NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7322 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NIEMCY – WIELKANOCNE PROTESTY W 100 MIASTACH

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

W wielu niemieckich miastach odbyły się w ten weekend demonstracje na rzecz pokoju na świecie. Jednak z powodu pandemii i obostrzeń z nią związanych, w tradycyjnych marszach organizowanych corocznie w czasie świąt wielkanocnych uczestniczyło stosunkowo niewiele osób.

Protesty przeciwko broni jądrowej, dronom bojowym i zbrojeniom

Na przykład w Monachium, według informacji przekazanych przez organizatora, około 1.000 demonstrantów domagało się m.in. zniesienia broni jądrowej. Manifestowano również przeciwko wykorzystywaniu dronów bojowych w działaniach wojennych. Jednak zdaniem policji, w demonstracji uczestniczyło tylko około 250 osób.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu Friedensforum Nürnberg zgłosiło 300 osób. Podkreślano na nim, że marsze wielkanocne w Norymberdze odbywają się już od 60 lat. Uczestnicy demonstrowali m.in. przeciwko kupowaniu uzbrojonych dronów i domagali się „lockdownu dla zbrojeń”. Przestrzegano przed tym, że konfrontacja gospodarcza, polityczna i militarna z Rosją i Chinami może doprowadzić do wybuchu wojny.

W Nadrenii Północnej-Westfalii po wiecu w Dortmundzie demonstranci przejechali na rowerach przez Zagłębie Ruhry. W Münster ponad 100 aktywistów na rowerach pokonało wspólnie trasę manifestując na rzecz pokoju. Demonstracja przed bramą zakładów wzbogacania uranu w Gronau (Münster), których właścicielem jest koncern Urenco, była zdaniem policji pokojowa i zgodna z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami. Na transparentach manifestantów znalazło się m.in. hasło: „Stopp Urenco”.

Akcje w około 100 niemieckich miastach

Na marsz wielkanocny w Moguncji w Nadrenii-Palatynacie przyszło według informacji policji około 100 osób. Zgodnie z danymi organizatorów, we Frankfurcie wzięło w nim udział około 1.000 osób. Natomiast w Stuttgarcie manifestowało około 800 osób, jak twierdzi Dieter Lachenmayer, który od lat organizuje marsze wielkanocne na południowym zachodzie Niemiec jako koordynator organizacji Friedensnetz Baden-Württemberg.

Demonstracje odbyły się również w Düsseldorfie, Saarbrücken, Hamburgu i Norymberdze oraz na wyspie Rugii. Akcje są wspierane przez różne partie, grupy kościelne, organizacje działające na rzecz pokoju oraz na przykład przez aktywistów klimatycznych z ruchu Fridays for Future.

W zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa kampania na rzecz pokoju była prowadzona prawie wyłącznie w internecie. W tym roku w okresie wielkanocnym w całych Niemczech odbyło się około stu akcji na rzecz pokoju, rozbrojenia i sprawiedliwości, poinformowała organizacja Netzwerk Friedenskooperative działająca w Bonn. Mimo trudnych warunków, wiele osób wzięło bezpośredni udział w organizowanych demonstracjach, ale nie zabrakło też wydarzeń wirtualnych.

Źródło: www.tagesschau.de

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

One thought on “NIEMCY – WIELKANOCNE PROTESTY W 100 MIASTACH

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: