NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UWAGA PILNE !! Bill Gates ostrzega: Teraz apeluje o powołanie „sanitarnego NATO”

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Światowy sojusz przeciw wirusowi: Nowa pandemia będzie groźniejsza od COVID-19

Nowa pandemia będzie groźniejsza od covidu. Światowi przywódcy chcą się na nią przygotować. Polski prezydent nie zabrał jeszcze głosu.

– Kujmy żelazo, póki gorące! – apeluje szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus. To reakcja na list przywódców 25 krajów, którzy chcą międzynarodowego traktatu o stawieniu czoła zarazom w przyszłości. Kiedy strach zajrzał w oczy, ofiary covidu liczy się w milionach, a straty gospodarcze w bilionach dolarów, pojawia się szansa na przełamanie partykularnych interesów, aby wypracować globalną strategię powstrzymania zarazy. Bo gdy fala pandemii opadnie, bardzo prawdopodobne, że świat wróci w stare koleiny.

Bill Gates ostrzega: Covid-19 to nie jest jeszcze „the big one” – wirus, który będzie tak zaraźliwy i tak śmiertelny, że zgasi być może nawet setki razy więcej istnień ludzkich niż zaraza z Wuhanu. Ten dopiero nas czeka. Kiedy? Nie wiadomo. Ale szefa Microsoftu warto słuchać, bo jako jeden z nielicznych już w 2015 r. przewidywał tragedię, którą dziś przeżywamy. Teraz apeluje o powołanie „sanitarnego NATO”: sojuszu w walce z przyszłymi pandemiami, w którym na wzór artykułu piątego traktatu atlantyckiego w razie potrzeby każdy wystąpiłby w obronie wszystkich i wszyscy w obronie każdego.

Zaproponowany we wtorek traktat nie idzie tak daleko, ale to i tak ogromny postęp. Wpisano w nim m.in. pomysł systemu wczesnego ostrzegania o pojawieniu się nowego wirusa i przejrzystość informacji na jego temat, czego tak zabrakło na początku obecnej pandemii. Sygnatariusze chcą ustanowienia prawnie zobowiązujących reguł udostępniania patentów na leki i szczepionki oraz wspólnych mechanizmów ich produkcji i podziału. To pozwoliłoby uniknąć tragedii, jaką na naszych oczach przeżywa choćby Brazylia: kraj, który ma wielki potencjał wytwarzania szczepionek, ale nie może go uruchomić z braku praw autorskich. W Brazylii zmarło na Covid-19 już 320 tys. ludzi.

– Nikt nie będzie bezpieczny, dopóki wszyscy nie będziemy bezpieczni. Jesteśmy w walce z wirusem tak silni, jak silne jest najsłabsze ogniwo wspólnoty międzynarodowej – mówi o prawach globalizacji pomysłodawca traktatu, szef Rady Europejskiej Charles Michel. Na razie nie trafił jednak do przekonania największych. Pod apelem o traktat nie znajdziemy podpisów prezydentów USA, Chin i Rosji. Nie poparł go też Andrzej Duda, choć do inicjatywy przyłączyli się przywódcy wszystkich dużych krajów Unii, a także Wielkiej Brytanii czy Ukrainy.

Tedros Adhanom Ghebreyesus zapewnia, że to nic wielkiego, bo państw zainteresowanych projektem jest o wiele więcej niż sygnatariuszy. Ma się to stać jasne już w maju, gdy na forum WHO zostaną przedstawione zręby porozumienia. Oby miał rację. Wiosną ubiegłego roku Polska z pewną wyższością patrzyła, jak Hiszpania i Włochy bezsilnie miotają się w obliczu zarazy. Ale dziś wedle Bloomberga to my jesteśmy najgorzej radzącym sobie z pandemią krajem poza Meksykiem, Czechami i Brazylią. To musi nas nauczyć, że ze śmiertelnym wirusem nie poradzimy sobie sami. Musimy działać z całym światem.

Źródło: Rzeczpospolita
Materiał pomocniczy 

Bill Gates a pandemia. Gniewecki: Albo jest prorokiem, albo zapowiada to, w czym sam macza palce

Radio Wnet /YT

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: