NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Uber nakazał zapłacić $1.1M niewidomemu amerykańskiemu pasażerowi, któremu odmówiono 14 razy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niezależny arbiter nakazał w czwartek firmie Uber zapłacić 1,1 mln dolarów (ok. 936 tys. euro) niewidomej pasażerce za bezprawną dyskryminację, której dopuściła się po tym, jak kierowcy 14 razy odmówili jej przejazdu. Arbiter odrzucił również argument Ubera, że firma nie ponosi odpowiedzialności za dyskryminację ze strony swoich kierowców, ponieważ mają oni status samozatrudnionych.

Uber powiedział, że nie zgadza się z tym orzeczeniem. Lisa Irving, mieszkanka Bay Area, która jest niewidoma i polega na swoim psie przewodniku, Bernie, aby pomóc jej poruszać się, złożyła skargę przeciwko Uberowi w 2018 roku po tym, jak „odmówiono jej przejazdu lub była nękana przez kierowców Ubera, którzy nie chcieli przewieźć jej i jej psa przewodnika”, zgodnie z orzeczeniem arbitra.

Czytaj też – Uber po raz pierwszy zarabia więcej na dostawach posiłków niż na przejazdach VTC

Kierowcy Ubera zostawiali Lisę Irving na pastwę losu do późnych godzin nocnych, spóźniali się do pracy (co ostatecznie przyczyniło się do jej zwolnienia), a także dwukrotnie znęcali się nad nią słownie i zastraszali ją – dyskryminacja nie ustała nawet po tym, jak złożyła skargę do Ubera, mówią prawnicy w oświadczeniu dla Insider.

„Spośród wszystkich Amerykanów, którzy powinni czuć się wyzwoleni przez rewolucję VTC, niewidomi i niedowidzący są wśród tych, którzy mają najwięcej do zyskania. Jednak dotychczasowe osiągnięcia głównych usług ridesharingowych były w najlepszym przypadku nieregularne, a w najgorszym rażąco dyskryminujące” – mówi Catherine Cabalo, jedna z prawniczek Lisy Irving.

„Najważniejsze jest to, że zgodnie z ustawą Americans with Disabilities Act (ADA) pies przewodnik powinien mieć możliwość pójścia wszędzie tam, gdzie może pójść osoba niewidoma” – dodaje Catherine Cabalo.

„Jesteśmy dumni, że technologia Ubera pomogła osobom niewidomym zlokalizować i zdobyć przejazdy”. Kierowcy korzystający z aplikacji Uber mają obowiązek obsługiwać kierowców ze zwierzętami służbowymi i przestrzegać przepisów dotyczących dostępności oraz innych przepisów, a my regularnie prowadzimy szkolenia dla kierowców w zakresie tej odpowiedzialności. Nasz dedykowany zespół analizuje każdą skargę i podejmuje odpowiednie działania – mówi Insiderowi w oświadczeniu rzecznik Ubera Andrew Hasbun.

Arbiter stwierdził jednak, że pracownicy Ubera badający potencjalne incydenty dyskryminacji zostali „przeszkoleni […], aby uczyć kierowców znajdowania niedyskryminujących powodów odmowy przejazdu”, a nawet „popierać” kierowców, aby pozostali na platformie pomimo skarg na dyskryminację”.

Uber próbował zrzucić winę na swoich kierowców

Zgodnie z Americans with Disabilities Act, jest to nielegalne dla firm transportowych podlegających ustawie, aby odmówić przewozu osób z psami przewodnikami, ale Uber próbował przenieść winę na swoich kierowców, twierdząc, że nie ponosi odpowiedzialności za naruszenia ADA, ponieważ jego kierowcy są niezależnymi wykonawcami.

Arbiter nie zgodził się i uznał, że Uber jest również odpowiedzialny za naruszenia ADA z powodu „umownego nadzoru nad swoimi kierowcami i braku zapobiegania dyskryminacji poprzez odpowiednie szkolenie swoich pracowników”.

Jednakże, klasyfikowanie kierowców jako wykonawców jest strategią, która pozwoliła Uberowi uniknąć odpowiedzialności prawnej w innych kontekstach, jak na przykład wtedy, gdy piesza twierdziła, że prawie straciła nogę po potrąceniu przez Ubera.

Strategia ta pozwoliła również Uberowi uniknąć płacenia za ubezpieczenie zdrowotne kierowców, zasiłki chorobowe i ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, przerzucając te koszty na podatników – którzy w zeszłym roku zapłacili 80 milionów dolarów (około 68 milionów euro), aby utrzymać kierowców Ubera i Lyfta na powierzchni podczas pandemii, co czyni te firmy jednymi z największych beneficjentów programu dotacji dla małych firm.

Uber, Lyft i inne firmy oferujące VTC i dostawy jedzenia agresywnie zwalczały w kilku stanach i krajach wysiłki zmierzające do przeklasyfikowania kierowców na pracowników, co spowodowałoby znaczne dodatkowe koszty w ich już nierentownych modelach biznesowych. Na początku tego tygodnia cena akcji Deliveroo, brytyjskiej firmy zajmującej się dostarczaniem jedzenia, spadła o 30 procent w pierwszej ofercie publicznej po tym, jak inwestorzy wyrazili zaniepokojenie tym, jak firma wykorzystywała swoich kierowców.

Axel Springer, spółka matka Insider Inc, jest inwestorem w Uberze.
https://www.businessinsider.fr/

Kanadyjski uber - Memy.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: