Zgodnie z mottem: „Nie wiemy, jak działa szczepionka, ale możemy szybciej zakończyć szczepienie!” … także z dziećmi!

przez Christiana Müllera

Wydaje się, że globalni „operatorzy pandemii” nie poruszają się wystarczająco szybko. Niedawno upubliczniono oświadczenia dyrektora generalnego BioNTech-Pfizer Alberta Bourli, między innymi za pośrednictwem Herberta Kickla, zgodnie z którym jest się dopiero „ na początku serii badań”, które „powinny„ sprawdzić wszystkie te nowe szczepy, aby ustalić, czy obecna szczepionka jest skuteczna ”.

Pierwsze badanie kliniczne z udziałem dzieci już zakończone

Teraz dzieci poniżej 16 roku życia, a nawet dzieci od 6 miesiąca życia w Austrii mają zostać zaszczepione całkowicie nowym rodzajem szczepionki mRNA. Jak Dagmar Belakowitsch (FPÖ) masowo krytykuje na swojej stronie na Facebooku, według Univ-Prof. Dr. Markus Zeitlinger, Kierownik Wydziału Farmakologii Klinicznej Med-Uni w Wiedniu, ukończył już badanie z udziałem około 2500 osób w wieku od 12 do 15 lat .

Do innego badania rekrutowano dzieci w wieku od 6 miesięcy do 12 lat.
Por. Zeitlinger zajmuje się „ustalaniem dawki” u dzieci, to znaczy ilością podanej szczepionki . W „Standardowym” Zeitlinger zaprzecza temu: „Należy zapewnić, aby szczepionka miała pewną skuteczność u dorosłych i aby nie wystąpiły żadne poważne skutki uboczne”. Szczególnie perfidny: chce się „uczyć” młodsze dzieci o szczepieniach za pomocą komiksów!

Wątpliwa rola komisji bioetycznej

Ponieważ nawet CEO producenta mówi, że nic nie wie o skutkach i skutkach ubocznych , pojawia się pytanie, dlaczego nie zostawić naszych dzieci samych, dopóki się nie dowiesz!

Rola Austriackiej Komisji Bioetycznej jest również niezwykle wątpliwa. Przewodnicząca 25-osobowej austriackiej komisji bioetycznej Christiane Druml, która w tle doradza kanclerzowi Kurzowi i ministrowi zdrowia Anschoberowi, promuje ewentualny wymóg szczepień.

Dlatego Komisja Bioetyczna chce wystawić „etyczny” bezpłatny bilet na obowiązkowe szczepienia – także dla dzieci .

Więcej na ten temat: 

Wochenblick