NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W obliczu rosnącego napięcia w Donbasie Ukraina wycofuje się z rozmów pokojowych w Mińsku: Kijów odmawia spotkania z Rosją i OBWE w stolicy Białorusi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

With tensions rising in Donbass, Ukraine pulls out of Minsk peace talks: Kiev refuses to meet Russia & OSCE in Belarusian capital

Ukraińska delegacja na rozmowy pokojowe w sprawie uregulowania konfliktu w Donbasie odmówi udziału w jakichkolwiek rozmowach, jeśli nadal będą się one odbywać w Mińsku. Kijów oskarżył Białoruś o „wrogą retorykę” i pozostawanie pod „wpływem” Rosji.

Trójstronna Grupa Kontaktowa składa się z Ukrainy, Rosji i Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE), a we wrześniu 2014 roku przedstawiciele wszystkich trzech stron podpisali Protokół Miński, czyli porozumienie o zakończeniu wojny w Donbasie. Teraz, w obliczu obaw, że walki mogą rozgorzeć na nowo, pojawiły się propozycje powrotu do białoruskiej stolicy na dalsze rozmowy.

Według wicepremiera Kijowa Aleksieja Reznikowa, strona ukraińska odmówi udziału w spotkaniu. „Powiedzieliśmy, że nie weźmiemy udziału w spotkaniach Trójstronnej Grupy Kontaktowej, jeśli kwarantanna Covid-19 nagle się skończy i zostanie zaproponowana kontynuacja konsultacji w Mińsku” – wyjaśnił w poniedziałek. „Aby realnie prowadzić rozmowy, będziemy musieli poszukać innego kraju, innego miasta”.

Wynika to z tego, że Białoruś jest „pod wpływem” Kremla, a Kijów stracił zaufanie do swego północnego sąsiada – powiedział. Obecnie, z powodu Covid-19, rozmowy między trzema stronami odbywają się za pośrednictwem wideokonferencji. Przed pandemią spotykały się one twarzą w twarz w białoruskiej stolicy.

Oświadczenie Reznikowa, że Kijów nie będzie już jeździł do Mińska, nawiązuje do prób innych ukraińskich urzędników przeniesienia rozmów do innego kraju. Latem ubiegłego roku były prezydent Ukrainy Leonid Krawczuk, który obecnie zasiada w zespole negocjacyjnym ds. Donbasu, ujawnił, że próbował przenieść rozmowy z Mińska do Szwecji.

Moskwa ostrzega przed „środkami” przeciwko rozmieszczeniu zachodnich wojsk na Ukrainie, a Kijów powołuje się na gwarancje wsparcia USA w konflikcie

W odpowiedzi MSZ Rosji zaznaczyło, że „kluczem do sukcesu w rozwiązaniu konfliktu ukraińskiego nie jest zmiana miejsc czy formatów negocjacji”, lecz po prostu wola polityczna wszystkich stron.

Konflikt toczy się w obwodach donieckim i ługańskim Ukrainy, znanych pod wspólną nazwą Donbasu, gdzie od prawie siedmiu lat trwa wojna domowa. Separatyści kontrolują obecnie duże połacie ziemi i ogłosili, że są niezależni od Kijowa. Rosja nie uznaje tych separatystycznych państw, a Ukraina oskarża Kreml o ich wspieranie.

W ostatnich dniach sytuacja uległa eskalacji. OBWE odnotowała znaczny wzrost liczby naruszeń zawieszenia broni. Doniesienia wskazują na gromadzenie sprzętu wojskowego po rosyjskiej stronie granicy z Ukrainą, co skłoniło niemieckie MSZ do wezwania „wszystkich stron do zachowania powściągliwości i pracy na rzecz natychmiastowej deeskalacji napięć”.

RT.COM

 

 

Demotywatory.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: