NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!! Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rząd Norwegii postawiony w stan oskarżenia o zbrodnie przeciwko ludzkości doTrybunału Norymberskiego!! 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Na całym świecie szybko rośnie opór wobec polityki korony

Różni śledczy prowadzą dochodzenia we współpracy z prawnikami i adwokatami. 2-ci Trybunał Norymberski jest faktem. Jej akt przygotowywany jest od miesięcy.

Jest to prowadzone pod kierownictwem niemieckiego prawnika dr Reinera Fuellmicha , który obecnie składa pozew zbiorowy . Co to jest pozew zbiorowy? Pozew zbiorowy, zwany także pozwem przedstawicielskim lub pozwem zbiorowym, jest formą orzecznictwa, w której duża grupa osób zbiorowo wnosi pozew do sądu lub w którym ścigana jest określona kategoria pozwanych.

A teraz dobra wiadomość z Norwegii:
 • Grupa naukowców z Norwegii złożyła pozew przeciwko polityce korony.
 • Norweski rząd jest pozwany za zbrodnie przeciwko ludzkości.
 • Raport w tej sprawie został przesłany na komisariat w Ålesund .
 • Kopia raportu jest obecnie przesyłana do Międzynarodowego Trybunału Karnego, a następnie publikowana w Internecie.
 • Możesz zobaczyć norweską wersję raportu, przesłaną na policję, przetłumaczoną poniżej.
 • Możesz pobrać oficjalny dokument poniżej (w języku norweskim)
  https://drive.google.com/file/d/1ovoWYEHW2eTLCCMKy5Kh3_CT-l4ChOqn/view

(Po kliknięciu linku odczekaj 5 sekund, naciśnij dolny przycisk „POBIERZ LINK”. Pojawi się nowe okno, natychmiast je zamknij. W starym oknie przełączysz się bezpośrednio do pliku)

Początek raportu norweskiego

Raport policyjny 19/03 2021

Główny przegląd dotyczy wszystkich wymienionych w tym dokumencie, a organizacje są za nie bezpośrednio odpowiedzialne: Erna Solberg i Bent Høye.

Cały rząd, a także cały Storting i FHI, CEPI, WHO, GPMB i inne organizacje

z tym związane, jak również współodpowiedzialne strony wymienione w poniższym zawiadomieniu, z wyjątkiem Norymbergi. Powiadomienie jest również wysyłane z tym samym brzmieniem Norymberga i Haga. Kopie zostaną przesłane do publicznego czytania i przesłane do ciężkich organizacji, wszystkich gmin, lekarzy, lekarzy zajmujących się kontrolą zakażeń, stowarzyszeń prawniczych i organizacji praw człowieka. Będzie rozpowszechniać wszystkie możliwe media społecznościowe i światową prasę.

Z perspektywy czasu nie powinno być możliwe powiedzieć… Nie wiedziałem o tym.

Przypomina, że ​​w oparciu o podobne dowody w kilku innych krajach proces rozpoczął się w Norymberdze, a proces został zatwierdzony i aktywny przez sąd w Norymberdze. Przypomina również, co następuje: Ustawy norymberskie mają teraz ważny dodatek dla osób otrzymujących ten przegląd.

Cytuj: „Tylko obserwowałem zamówienia, nie jest już ważne”

Wytyczne Norymberskie 1947

Tym samym adresat recenzji nie jest chroniony przez przełożonych i obowiązki

nawet interweniować w sposób niezależny i zgłaszać swoją wiedzę. Żądam informacji zwrotnej

w sprawie przeglądu tak szybko, jak to możliwe, otrzymane.

Najważniejsze:

  • Potwierdzone własnymi danymi / dokumentami i liczbami NIPH, co w ten sposób wyraźnie widać
  • Uczestniczy w planowanej na całym świecie fałszywej pandemii. (Patrz załączony dokument)
  • Naruszenie prawa międzynarodowego i praw człowieka
  • Naruszenie definicji praw człowieka Komisji Europejskiej poprzez stosowanie środków przymusu
  • Naruszenie zasad norymberskich i haskich dotyczących podstawowych praw człowieka
  • Naruszenie norweskiej konstytucji w kilku punktach

Powyższe jest również zgłaszane.

Zmiana definicji pandemii w celu sprowokowania blokady.

Uwaga dodatkowa: zadaj sobie pytanie, gdzie minął sezon grypowy? Kluczowym słowem jest zmiana szyfru na inną nazwę. A więc FAZA rejestracja grypy „Latarnia morska”. Zmiana strony wprowadzenie Covid 19 w liczbach.

Zobacz w szczególności rozdział 6-7 w załączonym dokumencie, w którym powyższe rysunki są pokazane i udowodnione w sposób jasny własnymi słowami. (Zbieranie dowodów jest ważne, aby szybko je zabezpieczyć, a następnie w oczywisty sposób stale manipulują i modyfikują własną dokumentację).

Naruszenie praw człowieka dodatkowo:

Uwaga dodatkowa: obowiązkowe szczepienia, obowiązkowe ćwiczenia zdrowotne, policja i nadużywanie siły wojskowej oraz nadużywanie tych ciał jest nielegalne w przypadku Lock Down. Plany przymusowego wprowadzenia paszportów szczepionek, szczepień, ponieważ swoboda przemieszczania się i zatrudnienia jest ograniczona bez szczepień i szczepień. Czy jest to zatem dobrowolne?

Odnosi się do wypowiedzi przemysłu farmaceutycznego w mediach. To część przeglądu i łamania praw człowieka. Jest to aktywna próba dyskryminacji, ograniczenia przemieszczania się i wolności, do której każdy ma prawo. To znowu dla zachowania fałszywej pandemii, a także przymusowego szczepienia niebezpieczną szczepionką. Dyktatura medyczna?

Przestępstwa narodowe

Rozdział 17 Kodeksu karnego

Nasz rząd narusza kilka przepisów zawartych w „Kodeksie karnym, rozdział 17. Ochrona niepodległości Norwegii i innych podstawowych interesów narodowych”, świadomie tworząc fałszywą pandemię z jej konsekwencjami dla ludzi, zdrowia psychicznego, opieki zdrowotnej, praw człowieka i zrzekając się suwerenności do obcej siły jako celu końcowego. (Zdrada kraju).

Załączony dokument udowadnia to WAGĄ i solidnością. Zagraniczna organizacja siłowa, która ONZ-UE-WHO i WEF są niewątpliwie jednymi z sił napędowych. To jest nasz depozyt, w który zarówno rząd, jak i FHI, CEPI są zaangażowane w sposób holistyczny i które są wyraźnie znane. Odnosi się do dokumentu. Inne niewymienione ustępy, możliwe inne naruszenia prawa międzynarodowego, prawa człowieka odnotowane w wyniku przeczytania dokumentu przez prawnika policyjnego, powinny zostać automatycznie dodane jako zarzuty.

Poziom powagi wskazuje, moim zdaniem, i postrzegając ten materiał jako ja

otrzymane, należy wskazać poziom Norymbergi i Sądu Najwyższego. Wzywa się policję i wojsko do natychmiastowego zabezpieczenia dowodów i powstrzymania dającego się wykazać wrogiego wykonywania władzy przez lud, a także Berge, na żywo! Ma to poważne konsekwencje dla suwerenności i zdrowia publicznego oraz upadku gospodarki kraju,

oparty na sprawdzonej fałszywej pandemii i Lock Down. (Zobacz dokument główny)

Trochę o dowodach:

Dowody są solidne i pochodzą głównie z oficjalnych źródeł, takich jak FHI i WHO

co dowodzi planowanej fałszywej pandemii z własnymi danymi liczbowymi, a także publikacjami po sobie. (Źródła). Kontekst sprawia, że ​​dowody są ogólnie solidne, oparte na ich własnych źródłach i materiałach. Jednocześnie świadczy to o ich zaangażowaniu i całościowym planowaniu wśród wszystkich wymienionych powyżej aktorów.

Rozdział 17 Kodeksu karnego Ochrona niepodległości Norwegii i innych podstawowych interesów narodowościowych.

§111 . Naruszenie niepodległości i pokoju Norwegii.

Kara pozbawienia wolności do lat 15 podlega karze z użyciem siły, groźbą lub innym bezprawnym czynem, sposób stanowi zagrożenie dla Norwegii lub części Norwegii

a) jest włączona do innego stanu,

(b) staje się pod rządami obcego państwa,

(c) lub państwo, z którym Norwegia jest sojusznikiem lub w sojuszu walczącym, prowadzona jest wojna lub działania zbrojne,

(d) zostać poddane znacznym ograniczeniom w zakresie ich prawa do samostanowienia; lub

(e) oderwanie.

§112 . Poważne naruszenie niepodległości i pokoju w Norwegii

Poważne naruszenie niepodległości i pokoju w Norwegii podlega karze pozbawienia wolności do 21 lat. Przy podejmowaniu decyzji, czy naruszenie jest poważne, szczególny nacisk zostanie położony na to, czy

a) miało szczególnie poważne konsekwencje dla Norwegii,

(b) zostało dokonane w drodze zorganizowanej akcji zbrojnej, wyzysku lęku przed interwencją obcego państwa lub pod groźbą tego,

(c) sprawca jest członkiem rządu, Stortingu lub Sądu Najwyższego albo należy do najwyższego kierownictwa cywilnego lub wojskowego w kraju,

d) czyn spowodował utratę lub niebezpieczeństwo i utratę życia.

Wspomina się o tym w recenzji.

Uwaga: konsekwencje dla zdrowia psychicznego: samobójstwo miało miejsce podczas fałszywej pandemii i spowodowało Lockdown.

§ 113 . Naruszenie norweskiej konstytucji.

Każdy, kto przy użyciu siły, groźby lub w inny bezprawny sposób zagraża norweskiej konstytucji zostaje zmieniony, podlega karze pozbawienia wolności do 15 lat.

§ 114 . Poważne naruszenie norweskiej konstytucji

Poważne naruszenie norweskiej konstytucji podlega karze pozbawienia wolności do 21 lat. Przy podejmowaniu decyzji, czy naruszenie jest poważne, szczególny nacisk zostanie położony na kwestie wymienione w art. 112 lit. a) – d) . Wreszcie, z powodu udowodnionej fałszywej pandemii, która doprowadziła do samobójstw i doprowadziła do śmierci w wyniku podania szczepionki Astra Zenika (zakrzepy krwi). Odnosi się do najnowszych mediów

Ustęp. Twierdził, że poniższy akapit został złamany. Wszystkie powyższe w przeglądzie dokumentów, osoby i organizacje, a także kierownictwo organizacji, są zgłaszane do paragrafu prawa podporządkowanego:

Cytuj Act.

Za umyślne zabójstwo na podstawie § 233 akapit drugi kodeksu karnego grozi kara pozbawienia wolności do 21 lat.

Koniec komentarza:

Kiedy otrzymałem ten dokument, a teraz ze znacznie poważniejszą aktualizacją, ponieważ go przeczytałem, nie mam innego wyjścia, jak go przekazać i przejrzeć. Moją motywacją do zgłaszania jest ratowanie życia i zdrowia osób najbardziej dotkniętych tą historią. (Dzieci) Również w wyniku tego, że ktoś się boi lub boi się poniżenia.

Nie zakładam, że opinia zostanie przesłana przez innych. Dlatego czuję się zmuszona odejść na ten krok, pomimo ogromnego osobistego ryzyka, ponieważ obowiązkiem mnie i innych jest ratowanie życia. Stąd przesłana recenzja. Zachęta dla wszystkich w Norwegii. Proszę przeprowadzić niezależne dochodzenie policyjne w oparciu o te dowody w przesłanym dokumencie. Teraz to stoi i spada na każdego z was, który ośmiela się również stanąć z przodu, wziąć na siebie odpowiedzialność i samodzielnie przesłać recenzję. Dotyczy to w szczególności urzędników. Wyobraź sobie dokładnie, komu naprawdę służysz, a mianowicie ludziom! A jakie będą teraz konsekwencje dla bliskich i kochanych! Zawróć w czasie!

Wreszcie. „Dbaj o swoje stado”

Z poważaniem,

Kenneth Otterlei

6260 Stette Skodje.

*** Koniec raportu norweskiego

Poważny akt oskarżenia!

Drugi dodany dokument,

COVID19 PLANOWANA PANDEMIA I ZBRODNIA PRZECIW LUDZKOŚCI,

można pobrać w linku poniżej 

https://drive.google.com/file/d/1GcnY9MWLBDPEsa3V63_vN–UdD4oJpWK/view

Jest to 53-stronicowy raport badawczy pochodzący z Norwegii.

Odwiedź holenderskie źródło: CommonSenseTV

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: