NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7321 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

BIL GEATES – PODAJE NOWE POWODY DO LOCKDAUNU GLOBALNEGO – NIE TYLKO PANDEMIA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bill Gates uważa, że lockdowny to zbyt mało, by powstrzymać zmiany klimatyczne

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie ponownie zabrał głos w sprawie globalnego ocieplenia i skutków pandemii. Gates uważa, że lockdowny nie wystarczą i trzeba wprowadzić poważniejsze restrykcje.

Miliarder pojawił się na dorocznym spotkaniu National Academy of Medicine, gdzie wypowiadał się na temat możliwości ograniczenia skutków zmian klimatycznych. Co ciekawe, Gates podkreślił, że pandemia sprzyja walce z globalnym ociepleniem, ale jest niewystarczająca. Filantrop zapowiedział, że potrzeba jest nagłego wprowadzenia o wiele większych ograniczeń.

Dane pokazują, że globalne lockdowny ograniczyły o 10 procent emisję gazów do atmosfery. Gates uważa, że to za mało. Według niego, można jeszcze bardziej ograniczyć możliwość przemieszczania się ludności po całym świecie, a dokładnie zmniejszyć liczbę osób podróżujących samolotami i samochodami. Właśnie pojawiły się informacje o wprowadzaniu w coraz większej ilości krajów tzw. paszportów zdrowia, bez których nie będzie można podróżować. W UE mają one zacząć obowiązywać w połowie czerwca bieżącego roku.

Współzałożyciel Microsoftu jest wielkim orędownikiem Nowego Zielonego Ładu. W swojej nowej książce związanej z tematem zmian klimatycznych zachęca rządy krajów do inwestowania w rozwój ekotechnologii, które pozwolą ograniczyć emisje gazów do atmosfery i poradzić sobie z tymi już wyemitowanymi.

Wielu ekspertów uważa, że pandemia została wykorzystana przez ruchy ekologiczne i wielkie korporacje do przeprowadzenia najróżniejszych eksperymentów społecznych w celu sprawdzenia, czy ograniczenia w podróżowaniu po świecie i wyłączenie niektórych elementów gospodarek może wygenerować zyski dla najbogatszych, które mogą później przeznaczyć na walkę z globalnym ociepleniem.

Według badań, najbardziej nieekologiczna jest klasa średnia. To właśnie ona ma zostać zlikwidowana w czasie trwania pandemii. Dlatego skutki lockdownów najbardziej uderzają właśnie w małe i średnie firmy, czyli przedstawicieli klasy średniej. Likwidacja klasy średniej w wyniku upadku firm, przejmowanie ich przez duże korporacje i zmiana ich w klasę robotniczą, sprawi, że biliony dolarów zamiast trafić do ich kieszeni, powędrują do wielkich korporacji, czyli najbogatszych ludzi na świecie, a oni później część z nich przeznaczą na walkę z globalnym ociepleniem.

Taki plan już realizuje się na naszych oczach. Gates uważa, że 99 procent ludności świata nie tylko nie ma świadomości tragicznej przyszłości klimatycznej naszej planety, ale nie robi nic lub niewystarczająco wiele, by to powstrzymać. Dlatego dla niego najlepszym rozwiązaniem będzie sytuacja, gdy akcję ratowania świata przeprowadzą najbogatsi i ich korporacje, poprzez nakładanie od górnie na społeczeństwo coraz większych ograniczeń oraz realizację tym szczytnych planów naszymi pieniędzmi, który my wydalibyśmy na nieekologiczne bzdury.

Źródło: GeekWeek.pl/National Academy of Medicine / Fot. Pexels

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “BIL GEATES – PODAJE NOWE POWODY DO LOCKDAUNU GLOBALNEGO – NIE TYLKO PANDEMIA

  1. Koowa mac, to juz jest tragikomedia. Dlaczego tego gada nikt do tej pory nie odszczelil?. Zdaje sobie sprawe, ze to nie on jest rezyserem tego calego swiatowego teatrzyku, ale dla przykladu powinni tego dziada zdjac w pierwszej kolejnosci.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: