NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7322 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PIERWSZY KWANTOWY KOMPUTER DLA MAS – NOWA ERA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rozpoczyna się era komputerów kwantowych. IonQ szykuje komputer dla mas

Na naszych oczach dzieje się historia. Firma IonQ idzie w ślady IBM i zamierza za 2 lata zaoferować światu pierwszy użytkowy komputer kwantowy do zastosowania w firmach. To przyspieszy popularyzację tych maszyn.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wierzył, że komercjalizacja komputerów kwantowych znajduje się tuż za rogiem. Nikt nie spodziewał się, że już w pierwszej dekadzie lat 20. coraz więcej firm zacznie je powoli udostępniać korporacjom technologicznym i instytutom naukowym, a jednak!.

Kilka dni temu, przedstawiciele IBM poinformowali, że firma udostępni swój potężny komputer kwantowy do komercyjnego użytku w celach medycznych. Z jego pomocą będzie można opracować nowe leki i terapie (zobacz tutaj). Teraz dowiadujemy się, że podobną ścieżką zdecydowała się podążać firma IonQ. Niebawem trafi ona na giełdę z kapitalizacją rynkową w wysokości 2 miliardów dolarów.

IonQ chce już w 2023 roku zaoferować korporacjom z całego świata możliwość zakupu jednych z najbardziej wydajnych komputerów kwantowych. Mają to być jednostki ze skalowalnymi systemami obliczeniowymi, by firmy mogły dostosować operacje pod swoje indywidualne potrzeby. Pierwsze maszyny mają pojawić się w centrach obliczeniowych i być podpięte pod chmury.

Przedstawiciele IonQ są pewni, że już w 2025 roku ich systemy będą wystarczająco mocne, by osiągnąć szeroką przewagę kwantową w wielu różnych płaszczyznach praktycznego użycia, nie tylko nad konkurencją, ale również nad tradycyjnymi komputerami. W 2028 roku komputery kwantowe IonQ mają pracować na aż 1024 kubitach. Mówimy tutaj o kubitach algorytmicznych, czyli takich, które są już pozbawione błędów.

Większość firm przedstawia wydajność swoich systemów za pośrednictwem kubitów logicznych, a to oznacza, że mówimy tutaj o systemach, które generują błędy. Tych błędnych kubitów w systemie może być więcej. W efekcie wydajność systemu obliczeniowego będzie znacznie niższa, niż się ją przedstawia.

IonQ uważa, że jeśli firma ma komputer kwantowy bazujący na 16 kubitach, to tak naprawdę dysponuje 1 prawdziwym kubitem algorytmicznym, który można praktycznie wykorzystać. Tymczasem, gdy konkurencja będzie chciała dokonywać obliczeń na aż 1000 kubitów, to w rzeczywistości system będzie musiał zawierać aż 32 tysiące kubitów.

Zapewne IBM osiągnie te ponad 1000 kubitów szybciej, ale będziemy tutaj mówić o tak naprawdę niższej wydajności od technologii IonQ. Firma ma ogromną przewagę nad konkurencją, ponieważ jej technologia bazuje na dokonywaniu obliczeń kwantowych na jonach. Dzięki temu firma nie musi zmagać się z niskimi temperaturami i chłodzeniem, których IBM i inni potrzebują do działania swoich maszyn, a które w ogromny sposób ograniczają ich praktyczne użycie.

Źródło: GeekWeek.pl/IonQ / Fot. IonQ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: