NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7322 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kim mówi, że Korea Północna stoi w obliczu „najgorszej sytuacji w historii”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Na tym nieopatrzonym datą zdjęciu dostarczonym przez rząd Korei Północnej przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un, z przodu po prawej, odwiedza teren planowanego obszaru nadrzecznych domów szeregowych w Pjongjangu, Korea Północna. Niezależni dziennikarze nie mieli dostępu do miejsca, w którym odbywało się wydarzenie przedstawione na tym zdjęciu rozpowszechnianym przez rząd Korei Północnej. Treść tego zdjęcia jest taka, jak ją dostarczono i nie może być niezależnie zweryfikowana. Koreański znak wodny na obrazie podany przez źródło brzmi następująco: „KCNA”, co jest skrótem od Korean Central News Agency. (Korean Central News Agency/Korea News Service via AP)

 

SEOUL, Korea Południowa (AP) – Północnokoreański przywódca Kim Dzong Un przyznał, że jego kraj stoi w obliczu „najgorszej sytuacji w historii”, przemawiając do tysięcy członków swojej partii rządzącej podczas dużej konferencji politycznej w Pjongjangu.

Eksperci twierdzą, że Kim stoi w obliczu być może najtrudniejszego momentu, gdy zbliża się do dziesięciolecia swoich rządów. Blokada Korei Północnej spowodowana koronawirusem wywołała kolejny wstrząs w gospodarce zniszczonej przez dziesięciolecia złego zarządzania i wyniszczające sankcje nałożone przez USA w związku z programem broni jądrowej.

Oficjalna północna agencja prasowa Korean Central News Agency podała, że Kim wygłosił te uwagi podczas przemówienia otwierającego wtorkowe spotkanie sekretarzy komórek Partii Robotniczej.

„Poprawa standardu życia ludzi (…) nawet w najgorszej sytuacji w historii, w której musimy pokonać bezprecedensowo liczne wyzwania, zależy od roli, jaką odgrywają komórki, oddolne organizacje partii” – powiedział Kim.

Kim wezwał członków do realizacji decyzji podjętych na styczniowym kongresie partii, na którym przyrzekł wzmocnić siły nuklearne w obliczu presji USA i ogłosił nowy pięcioletni plan rozwoju narodowego. Kongres odbył się kilka miesięcy po tym, jak Kim podczas innej konferencji politycznej wykazał się niezwykłą szczerością, przyznając, że jego plany poprawy gospodarki nie odnoszą sukcesu.

Podczas wtorkowego przemówienia Kim skrytykował również komórki partyjne za bliżej nieokreślone „niedociągnięcia”, które powinny zostać natychmiast skorygowane, aby zapewnić „zdrowy i zrównoważony” rozwój partii.

Komórki partyjne, składające się z pięciu do 30 członków, są najmniejszymi jednostkami władzy partyjnej, które nadzorują pracę i życie w fabrykach i innych miejscach. Sieć ta jest ważnym narzędziem Partii Robotniczej do utrwalania swojej władzy. Poprzednia konferencja sekretarzy komórek odbyła się w 2017 roku.

Gospodarcze niepowodzenia sprawiły, że Kim nie ma nic do pokazania dla swojej ambitnej dyplomacji z byłym prezydentem Donaldem Trumpem, która załamała się z powodu braku porozumienia w kwestii zniesienia sankcji za kroki denuklearyzacyjne Północy.

Północ jak dotąd odrzuciła propozycję rozmów ze strony administracji Bidena, twierdząc, że Waszyngton musi najpierw odrzucić swoją „wrogą” politykę, i zwiększyła presję, wznawiając w zeszłym miesiącu testy rakiet balistycznych po rocznej przerwie.

https://news.yahoo.com/

 

Kim Dzong Un - Obrazkowo.pl - najlepsze memy w sieci.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: