NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W sieci wyciekły numery telefonów i dane osobowe 533 milionów użytkowników Facebooka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

-Dane osobowe ponad 500 milionów użytkowników Facebooka zostały umieszczone w sieci na mało popularnym forum hakerskim.
-Dane te obejmują numery telefonów, imiona i nazwiska, lokalizację, adresy e-mail i informacje biograficzne.
-Badacze bezpieczeństwa ostrzegają, że dane te mogą zostać wykorzystane przez hakerów do podszywania się pod ludzi i popełniania oszustw.

Użytkownik niskiego poziomu forum hakerskiego opublikował w sobotę za darmo w sieci numery telefonów i dane osobowe setek milionów użytkowników Facebooka.

Ujawnione dane obejmują dane osobowe ponad 533 mln użytkowników Facebooka ze 106 krajów, w tym ponad 32 mln rekordów dotyczących użytkowników w USA, 11 mln dotyczących użytkowników w Wielkiej Brytanii i 6 mln dotyczących użytkowników w Indiach. Zawierają one ich numery telefonów, Facebook ID, imiona i nazwiska, lokalizacje, daty urodzenia, biografie i – w niektórych przypadkach – adresy e-mail.

Insider przejrzał próbkę wyciekłych danych i zweryfikował kilka rekordów poprzez dopasowanie numerów telefonów znanych użytkowników Facebooka do identyfikatorów wymienionych w zbiorze danych. Zweryfikowaliśmy również rekordy poprzez testowanie adresów e-mail z zestawu danych w funkcji resetowania hasła Facebooka, która może być używana do częściowego ujawnienia numeru telefonu użytkownika.

Rzecznik Facebooka powiedział Insiderowi, że dane zostały zeskrobane ze względu na lukę, którą firma załatała w 2019 roku.

Chociaż mają kilka lat, wyciekłe dane mogą dostarczyć cennych informacji cyberprzestępcom, którzy wykorzystują dane osobowe ludzi, aby się pod nich podszyć lub wyłudzić od nich przekazanie danych uwierzytelniających logowanie, według Alona Gala, CTO firmy Hudson Rock zajmującej się wywiadem w zakresie cyberprzestępczości, która po raz pierwszy odkryła całe koryto wyciekłych danych online w sobotę.

„Tak duża baza danych zawierająca prywatne informacje, takie jak numery telefonów wielu użytkowników Facebooka, z pewnością doprowadziłaby do tego, że źli aktorzy wykorzystaliby te dane do przeprowadzenia ataków socjotechnicznych [lub] prób włamania” – powiedział Gal w rozmowie z serwisem Insider.

Gal po raz pierwszy odkrył wyciek danych w styczniu, kiedy użytkownik na tym samym forum hakerskim reklamował automatycznego bota, który mógł dostarczyć numery telefonów dla setek milionów użytkowników Facebooka w zamian za cenę. Motherboard poinformował o istnieniu tego bota w tym czasie i zweryfikował, że dane były legalne.

Teraz, cały zbiór danych został opublikowany na forum hakerskim za darmo, co czyni go powszechnie dostępnym dla każdego, kto posiada podstawowe umiejętności w zakresie danych.

Insider próbował dotrzeć do leakera poprzez aplikację Telegram, ale nie otrzymał odpowiedzi.

To nie pierwszy raz, gdy ogromna liczba numerów telefonów użytkowników Facebooka została znaleziona odsłonięta w sieci. Luka, która została ujawniona w 2019 roku pozwoliła milionom ludzi numery telefonów do zeskrobania z serwerów Facebooka z naruszeniem jego warunków świadczenia usług. Facebook powiedział, że luka została załatana w sierpniu 2019 roku.

Facebook wcześniej ślubował rozprawić się z masowym skrobaniem danych po tym, jak Cambridge Analytica zeskrobała dane 80 milionów użytkowników z naruszeniem warunków korzystania z usługi Facebooka, aby kierować do wyborców reklamy polityczne w wyborach w 2016 roku.

Gal powiedział, że z punktu widzenia bezpieczeństwa, nie ma wiele Facebook może zrobić, aby pomóc użytkownikom dotkniętych przez naruszenie, ponieważ ich dane są już na jawie – ale dodał, że Facebook może powiadomić użytkowników, aby mogli pozostać czujni na ewentualne
phishing
lub oszustwa z wykorzystaniem ich danych osobowych.

„Osoby zapisujące się do renomowanej firmy, takiej jak Facebook, powierzają im swoje dane, a Facebook [jest] powinien traktować dane z najwyższym szacunkiem” – powiedział Gal. „Użytkownicy mający swoje dane osobowe wyciekły jest ogromnym naruszeniem zaufania i powinny być traktowane odpowiednio”.

 

https://www.businessinsider.com/

Memy Zuckerberg / Zuckerberg memy (#Zuckerberg) - Memy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: