NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7321 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny wysyłają więcej odrzutowców; Tajwan mówi, że będzie walczył do końca, jeśli dojdzie do wojny

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TAJPEJ (Reuters) – Chiny wysłały więcej myśliwców do tajwańskiej strefy obrony powietrznej w środę w zwiększonym pokazie siły wokół wyspy, którą Pekin uważa za swoją własną, a minister spraw zagranicznych Tajwanu powiedział, że będzie walczyć do końca, jeśli Chiny zaatakują.

Minister spraw zagranicznych Tajwanu Joseph Wu bierze udział w konferencji prasowej dla zagranicznych dziennikarzy w Tajpej, Tajwan 7 kwietnia 2021 roku. REUTERS/Ann Wang
Demokratyczna samorządna wyspa skarżyła się na powtarzające się w ostatnich miesiącach działania wojskowe Pekinu, przy czym chińskie siły powietrzne niemal codziennie dokonywały wypadów w strefę identyfikacji obrony powietrznej Tajwanu. W poniedziałek Chiny poinformowały, że grupa lotniskowców ćwiczyła w pobliżu wyspy.

Tajwańskie Ministerstwo Obrony powiedziało, że 15 chińskich samolotów, w tym 12 myśliwców, weszło w strefę identyfikacji obrony powietrznej, a samolot przeciw okrętom podwodnym przeleciał na południe przez kanał Bashi między Tajwanem a Filipinami.

Tajwańskie siły powietrzne wysłały samoloty, aby przechwycić i ostrzec Chińczyków, dodało ministerstwo.

Przemawiając wcześniej w ciągu dnia, minister spraw zagranicznych Tajwanu Joseph Wu powiedział, że Stany Zjednoczone są zaniepokojone ryzykiem konfliktu.

„Z mojego ograniczonego zrozumienia amerykańskich decydentów obserwujących rozwój sytuacji w tym regionie, wyraźnie widzą oni niebezpieczeństwo związane z możliwością przeprowadzenia przez Chiny ataku na Tajwan” – powiedział dziennikarzom w swoim ministerstwie.

„Jesteśmy gotowi bronić się bez żadnych pytań i będziemy toczyć wojnę, jeśli trzeba będzie ją toczyć. A jeśli trzeba będzie bronić się do ostatniego dnia, będziemy bronić się do ostatniego dnia”.

Chińskie Biuro Spraw Tajwanu i Departament Stanu USA nie odpowiedziały na prośby o komentarz do uwag Wu. Chiny powiedziały, że ich działania wokół Tajwanu mają na celu ochronę suwerenności Chin. Stany Zjednoczone wyraziły zaniepokojenie ruchami Chin i powiedziały, że ich zaangażowanie w Tajwanie jest „solidne jak skała”.

Dodając do wzmożonych działań wojskowych w pobliżu Tajwanu, marynarka wojenna USA powiedziała, że niszczyciel rakietowy USS John S. McCain przeprowadził „rutynowy” tranzyt przez Cieśninę Tajwańską w środę.

 

Ani Tajwan, ani Chiny nie powiedziały dokładnie, gdzie znajduje się chińska grupa lotniskowców, ani czy zmierza ona w kierunku spornego Morza Południowochińskiego, gdzie obecnie operuje amerykańska grupa lotniskowców.

Przemawiając w parlamencie, tajwański wiceminister obrony Chang Che-ping powiedział, że ruchy chińskiego lotniskowca są dokładnie śledzone i określił jego ćwiczenia jako rutynowe.

Osoba zaznajomiona z planami bezpieczeństwa Tajwanu powiedziała Reutersowi, że grupa lotniskowców jest nadal „w pobliżu wysp japońskich”, choć odmówiła ujawnienia dokładnej lokalizacji.

Japonia powiedziała w niedzielę, że chińska grupa lotniskowców wpłynęła na Pacyfik po przepłynięciu przez cieśninę Miyako, przez południowy łańcuch wysp Ryukyu, na północny wschód od Tajwanu.

Waszyngton, najważniejszy międzynarodowy zwolennik Tajwanu i dostawca broni, naciska na Tajpej, aby zmodernizować swoje wojsko, aby mogło stać się „jeżozwierzem”, trudnym do zaatakowania przez Chiny.

Wu powiedział, że Tajwan jest zdeterminowany, aby poprawić swoje zdolności wojskowe i wydać więcej na obronę.

„Obrona Tajwanu jest naszą odpowiedzialnością. Będziemy próbować każdego sposobu, aby poprawić nasze zdolności obronne”.

Ministerstwo Obrony Tajwanu powiedziało, że w tym miesiącu przeprowadzi osiem dni gier wojennych wspomaganych komputerowo, symulujących chiński atak. Druga faza ćwiczeń, w tym ćwiczenia z ostrzałem na żywo i ćwiczenia przeciwko lądowaniu, odbędzie się w lipcu, kiedy szpitale ćwiczyłyby również radzenie sobie z masowymi ofiarami.

„Ćwiczenia zostały zaprojektowane w oparciu o najcięższe zagrożenia ze strony wroga, symulując wszystkie możliwe scenariusze inwazji wroga na Tajwan” – powiedział dziennikarzom generał dywizji Liu Yu-Ping.

Zapytany, czy ambasada Waszyngtonu, Instytut Amerykański na Tajwanie, wyśle swoich przedstawicieli na ćwiczenia, Liu powiedział, że taki plan został „przedyskutowany”, ale „nie zostanie zrealizowany”, powołując się na wrażliwość wojskową.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: