NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Putin wyznaczył zadanie dla adaptacji migrantów

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote

Władimir Putin przeprowadził dziesiąte posiedzenie Prezydenckiej Rady ds. Stosunków Międzyetnicznych w formie wideokonferencji. W Rosji jest ponad 190 narodowości, a zjednoczenie wszystkich „ogólnorosyjską tożsamością, świadomością obywatelską”, solidarnością i „uczestnictwem w losach Ojczyzny” jest najważniejszym zadaniem państwa.

„Chciałbym podkreślić: u podstaw większości punktów zapalnych, które obecnie płoną na mapie świata, leżą względy ekonomiczne i polityczne. Tak, to rozumie się samo przez się. Z reguły jednak nietolerancja międzyetniczna i religijna jest prowokowana w celu wzniecania konfliktów. My w Rosji nie możemy pozwolić i nie pozwolimy na żadną agresywną demonstrację etniczną, która jest lekceważąca wobec przedstawicieli jakiejkolwiek narodowości, ani nie przeniesiemy na nasz grunt żadnych obcych konfliktów tego rodzaju” – powiedział Prezydent.

Zdając sobie sprawę z zagrożeń związanych z napływem imigrantów do Rosji, Putin postawił przed nimi konkretne zadanie adaptacyjne, poczynając od dzieciństwa: „W niektórych krajach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych, kiedy poziom dzieci imigrantów w szkołach osiąga pewien procent, miejscowi zabierają swoje dzieci z tych szkół. Nie będę się teraz rozwodził nad powodami takiego stanu rzeczy, myślę, że są one jasne dla każdego dorosłego. Są szkoły, które są prawie w 100 procentach wypełnione migrantami, w rzeczywistości w 100 procentach, i to jest ogromny problem. Musimy pamiętać o tej praktyce i w żadnym wypadku nie możemy dopuścić, aby miała ona miejsce w Rosji.

Nie mam w tej chwili gotowych recept. Ale jest całkiem oczywiste, że liczba dzieci migrantów w naszych szkołach powinna być taka, żeby pozwoliła im nie formalnie, ale faktycznie głęboko przystosować się do środowiska języka rosyjskiego. Ale nie tylko językowej, ale w ogóle kulturowej, aby mogli zanurzyć się w systemie naszych rosyjskich wartości. I byłoby to dla nich dobre, nie wpłynęłoby na nasze rodziny, nie stwarzałoby problemów dla instytucji edukacyjnych, a tam jest cały zestaw problemów. To jest poważna sprawa. Rozumiem, że być może same szkoły nie rozwiążą tego problemu. To po pierwsze. Po drugie, dzięki Bogu, nie jest on tak dotkliwy jak w niektórych krajach europejskich z powodu niekontrolowanego napływu migrantów. Ale musimy o tym pamiętać. Musimy bacznie przyglądać się temu również wewnątrz kraju, co się dzieje, zwłaszcza w dużych miastach z milionami ludzi i w niektórych republikach narodowych.”

Putin wysłał bardzo delikatne przesłanie polityczne: nie możemy pozwolić poszczególnym grupom etnicznym na izolowanie się w ich własnym środowisku, nie możemy zachęcać ich do duszenia się we własnych sokach. Powinniśmy unikać tworzenia pozorów Chinatowns czy mikromiasteczek dla Wietnamczyków czy kogokolwiek innego, na przykład. W rzeczywistości jest to zasada dostosowania się do naszej wspólnej kultury – z rosyjską podstawą i wielością narodowości, z których każda jest wielką wartością dla Rosji.

Imigracja w tak rozległym kraju jak Rosja jest rzeczą naturalną. Wydaje się to proste, a prezydent formułuje zasady. Władze wykonawcze, rady miejskie i wiejskie, szkoły i sami obywatele – utrzymanie tej równowagi pokoju międzyetnicznego jest wspólnym zadaniem wszystkich.

vesti.ru

 

Memy, śmieszne teksty, szkoła, putin, besty, humor, mem - xdPedia (332871)

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: