NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny wysłały swój lotniskowiec w pobliże japońskich wód, ponieważ ingerencja Tokio i Waszyngtonu rozwiązuje Pekinowi ręce

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

China sent its carrier near Japanese waters because Tokyo and Washington’s encroachment unties Beijing’s hands

Stany Zjednoczone i Japonia oficjalnie próbują okrążyć Chiny na Pacyfiku, a Pekin dokonał najbardziej znaczącego pokazu wojskowego, wysyłając grupę lotniskowców pomiędzy wyspy japońskie i Tajwan.
W poniedziałek rano Chiny ogłosiły, że wysłały grupę lotniskowców przez miejsce znane jako Cieśnina Miyako, łańcuch wysp, który stanowi pomost między Oceanem Spokojnym a Morzem Wschodniochińskim. Obszar ten w dużej mierze składa się z wód japońskich i posiada kilka strategicznych wysp, takich jak Okinawa, sporne terytorium Wysp Diaoyu/Senkaku, a także mosty prowadzące do samego Tajwanu. Gdy Pekin wysłał „Liaoning” w to miejsce, Tokio wysłało niszczyciel, aby go monitorować. Global Times zamieścił później triumfalny artykuł, w którym stwierdza, że Chiny zamierzają przeprowadzić więcej takich ćwiczeń, a ich potencjał morski będzie się tylko zwiększał.

Napięcia militarne między Chinami a Japonią nie są niczym nowym, a każdy, kto posiada choćby podstawową wiedzę o Azji, będzie wiedział, że mają one długą historię. Podczas gdy w ostatnim czasie doszło do wielu mini starć z łodziami straży przybrzeżnej wokół spornych wysp, wysłanie całej grupy lotniskowców w pobliże japońskich wód jest w istocie czymś nowym i dramatycznie podnosi stawkę. Pekin chce wysłać silny sygnał do Tokio, które niedawno, pod przewodnictwem Bidena, potwierdziło swój sojusz ze Stanami Zjednoczonymi i publicznie zobowiązało się do zaangażowania się, choć niejednoznacznie, w każdą ewentualność związaną z Tajwanem, a jego premier ma wkrótce odwiedzić Waszyngton. W związku z tym Chiny prężą muskuły w tym strategicznym obszarze. To jeszcze nie wszystko.

Zarówno Japonia, jak i Chiny mają na oku Cieśninę Miyako i łańcuch wysp Ryukyu jako strategicznie ważne miejsce. Tworzy on szerszy segment geografii regionalnej znany jako „pierwszy łańcuch wysp” – rozciągający się aż od rosyjskiego Dalekiego Wschodu, obejmujący Japonię, Okinawę, wyspę Tajwan i Morze Południowochińskie. Kluczowe jest to, że całkowicie otacza on morskie peryferia Chin. Dlatego też ten, kto dominuje na tym obszarze, ma przewagę w każdym konflikcie z udziałem Pekinu. Chiny postrzegają przewagę morską i powietrzną nad tą przestrzenią jako kluczową dla swojego bezpieczeństwa narodowego, podobnie jak Tokio, które uważa, że utrata parytetu w tym regionie oznacza, że Japonia jako całość staje się podatna na chińską hegemonię morską.

Dla Tokio, balansowanie przeciwko chińskiej potędze oznacza, że wyspa Tajwan staje się istotną figurą szachową. Jeśli Chinom udałoby się przejąć kontrolę nad Tajwanem, wówczas Pekin zyskałby monopol na całą cieśninę, a okrążenie Japonii byłoby całkowite. To skłoniło Tokio do wzmocnienia sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi i krajami inicjatywy Quad, aby odeprzeć atak, co zaowocowało rzadkim stwierdzeniem, że USA i Japonia powinny współpracować w wojnie o Tajwan. W amerykańskich planach wojennych dotyczących tego regionu, ujawnionych w niedawno odtajnionych dokumentach administracji Trumpa, celem Waszyngtonu jest próba uniemożliwienia Chinom całkowitej dominacji nad pierwszym łańcuchem wysp oraz utrzymanie supremacji nad drugim w szerszej części Pacyfiku. Japonia jest oczywiście kluczowym partnerem w tym zakresie.

Te wydarzenia wywołały wściekłą reakcję Pekinu, który postrzega je jako część wysiłków mających na celu próbę okrążenia go. Ostateczny rezultat jest taki, że obecnie Chiny są bardziej skłonne wykorzystać swoją potęgę militarną, aby odeprzeć Japonię i Stany Zjednoczone. Po pierwsze, wiąże się to z rosnącą liczbą ćwiczeń wojskowych wokół samej wyspy Tajwan, ale po drugie, również ze zwiększoną obecnością marynarki wojennej, przy czym w lutym Chiny rozszerzyły jurysdykcję straży przybrzeżnej, zezwalając jej na ostrzeliwanie obcych statków, przy niejednoznacznej definicji tego, co stanowi wody własne Chin, a więc obejmujące Morze Południowochińskie i Wschodniochińskie. Niedługo po uchwaleniu tego prawa, okręty chińskiej straży przybrzeżnej natychmiast ruszyły do walki z japońskimi roszczeniami do wysp. Wysłanie w poniedziałek grupy lotniskowców jest jedynie najnowszym, najbardziej logicznym krokiem.

Nieuchronnie sytuacja ta oznacza, że stosunki Chin i Japonii będą napięte przez cały bieżący rok. Chociaż oba kraje są w dużym stopniu zintegrowane gospodarczo i wzajemnie od siebie zależne, co w pewien sposób prowadzi je do „chodzenia na palcach”, jeśli chodzi o drażliwe kwestie, to jednak w tle wciąż bulgoczą te militarne punkty zapalne. Tokio i Pekin cieszą się wzajemnie swoimi pieniędzmi, ale mimo to toczą bardzo wyraźną strategiczną rywalizację o to, kto militarnie zdominuje wyspy i wody wokół siebie. Podczas gdy Pekin dąży do stworzenia bezpiecznej obecności wokół siebie, zbliża się do problemu Tajwanu i dąży do prześcignięcia Stanów Zjednoczonych, Japonia musi ostatecznie żyć z tym, że znajduje się u progu tego wszystkiego i nawigować po tych niespokojnych wodach.

rt.com

 

Rozpędzona gospodarka Chin – Goni Japonię | Funny memes, Historical memes,  Funny mems

 

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: