NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7321 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

MSZ Rosji ws. Ukrainy: Nie chcemy eskalacji, ale jesteśmy gotowi na każdy zwrot akcji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Moskwa nie chce eskalacji wokół Ukrainy, ale zagwarantuje swoje bezpieczeństwo przy każdym rozwoju sytuacji – powiedział Sputnikowi wiceminister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Riabkow.

„Zapewnimy nasze bezpieczeństwo i nasze interesy przy każdym rozwoju wydarzeń. Nie chcemy eskalacji, ale jesteśmy gotowi na każdy zwrot akcji” – powiedział Riabkow, odpowiadając na pytanie, czy Moskwa rozważa scenariusze, gdy po dostawie śmiercionośnych broni do Kijowa Stany Zjednoczone mogą wysłać tam swoje kontyngenty.

„Amerykanie formułują coś, co uważają za konieczne dla siebie, ale z reguły albo ignorują, albo błędnie interpretują to, co słyszą w odpowiedzi. I zwykle nie otrzymujemy właściwej odpowiedzi na nasze apele i pytania. Albo Waszyngton milczy i nie reaguje, w tym na noty dyplomatyczne, co moim zdaniem jest niedopuszczalne, albo reaguje w taki sposób, że temat do dialogu znika” – podsumował wysoki rangą rosyjski dyplomata.

 

Absolutna nieadekwatność tych, którzy w Waszyngtonie formułują linię na kierunku ukraińskim, jest dla nas zrozumiała, więc można spodziewać się wszystkiego. I właśnie na tej podstawie podejmujemy odpowiednie kroki” – dodał dyplomata.Podkreślił, że „aby uniknąć najgorszego, amerykańscy koledzy powinni zwrócić uwagę na narastające w Kijowie «odwetowe» nastroje i powstrzymać osuwanie się polityki tego państwa w kierunku zwiększania potencjału konfliktowego”.

„Kijów całkowicie odrzuca porozumienia mińskie. To jest główna przyczyna zaostrzenia sytuacji, które teraz obserwujemy” – powiedział Riabkow.

Nie zamierzamy udzielać Waszyngtonowi dodatkowych wyjaśnień

„Moskwa nie zamierza udzielać Waszyngtonowi dodatkowych wyjaśnień w sprawie Ukrainy, Stany Zjednoczone powinny zadowolić się tymi, które zostały udzielone wcześniej, tydzień temu” – powiedział Sputnikowi wiceminister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Riabkow.

W ten sposób skomentował wypowiedzi rzecznika Departamentu Stanu USA Neda Price’a o tym, że Stany Zjednoczone zwróciły się do Moskwy w związku z doniesieniami o rzekomych prowokacjach ze strony Federacji Rosyjskiej w pobliżu wschodniej granicy Ukrainy.

Konkretnie w tej sytuacji mogę powiedzieć, że w zeszłym tygodniu udzieliliśmy wyjaśnień stronie amerykańskiej – powiedział Riabkow.

Podkreślił, że Waszyngton „nie był zbyt skłonny do ujawniania tego wszystkiego publicznie z powodu jakiś własnych względów wewnętrznych”.

 

„Dlatego teraz, po kilku dniach, nagle rzucili to wszystko publicznie i, powiedziałbym, w dość zuchwałym stylu, nasza chęć kontynuowania (dyskusji – red.) na ten temat zupełnie zniknęła. Waszyngton powinien być zadowolony z wyjaśnień, które otrzymał w zeszłym tygodniu” – powiedział Riabkow.„Jeśli ktoś chce coś dostać od Rosji, powinien przeczytać notatki, które, mam nadzieję, zostały im z zeszłego tygodnia. Nie ma nic do dodania do naszych sygnałów, które im wtedy daliśmy” – zaznaczył.

Zdaniem wiceministra „oczywiście nie będziemy prowadzić dialogu w tonie i perspektywie, jaką narzucają nam Amerykanie”.

Generalnie podchodzimy obecnie bardzo wybiórczo do dialogu ze Stanami Zjednoczonymi. Będziemy nadal prowadzić dialog z tym krajem tylko w tych sprawach, które nas interesują, które są dla nas istotne i tylko na tych warunkach, które są dla nas korzystne. To oczywista sytuacja, która nie wymaga dodatkowych wyjaśnień – powiedział dyplomata.

Wyjaśnił, że „w zasadzie rozmów ze Stanami Zjednoczonymi w ostatnich latach nie można nawet nazwać dialogiem”.

Władze Ukrainy w kwietniu 2014 roku rozpoczęły operację wojskową przeciwko proklamowanym w trybie jednostronnym ŁRL i DRL, które ogłosiły niepodległość po zamachu stanu na Ukrainie w lutym 2014 roku. Według najnowszych danych ONZ ofiarami konfliktu padło ok. 13 tysięcy osób.

Kwestia uregulowania sytuacji w Donbasie jest omawiana w szczególności podczas spotkań w Mińsku grupy kontaktowej, która od września 2014 roku przyjęła już trzy dokumenty regulujące kroki w celu deeskalacji konfliktu. Jednak nawet po porozumieniu o zawieszeniu broni między stronami konfliktu nadal dochodzi do wymiany ognia.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: