NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7322 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dlaczego Izrael stara się wykoleić palestyńskie wybory zanim do nich dojdzie?

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Why Israel seeks to derail Palestinian election before it happens

Izraelscy wojskowi obawiają się ponownych fal oporu przeciwko ich okupacji, co doprowadzi do niestabilności na okupowanym Zachodnim Brzegu, ponieważ Palestyńczycy zbliżają się do pierwszych od 15 lat wyborów.
Izraelski serwis informacyjny Walla ujawnił ostatnio niepokój, jaki odczuwają izraelscy oficerowie na okupowanym palestyńskim Zachodnim Brzegu. Hebrajski portal medialny cytuje oficerów IDF jako wskazujących na podwyższony poziom gotowości do eskalacji gwałtownych demonstracji i zbrojnych ataków na izraelskich żołnierzy i osadników.

Niepokoje są efektem podziałów w Fatahu

Izraelskie obawy wynikają w dużej mierze z podziałów w wiodącej palestyńskiej partii politycznej Fatah, kierowanej przez prezydenta Mahmuda Abaasa, która stoi na czele Autonomii Palestyńskiej – siły rządzącej na części Zachodniego Brzegu. Podziały te, w dużej mierze dotyczące listy wyborczej Mahmuda Abbasa, doprowadziły do incydentów, w których protestujący strzelali w powietrze w Hebronie, a także próbowali blokować drogi w okolicach Nablusu i Jeninu.

Problem wewnątrzpartyjnych podziałów spotęgowało również ogłoszenie, że uwięziony przywódca Fatah, Marwan Barghouti, wystartuje z własnej listy parlamentarnej zatytułowanej „Wolność”. Według Nassera al-Kidwy, zwolennika Barghoutiego i kandydata do parlamentu, lista ta będzie startować przeciwko Fatahowi w majowych wyborach parlamentarnych. Marwan Barghouti jest również faworytem, według najbardziej miarodajnych sondaży, do zwycięstwa w wyborach prezydenckich i zdetronizowania Mahmuda Abbasa, którego kadencja oficjalnie wygasła w 2009 roku.

Izraelski analityk polityczny Ehud Yaari stwierdził w ostatnim artykule dla izraelskiego Kanału 12, że jego zdaniem „ruch Fatah jest obecnie w zaawansowanym stadium rozpadu”. Stwierdził on również, że prezydent PA Abbas zignorował ostrzeżenia wielu szefów agencji wywiadowczych, w tym izraelskiego szefa Shin Bet Nadava Argamana, po tym jak ogłosił, że wybory się odbędą. Szef izraelskiego wywiadu próbujący przekonać Abbasa do zablokowania wyborów jest wymownym znakiem izraelskiego strachu przed palestyńską demokracją.

Izrael chce utrzymać status quo

Szef izraelskiego Szin Bet ostrzegł również prezydenta Autonomii Palestyńskiej przed tworzeniem wspólnego rządu z Hamasem. To pokazuje, że Izrael już próbował powstrzymać palestyńskie wybory przed ich przeprowadzeniem i aktywnie angażuje się w podkopywanie drugiej co do wielkości partii na terytoriach okupowanych. Izraelski koordynator ds. działań rządowych na terytoriach okupowanych, gen. dyw. Kamil Abu Rukun, powiedział, że Izrael powinien zerwać wszelką koordynację z władzami palestyńskimi, jeśli Hamas wygra.

W związku z tym, że różne oddziały Fatahu odmawiają uczestnictwa w oficjalnej liście parlamentarnej partii, wydaje się prawdopodobne, że Fatah poniesie jednogłośną porażkę 22 maja. Pozostaje więc Hamas, największa pozostała partia, uznana przez Izrael za organizację terrorystyczną, która ma przejąć władzę.

Jeśli lista „Wolność” Marwana Barghoutiego, wraz z dalszymi wewnętrznymi sporami pomiędzy frakcjami Fatahu, nie odbierze wystarczającej liczby głosów liście Mahmuda Abbasa, to lista byłego szefa palestyńskich Służb Bezpieczeństwa Prewencyjnego Mohammeda Dahlana z pewnością ich wykończy. Mohammed Dahlan, który przebywał na wygnaniu z Palestyny – mieszkając w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – powrócił do palestyńskiej polityki i może poszczycić się sporym gronem lojalistów Fatah.

Sytuacja się zmieni

Dla Izraela powodem, dla którego koniec rządów Fatahu jest tak groźny, jest fakt, że był on wygodnym partnerem do współpracy i posiada międzynarodową legitymację. Współpraca w zakresie bezpieczeństwa z kierowaną przez Fatah Autonomią Palestyńską na Zachodnim Brzegu pozwoliła Izraelowi uniknąć wielu komplikacji na tym terytorium. Przyczyniła się również do zahamowania zbrojnego oporu przeciwko siłom okupacyjnym.

Jeśli Fatah zostanie rozbity, bez wątpienia dojdzie do zmiany status quo, co może zagrozić nielegalnym osadnikom izraelskim, a także ożywić większe ruchy demonstrantów i zbrojne ataki na wojska izraelskie.

W związku z obecnym obrazem sytuacji istnieją obecnie trzy okoliczności, które mogą się pojawić: wybory odbędą się i będziemy świadkami nowego krajobrazu politycznego; Mahmud Abbas ponownie odłoży wybory; Izrael rozpocznie ofensywę – prawdopodobnie na Strefę Gazy – w celu powstrzymania wyborów przed ich przeprowadzeniem. W każdej z tych sytuacji będziemy prawdopodobnie świadkami znaczącego rozwoju wydarzeń na terytoriach okupowanych, dlatego też należy je teraz uważnie monitorować.

Prezydent USA Joe Biden mógłby zapobiec eskalacji, jeśli rzeczywiście zależy mu na zapewnieniu rozwiązania dwupaństwowego, jak twierdzi. Stany Zjednoczone mogłyby wesprzeć swojego sojusznika, Izrael, ale wydaje się to mało prawdopodobne. ONZ skrytykowała Izrael, wzywając go do zaprzestania popełniania czynów, które podważają rozwiązanie dwupaństwowe, ale bez wymiernej kary Izrael nie posłucha.

rt.com

 

 

memy #heheszki #top10zgromadzen #palestyna... - NacjoFarmer - Wykop.pl

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: