NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Militarystyczny szał: Kijów jest wyraźnie na szpicy

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Złe wieści z Ukrainy.

W rozmowach w Kijowie coraz częściej mówi się o wojnie. Na stronie Ministerstwa Obrony Ukrainy pojawił się raport o rozmowach telefonicznych ministra obrony Andrija Tarana z jego amerykańskim odpowiednikiem Lloydem Austinem. Taran, oczywiście, oskarżył Rosję o agresję militarną, podczas gdy Austin obiecał Ukrainie wsparcie wojskowe: „Sekretarz obrony USA podkreślił, że Stany Zjednoczone nie zostawią Ukrainy samej, jeśli rosyjska agresja się nasili.

Ze swej strony rzecznik Pentagonu John Kirby dodał, że Austin Lloyd w tej rozmowie potępił eskalację „nasilających się rosyjskich prowokacji” i sprecyzował stanowisko sekretarza obrony Austina: „Powtórzył też zaangażowanie USA w budowanie zdolności sił ukraińskich do skuteczniejszej obrony przed rosyjską agresją.”

Jednocześnie sam Kirby przypomniał, że w ciągu ostatnich 5 lat Waszyngton przeznaczył ponad dwa miliardy dolarów na pomoc w zakresie bezpieczeństwa dla Ukrainy. Takie pieniądze zawróciły Kijowowi w głowie, a żołnierze byli chętni do walki. Wówczas nagle zaczęli uzasadniać swoje przygotowania regularnymi rosyjsko-białoruskimi ćwiczeniami wojskowymi. Na „Zapad-21” nie planuje się nic nowego, ale obawy są puchnące.

Jest więc relacja z pierwszej rozmowy telefonicznej między prezydentami Bidenem i Zelensky’m. Informacje na ten temat są skąpe, ale według raportu Białego Domu „Prezydent Biden powtórzył niezachwiane poparcie USA dla suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy w obliczu ciągłej agresji Rosji w Donbasie i na Krymie”.

Jak ważne są te wszystkie dyplomatyczne strzępy, można ocenić na przykład po niedawnym wystąpieniu w Radzie Najwyższej naczelnego dowódcy AFU Homczaka. Brzmiał dość agresywnie, zapewniając posłów, że Ukraina jest gotowa do wojny z Rosją: „Naszym wspólnym celem jest wygranie wojny, zapewnienie trwałego pokoju i przywrócenie integralności terytorialnej. Będzie to wymagało konsolidacji sił wszystkich ludzi”.

Zapał militarystyczny był tak gęsty, że przeraził nawet posłów z prezydenckiej frakcji Sługa Ludu. Jedna z nich, Anna Kolesnik, wysłała do swoich znajomych dwie wiadomości, które dziennikarze sfotografowali na ekranie telefonu: „Słuchamy Chomczaka. Musimy się wynieść z tego kraju”.

Tymczasem Putin rozmawiał telefonicznie z Merkel i Macronem m.in. na temat Ukrainy. Służba prasowa Kremla podała: „W trakcie szczegółowej wymiany poglądów na temat sytuacji na Ukrainie potwierdzono, że miński pakiet środków z 2015 roku stanowi podstawę do uregulowania konfliktu wewnętrznego w tym kraju. Prezydent Rosji podkreślił znaczenie realizacji przez władze w Kijowie wszystkich porozumień zawartych wcześniej na najwyższym szczeblu, przede wszystkim nawiązania bezpośredniego dialogu z Donieckiem i Ługańskiem oraz uregulowania prawnych aspektów specjalnego statusu Donbasu. Rosja jest poważnie zaniepokojona eskalacją konfrontacji zbrojnej sprowokowanej przez Ukrainę na linii kontaktu i jej faktyczną odmową wdrożenia dodatkowych środków na rzecz wzmocnienia systemu zawieszenia broni uzgodnionych w lipcu 2020 roku w ramach trójstronnej grupy kontaktowej. Doradcy polityczni przywódców będą kontynuować współpracę.”

Zelensky nie brał udziału w rozmowie. Nie spełnia on swoich obietnic, w tym tych złożonych podczas formatu normandzkiego w Paryżu. Nie ma więc jeszcze o czym z nim rozmawiać. Ale Zelensky jest aktywny na innym torze – amerykańskim. I pchają go na wojnę. A czym jest dla nich Zelenskij? A co z Ukrainą?

W Kijowie nawet nie ukrywają tego pomysłu. Oto, na przykład, jak znaczenie zbliżających się w maju-czerwcu manewrów NATO Defender Europe 2021 ujawnia przedstawiciel Ukrainy w Trójstronnej Grupie Kontaktowej ds. Donbasu Ołeksij Arestowicz: „Defender Europe 2021 to największe manewry od czasów zimnej wojny”.

„Defender Europe 2021” tłumaczy się jako „obronić Europę”. Ich znaczenie polega na tym, że na wodach od Bałtyku do Morza Czarnego uprawiana jest – no, powiedzmy wprost – wojna z Rosją, temat zbrojnej konfrontacji z Rosją” – powiedział Arestowicz.

Dla Donbasu niepokojąca perspektywa jest jasna nawet bez doniesień o wojskowych gwarancjach dla Kijowa ze strony Ameryki. Zgrupowanie AFU w Donbasie zwiększyło się ostatnio o jedną trzecią pod pozorem rotacji. Zapomniano o porozumieniach mińskich. Wszyscy w Donbasie odczuwają to na własnej skórze. Po raz pierwszy od końca lipca terytorium Ługańskiej Republiki Ludowej zostało ostrzelane. Eskalacja jest oczywista. Kijów jest wyraźnie na celowniku.

https://www.vesti.ru/

 

Ukrainian Cossacks Ukraine History Ukrainian history kozak | History memes,  Memes, History

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: