NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Alarm dla Polski. Gen. Polko przejrzał plany Putina. Biada nam, jeśli Kremlowi się to uda
MARCIN BUSTOWSKI ZAKŁADA PARTIĘ POLITYCZNĄ - DZIŚ ZŁOŻONE DOKUMENTY REJESTRACYJNE - JAKA PARTIA O CO CHODZI ?
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Die Welt”: Polska żąda wsparcia UE przeciwko Łukaszence

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak na razie nie ma informacji, by UE szykowała wspólną reakcję na represje wobec polskiej mniejszości na Białorusi – zauważa „Die Welt”.

    
Demonstracja solidarności z białoruską opozycją w Krakowie w sierpniu 2020 r.Demonstracja solidarności z białoruską opozycją w Krakowie w sierpniu 2020 r.

Niemiecki dziennik pisze w środę (07.04.2021) o aresztowaniach przewodniczącej Związku Polaków na Białorusi Andżeliki Borys i dziennikarza Andrzeja Poczobuta, a także o próbach zastraszania członków polskiej mniejszości w tym kraju. „Represje reżimu Łukaszenki wobec polskiej mniejszości stanowią kolejny stopień eskalacji w konflikcie na Białorusi” – zauważa korespondent gazety Philipp Fritz. Ocenia, że „dyktator nie tylko atakuje mniejszość etniczną”, ale też przenosi konflikt na poziom dwustronnych relacji z innym państwem, ponieważ kieruje się przeciwko polskiemu rządowi, a tym samym przeciwko członkowi UE. „Warszawa uważa się bowiem za adwokata i protektora mniejszości na Białorusi” – pisze Fritz.

Problem dla UE

Jak dodaje, reakcja polskich władz była szybka. Premier Mateusz Morawiecki zagroził „krokami gospodarczymi”, aby doprowadzić do uwolnienia „zakładników reżimu”. A wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz powiedział niemieckiej gazecie, że „może zapewnić, iż eskalacja ze strony Łukaszenki nie pozostanie bez odpowiedzi”.

„To stawia UE przed problemem. Już gdy w ubiegłym roku reżim brutalnie zareagował na masowe protesty, Europejczycy dość późno i po przeciągających się zmaganiach znaleźli odpowiedź i uzgodnili względnie łagodne sankcje; na liście objętych sankcjami jest w tej chwili 88 osób i siedem organizacji. Polska i jej sąsiad Litwa chciały wcześniejszych i ostrych sankcji, ale nie mogły się przebić” – pisze niemiecki dziennikarz.

Polska zmuszona działać sama

„Teraz Polska żąda solidarności od UE w czasie, gdy Komisja Europejska zajmuje się przede wszystkim koronakryzysem. Wszystkie kraje członkowskie zmagają się z trzecią falą pandemii. Ale bez szybkiego, zgodnego działania UE Polska uzna, że jest zmuszona działać sama. Grozi to spiralą eskalacji między Warszawą a Mińskiem” – przestrzega Fritz.

Dodaje, że Polska, „która z powodu demontażu praworządności często sama musi się tłumaczyć na polu międzynarodowym, należy do najgłośniejszych krytyków reżimu Łukaszenki” i wspiera białoruskie ruchy demokratyczne, w tym finansowo czy poprzez ułatwienia wizowe i w dostępie do rynku pracy. Warszawa jest obok Wilna głównym adresem dla krytyków reżimu. „Dla Łukaszenki to pretekst, by zarzucać Polsce mieszanie się w wewnętrzne sprawy białoruskie” – dodaje niemiecki dziennikarz, informując o zamknięciu granicy polsko-białoruskiej i wyrzuceniu dwóch polskich dyplomatów.

Cytowany przez „Die Welt” były charge d’affaires ambasady RP na Białorusi i prezes Ośrodka Studiów Strategicznych Witold Jurasz ocenia m.in., że UE jest w trudnym położeniu, bo musi szybko działać. „Szczególnie ważne jest to, by nie powstało wrażenie, iż Polska została sama z tą sprawą” – ocenia.

Ucieczka przed reżimem Łukaszenki

Słowa nie zastąpią czynów

Gazeta zauważa, że na razie nie ma informacji o tym, by w UE trwały uzgodnienia co do skoordynowanego działania. W stanowisku szefa unijnej dyplomacji Josepa Borrella mowa jest jedynie o tym, że „UE oczekuje, iż Białoruś będzie trzymać się porozumień międzynarodowych i szanować prawa człowieka oraz podstawowe wolności”.

Europosłanka Zielonych Viola von Cramon-Taubadel ocenia w „Die Welt”, że to, iż Łukaszenko bierze polską mniejszość w swoim kraju na zakładnika i nakłada na jej przedstawicieli samowolne kary, jest „międzynarodowym i dyplomatycznym skandalem”, który powinien spotkać się z odpowiednim potępieniem ze strony wspólnoty międzynarodowej.

Jak pisze niemiecki dziennik „tego rodzaju oświadczenia są z zadowoleniem przyjmowane w Warszawie, ale nie zastąpią działań”. Wiceminister Przydacz podkreśla, że „UE nie może zamykać na to oczu”. „Jako wspólnota nie możemy tego tolerować” – dodaje i zapowiada, że Polska nie będzie dalej czekać bezczynnie. Potwierdza, że polskie władze jednostronnie nałożyły sankcje na sędziego, który prowadził proces przeciwko szefowej ZPB.

dw.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: