NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7321 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Irański statek towarowy zaatakowany na Morzu Czerwonym -Al Arabiya TV

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

CAIRO (Reuters) – Irański statek towarowy został zaatakowany na Morzu Czerwonym, Al Arabiya TV podała we wtorek, cytując niewymienione z nazwiska źródła, a półoficjalna irańska agencja informacyjna Tasnim powiedziała, że statek został zaatakowany przez minę wapienną.

Al Arabiya przytoczyła źródła, które twierdziły, że statek został zaatakowany u wybrzeży Erytrei i był powiązany z irańskimi Strażnikami Rewolucji, ale nie przedstawiła żadnych dowodów na poparcie tego twierdzenia.

Tasnim zidentyfikował statek jako Saviz.

Reuters nie był w stanie niezależnie zweryfikować tego raportu. Irańscy urzędnicy nie mogli być natychmiast poproszeni o komentarz.

Był to ostatni z serii ataków na statki towarowe należące do Izraela i Iranu od końca lutego, w których dwaj arcywrogowie wzajemnie oskarżali się o odpowiedzialność.

Incydenty miały miejsce od czasu, gdy prezydent USA Joe Biden objął urząd w styczniu, zobowiązując się do ponownego przystąpienia do układu nuklearnego z Iranem z 2015 roku – porzuconego przez jego poprzednika Donalda Trumpa, co zostało przyjęte z zadowoleniem przez Izrael – jeśli Teheran powróci do pełnej zgodności z umową.

Iran i Stany Zjednoczone rozpoczęły we wtorek w Wiedniu pośrednie rozmowy, w których uczestniczą także inne mocarstwa, na temat sposobów ożywienia układu. Zarówno Iran, jak i Stany Zjednoczone nazwały rozmowy „konstruktywnymi”.

Izraelscy urzędnicy odmówili komentarza w sprawie wtorkowego ataku na irański statek towarowy.

Wcześniej w ciągu dnia, zanim wybuchła wiadomość o ataku, premier Izraela Benjamin Netanjahu, w komentarzach do ustawodawców swojej prawicowej partii Likud, powiedział, że nie powinno być powrotu do „niebezpiecznego” porozumienia nuklearnego i dodał:

„Równolegle musimy nadal odpierać irańską wojowniczość w naszym regionie. I to zagrożenie nie jest kwestią teoretyczną. Nie mówię tego retorycznie. Musimy podjąć działania w obliczu fanatycznego reżimu w Iranie, który po prostu grozi, że zmiecie nas z powierzchni ziemi.”

Administracja Bidena nie przewiduje żadnych zmian w polityce Iranu w trakcie negocjacji nad przywróceniem porozumienia nuklearnego, powiedziała we wtorek rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki.

Od 25 lutego miały miejsce trzy inne zgłoszone ataki na statki należące do Iranu lub Izraela.

W dniu 25 marca statek towarowy należący do izraelskiej firmy został uszkodzony przez pocisk na Morzu Arabskim, co, jak podejrzewano, było irańskim atakiem, według wysokiego rangą urzędnika izraelskiego bezpieczeństwa. Statek był w stanie kontynuować swoją podróż, powiedział.

Dwa tygodnie wcześniej irańskie media państwowe zacytowały irańskiego śledczego, który powiedział, że Izrael najprawdopodobniej stał za eksplozją, która spowodowała niewielki pożar na irańskim kontenerowcu na Morzu Śródziemnym.

Minister obrony Izraela Benny Gantz odmówił wówczas bezpośredniego komentarza, ale powiedział, że Iran regularnie wysyła broń do swoich proxies w regionie.

26 lutego Netanjahu obwinił Iran o eksplozję na pokładzie należącego do Izraela statku transportowego w Zatoce Omańskiej. Amerykański urzędnik powiedział, że wybuch wyrwał dziury w obu stronach kadłuba, a izraelski urzędnik powiedział, że użyto min kuloodpornych. Iran zaprzeczył odpowiedzialności.

Statek 578+ Najlepszych Memów Jeja.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: