NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7322 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Iran wyprodukował 55 kg 20-procentowo wzbogaconego uranu od stycznia: urzędnik

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DUBAI (Reuters) – Iran wyprodukował 55 kg uranu wzbogaconego do 20% – punktu, w którym jest on wysoko wzbogacony – co wskazuje na szybszą produkcję niż 10 kg miesięcznie wymagane przez irańskie prawo, które stworzyło proces w styczniu, irańskie władze powiedziały w środę.

Ujawnienie informacji następuje dzień po tym, jak Teheran i Waszyngton przeprowadziły we wtorek w Wiedniu rozmowy, które określiły jako „konstruktywne”, pośrednie, mające na celu znalezienie sposobów na ożywienie porozumienia nuklearnego z 2015 roku między Iranem a światowymi mocarstwami.

Twardy parlament Iranu uchwalił w zeszłym roku ustawę, która zobowiązuje rząd do zaostrzenia stanowiska nuklearnego, częściowo w reakcji na wycofanie się byłego prezydenta Donalda Trumpa z porozumienia nuklearnego w 2018 roku.

Wycofanie się Trumpa skłoniło Iran do stałego przekraczania ograniczeń porozumienia dotyczących jego programu jądrowego, zaprojektowanego w celu utrudnienia opracowania bomby atomowej – ambicji, której Teheran zaprzecza.

Prawo wymagało od Iranu rozpoczęcia wzbogacania do 20% i przewidywało, że co najmniej 120 kg (265 funtów) uranu rafinowanego do tego poziomu będzie wytwarzane każdego roku, co odpowiada 10 kg miesięcznie.

Irańskie tempo produkcji jest już „do 40%” szybsze niż to, zaznaczył rzecznik Organizacji Energii Atomowej Behrouz Kamalvandi.

„W ciągu niespełna czterech miesięcy wyprodukowaliśmy 55 kg 20-procentowo wzbogaconego uranu (…) w ciągu około ośmiu miesięcy możemy osiągnąć 120 kg” – powiedział Kamalvandi państwowej telewizji.

Uran jest uważany za wysoko wzbogacony od 20%. Wzbogacenie do 20% jest dużym krokiem w kierunku wzbogacania do poziomu broni.

Kwartalny raport na temat działalności nuklearnej Iranu przez U.N. watchdog w lutym powiedział, że od 16 lutego, Iran wyprodukował 17,6 kg uranu wzbogaconego do 20%, z następnym poziomem w dół jest wzbogacony między 2%-5%.

Jeden z wysokich rangą dyplomatów powiedział wówczas, że Iran produkuje uran wzbogacony do 20% w tempie 15 kg miesięcznie.

W styczniu Iran rozpoczął wzbogacanie uranu do poziomu 20% w Fordow, podziemnym zakładzie wzbogacania uranu, który został zbudowany w tajemnicy wewnątrz góry, aby prawdopodobnie wytrzymać bombardowanie z powietrza.

Zgodnie z umową Teheranowi nie wolno w ogóle wzbogacać uranu w Fordow.

Do stycznia Iran nie wzbogacał uranu powyżej 4,5% – powyżej limitu 3,67% określonego w umowie, ale wciąż znacznie poniżej 20%, które osiągnął przed zawarciem umowy, lub 90%, które nadaje się do produkcji broni.

 

Iran memy – Paczaizm.pl | memy polityczne, śmieszne obrazki, dowcipy, gify  i cytaty

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: