z tego, co mogą: w szczególności chronią pola naftowe, aby później móc wysyłać ropę do nieznanego miejsca przeznaczenia. Dlatego Stany Zjednoczone utrzymują swoją obecność w tym kraju” – powiedział.

Araik Stepanian, członek prezydium Akademii Problemów Geopolitycznych, powiedział w rozmowie z RT, że USA „nie zamierzają rozwiązywać problemów Syryjczyków w ATS”.

„Przybyli tam nielegalnie nie po to, by przywrócić pokój i przywrócić porządek, ale by wywołać kompletny chaos. Waszyngton chciał obalić Baszara al-Asada z rąk terrorystów, ale się nie udało, a teraz amerykańskie wojsko utknęło w enklawach Syrii, których USA nie chcą opuścić – relacjonował.

Ponadto, USA „wykorzystują kryminogenną sytuację w niektórych regionach Syrii, aby wspierać terrorystów i nastawiać ich przeciwko oficjalnym władzom” – uważa Stepanyan.

„Stany Zjednoczone również nie tracą okazji, by ograbić kraj i zabrać jego zasoby” – uważa.

Ze swej strony Dudakow przewidywał, że wojska amerykańskie mogą pozostać na terytorium Syrii przez lata, gdyż z punktu widzenia Białego Domu całkowite wycofanie się z tego kraju zaszkodziłoby reputacji i interesom Stanów Zjednoczonych.

„Jednocześnie wzrost agresywnych działań USA wobec Syrii, w tym wzmocnienie sankcji gospodarczych, może w końcu doprowadzić do pojawienia się nowego oblicza Państwa Islamskiego, czyli innego ruchu ekstremistycznego, który może wykorzystać niestabilną sytuację i spróbować przejąć władzę” – powiedział Dudakow.

Stepanyan z kolei powiedział, że pełne uregulowanie sytuacji w Syrii będzie możliwe dopiero wtedy, gdy USA całkowicie wycofają swój kontyngent, a władze syryjskie zaczną kontrolować terytoria obecnie okupowane przez wojska amerykańskie.

„Oficjalny Damaszek nie pozwoli na przenikanie tam grup terrorystycznych, co przyspieszy ożywienie gospodarcze, dostęp do jego zasobów, a także obiektów infrastrukturalnych” – podsumował analityk.

 

https://russian.rt.com/

Wysyp memów po wyborach prezydenckich w USA - Joe Monster

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: