NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pfizer wstrzymuje dostawę szczepionek Covid-19 do Izraela..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
wtorek, 6 kwietnia 2021

„Pfizer wstrzymuje dostawę szczepionek Covid-19 do Izraela „Banan Republic”

po tym, jak rachunek nie został opłacony w wyniku wewnętrznych sporów politycznych !!

 Nazywając Izrael „republiką bananów”, Pfizer zamroził dalsze dostawy szczepionki Covid-19, dopóki nie otrzyma zapłaty za ostatnie 2,5 miliona dawek, podały izraelskie media. Cios pojawia się w wyniku wewnętrznych konfliktów politycznych w Tel Awiwie.

Pfizer wstrzymuje dostawę szczepionek Covid-19 do Izraela `` Banan Republic '' po tym, jak rachunek nie został opłacony w wyniku wewnętrznych sporów politycznych - Media

Około 700 000 dawek szczepionki Pfizer spodziewano się w Izraelu w niedzielę, po zakończeniu Paschy, ale zostały one opóźnione do odwołania ze względu na to, że za poprzednią wysyłkę nie zapłacono, poinformował  Jerusalem Post.

Szefowie firmy Pfizer podobno nazwali Izrael „republiką bananową” i powiedzieli, że nie mogą zrozumieć, jak coś takiego mogło się wydarzyć w zorganizowanym kraju , powiedział w poniedziałek korespondent Galatz , izraelskiego radia wojskowego.

Jedynym oficjalnym komentarzem firmy Pfizer było stwierdzenie, że jego pierwotny kontrakt z Izraelem na nieokreśloną liczbę dawek, podpisany w listopadzie 2020 r., Wygasł i że pracują nad „aktualizacją umowy” oraz „dostarczeniem dodatkowych szczepionek do kraju”.

„W czasie trwania tej pracy przesyłki mogą być korygowane”, dodał Pfizer w oświadczeniu.

Izrael podobno kupił 15 milionów dawek szczepionki wyprodukowanych przez firmy Pfizer i BioNTech, a także 12 milionów więcej szczepionek Moderna i AstraZeneca. Kraj wydał 2,6 miliarda szekli (788 milionów dolarów), a kolejne 2,5 miliarda szekli (758 milionów dolarów) zarezerwowano na dalsze zakupy, powiedział ustawodawcom przedstawiciel ministerstwa zdrowia w zeszłym miesiącu.

Dane, ujawnione po raz pierwszy na prośbę przewodniczącego Komitetu Finansów Knesetu Moshe Gafniego, pokazały, że Izrael zapłacił cenę za dawkę „znacznie wyższą” niż wcześniej sądzono.

Izraelskie ministerstwo zdrowia starało się o zgodę na otrzymanie 30 milionów więcej dawek, ale spotkanie, o które prosili w ubiegły poniedziałek, zostało odwołane z powodu konfliktu między premierem Benjaminem Netanjahu a jego partnerem koalicyjnym Bennym Gantzem, podały izraelskie media.

Według Jerusalem Post, Gantz odwołał spotkanie, ponieważ Netanjahu odmówił potwierdzenia Gantza jako ministra sprawiedliwości, pozostawiając go na stanowisku po wygaśnięciu jego kadencji 1 kwietnia. Jednak biuro Gantza podało, że zakup 2,5 miliona szczepionek Pfizer już został zostało zatwierdzone, a opóźnienie w spłacie było winą ministra zdrowia Juli Edelsteina, członka partii Likud w Netanjahu. Ministerstwo zdrowia nie skomentowało sytuacji.

Netanjahu – który jest premierem od 2009 roku – jest w niełatwym rządzie koalicyjnym ze swoim głównym rywalem Gantzem od maja 2020 roku, po trzecim wyborach w ciągu roku nie udało się stworzyć realnej koalicji większościowej. W zeszłym miesiącu odbyły się kolejne przedterminowe wybory i istnieją doniesienia, że nowy rząd może zostać ogłoszony już we wtorek.

Zainteresowanie Gantza ministerstwem sprawiedliwości może być związane z faktem, że Netanjahu stoi obecnie w obliczu serii zarzutów korupcyjnych. Podczas poniedziałkowej rozprawy prokuratorzy zarzucili, że naciskał on na portal informacyjny Walla, aby przedstawił go pozytywnie.

Dyrektor generalny Pfizera Albert Bourla miał odwiedzić Izrael na początku marca, aby negocjować tam dalsze dostawy, a być może nawet produkcję szczepionki Covid-19. Odwołał jednak podróż pięć dni przed planowaną datą, mówiąc, że on i jego zespół nie byli w pełni zaszczepieni i chętnie przyjedzie później „ograniczenia koronawirusa zostaną zniesione lub poprawione i umożliwią lepsze warunki odwiedzin”.

Jednak organizacja pozarządowa krytyczna wobec Likudu zwana Achrayut Leumit (Krajowa Odpowiedzialność) wezwała rząd do zapobieżenia wizycie Bourli, nazywając to „zakazaną propagandą wyborczą” wykorzystując środki ministerstwa zdrowia do zwiększenia perspektyw wyborczych Netanjahu.

Szacuje się, że 6248 osób zmarło w Izraelu po pozytywnym wyniku testu na Covid-19, od początku pandemii.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: