NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

DONBAS: DALSZA KONCENTRACJA WOJSK, POLEGŁO CZTERECH UKRAIŃCÓW

10.00 avg. rating (95% score) - 3 votes

Donbas: Dalsza koncentracja wojsk, poległo czterech Ukraińców

 

Centrum prasowe dowództwa Sił Zbrojnych Ukrainy poinformowało o śmierci czterech żołnierzy w ciągu dwóch dni w ramach działań przeciwko siłom rosyjskim w Donbasie. Były to pierwsze ofiary śmiertelne wojny w Donbasie po stronie ukraińskiej od 26 marca, a co szczególnie istotne – do starć doszło w trakcie demonstracyjnej koncentracji wojsk rosyjskich przy granicy naszego wschodniego sąsiada.

W poniedziałek 5 kwietnia poległo dwóch Ukraińców, którzy zostali śmiertelnie ranni wskutek ostrzału prowadzonego za pomocą broni maszynowej i granatników automatycznych w pobliżu wsi Nowoołeksandriwka w rejonie popasniańskim. W sumie wczoraj odnotowano siedem przypadków naruszenia zawieszenia broni, także w pobliżu Awdijiwki w obwodzie donieckim. Dziś życie straciło kolejnych dwóch ukraińskich żołnierzy. Jeden został śmiertelnie ranny pod rosyjskim ostrzałem moździerzowym we wsi Newelśke w rejonie jasynuwackim. Drugi padł ofiarą improwizowanego ładunku wybuchowego pod Stepnem w obwodzie połtawskim.

Rosyjskie media tradycyjnie przerzucają odpowiedzialność za sytuację na Ukraińców. Kommiersant podkreśla, że do krótkich starć między obiema stronami dochodzi w ostatnim czasie bardzo często, co grozi wybuchem regularnych działań zbrojnych, i dodaje, że Kijów rozpoczął ofensywę dyplomatyczną zmierzającą do przekonania Zachodu o odpowiedzialności Moskwy za zainicjowanie walk w Donbasie. Niezawisimaja Gazieta z kolei poinformowała o spodziewanym napływie ochotników z Rosji, którzy zasilać będą szeregi separatystów donieckich i ługańskich.

Ukraińskie wojsko twierdzi, że sytuacja jest pod pełną kontrolą, choć wydaje się, że jest wprost przeciwnie – niewiele brakuje, aby rozpoczęły się intensywniejsze działania wojenne. Niewątpliwe sytuacja jest najgorsza końca lipca 2020 roku. Naruszenia rozejmu Kijów zgłosił przedstawicielom OBWE za pośrednictwem Wspólnego Centrum Kontroli i Koordynacji zawieszenia broni w Donbasie.

Generał pułkownik Rusłan Borysowycz Chomczak, dowódca naczelny sił zbrojnych (Hołownokomanduwacz Zbrojnych sył Ukrajiny) od marca 2020 roku. (Administracija Prezydenta Ukrajiny)

Nic się więc nie zmienia w tym, że postanowienia umowy zawartej przez przedstawicieli Ukrainy, Rosji oraz Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie w ramach tak zwanej grupy kontaktowej są stale naruszane. Wystarczy przypomnieć, że od 27 lipca 2020 roku w potyczkach zginęło czterdziestu siedmiu ukraińskich żołnierzy, z czego dwudziestu trzech od 1 stycznia.

Ostrzał z granatników (automatycznych kalibru 30 milimetrów i ręcznych przeciwpancernych), moździerzy i ciężkich karabinów maszynowych jest właściwie codziennością na linii kontaktu. Na przykład 2 kwietnia odnotowano dwadzieścia jeden naruszeń rozejmu, między innymi w pobliżu miast Switłodarśk, Krasnohoriwka i Awdijiwka w obwodzie donieckim.

Ukraińska delegacja do Trójstronnej Grupy Kontaktowej do spraw Donbasu zainicjowała nadzwyczajne spotkanie w sprawie rażącego naruszenia zawieszenia broni przez siły dowodzone przez Rosję. Szef ukraińskiej delegacji Leonid Krawczuk wezwał OBWE do poparcia inicjatywy Ukrainy co do zwołania nadzwyczajnego spotkania w celu natychmiastowego przywrócenia zawieszenia broni i powrotu do ścisłej realizacji porozumienia z 22 lipca 2020 roku.

– Te rażące naruszenia zawieszenia broni w obliczu bezprecedensowego gromadzenia się sił rosyjskich w pobliżu granicy państwowej Ukrainy i wojowniczej retoryki przedstawicieli władz okupacyjnych budzą głęboki niepokój wśród przywódców politycznych Ukrainy i partnerów międzynarodowych – podsumowała delegacja.

Amerykański Departament Stanu poinformował wczoraj, że Stany Zjednoczone obserwują rosyjskie ruchy wojsk na granicy Ukrainy i że zwróciły się do Moskwy z prośbą o wyjaśnienia. Rzecznik prasowy Ned Price powiedział w komunikacie prasowym, że Waszyngton wyraża zaniepokojenie wszelkimi próbami zastraszenia Ukrainy przez Moskwę, niezależnie od tego, czy dochodziłoby do nich na terytorium Rosji czy na Ukrainie.

– Poprosiliśmy Rosję o wyjaśnienie tych prowokacji – powiedział Price. – Ale co ważniejsze, zasygnalizowaliśmy naszym ukraińskim partnerom, że mogą liczyć na nasze wsparcie.

Z kolei sekretarz prasowa Białego Domu Jen Psaki powiedziała dziennikarzom, że „niedawna eskalacja rosyjskiej agresji i eskalacja we wschodniej Ukrainie” jest „czymś, czemu Stany Zjednoczone uważnie się przyglądają”. Prezydent Wołodymyr Zełenski odbył wczoraj telefoniczną rozmowę z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem, którego wezwał (podobnie jak inne państwa Sojuszu Północnoatlantyckiego) do większego obecności w regionie i zaostrzenia sankcji nakładanych na Rosję.

Zełenski uważa, że najwyższym priorytetem Ukrainy jest uzyskanie Planu Działań na rzecz członkostwa w NATO, co miałoby polepszyć jej położenie względem Kremla. NATO z kolei wyraziło dezaprobatę dla działań Moskwy, ostrzegając rosyjskich przywódców przed eskalacją działań wojskowych na terytorium Ukrainy. Ambasadorowie przy NATO odbyli 1 kwietnia w Brukseli spotkanie konsultacyjne w sprawie sytuacji w regionie Morza Czarnego.

Rosjanie nie odpuszczają jednak dalszej koncentracji wojsk. W sieci pojawiły się kolejne materiały filmowe przedstawiające ściągający sprzęt wojskowy, w tym pojazdy dowódczo-sztabowe R-149MA1 opodal miejscowości Nyżni Orisznyky, na czteropasmowej autostradzie „Tawryda” łączącej Kercz z Sewastopolem.

Wczoraj w rejonie Woroneża poruszały się eszelony z czołgami T-90A i transporterami opancerzonymi BTR-82A. Na nagraniach i zdjęciach widać też „ciężkie miotacze ognia” (wieloprowadnicowe wyrzutne pocisków z głowicami termobarycznymi) TOS-1 i bojowe wozy piechoty BMP-2, a w Kropotkinie w Kraju Krasnodarskim (oddzielonym od Krymu Cieśniną Kerczeńską) zauważono ciężkie moździerze samobieżne 2S4 Tiulpan. Ponadto pojawiły się informacje, że w rejonie linii frontu znajdują się drużyny snajperów Federalnej Służby Bezpieczeństwa ostrzeliwujące Ukraińców.

https://www.konflikty.pl/

 

Ukraina 346+ Najlepszych Memów Jeja.pl

 

 

 

10.00 avg. rating (95% score) - 3 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: